Platforma digitaledu este nucleul unei inițiative de susținere a activităților de învățare semnificative, adecvate secolului XXI. Tehnologia oferă instrumente și resurse – adesea utile și eficiente, câteodată inedite, atractive și captivante. Este rolul pedagogiei și al profesorului să le selecteze și să le dea sens.

Digitaledu este mai degrabă o „bursă a ideilor”, construită cu ajutorul cadrelor didactice, urmărind să arate cum și dacă învățarea poate fi plăcută, antrenantă și utilă elevilor.

Coordonatori: Doru Ștefănescu și Olimpius Istrate
Telefon: 0722.458.000
Email: office@iEdu.ro

Secțiunea Idei de activități este construită prin intermediul platformei iTeach (suntprofesor.ro), beneficiind de expertiză din partea experților în educație de la fundația Institutul pentru Educație și de la Universitatea din București, Facultatea de Psihologie și Științele Educației, Departamentul pentru Formarea Profesorilor.

Fiecare resursă pentru digitaledu.ro se propune utilizând formularul din contul de pe platforma iTeach.ro (secțiunea Resurse). Ulterior, se poate solicita omologarea la Ministerul Educației, utilizând procedura descrisă în ghidul iTeach elaborat de fundația Institutul pentru Educație.

Repere:

 


Licență: CC BY-NC-SA 4.0, Atribuire-necomercial-distribuire în condiţii identice 4.0 internațional
Conținutul acestei platforme poate fi utilizat liber cu condiția menționării sursei și, unde e posibil, a autorului. Modificarea este permisă, iar operele derivate trebuie, la rândul lor, să poată fi utilizate liber și modificate fără restricții.

Sponsori:

În perioada decembrie 2022 – aprilie 2023, cu sprijinul fundației Nouă ne pasă, a fost creat și pilotat un mecanism de măsurare a relevanței resurselor educaționale.

Suport:

Puteți utiliza prima de carieră didactică pentru a susține activitatea digitalEdu înscriind resurse educaționale deschise și participând la cursuri online de creare de resurse educaționale digitale (via iTeach). Mai multe informații, pe eduVox: Vouchere pentru profesori: Prima de carieră didactică pe card. Cum se utilizează și ce se poate cumpăra cu cardul de carieră didactică?

 

Contribuitori:

Editor Iteach Institutul pentru Educație (Iedu)
Iulia Gyongyi Luțaru Colegiul Tehnic General Gheorghe Magheru, Târgu-Jiu
Virginia-Georgiana Stroe Școala Gimnazială Gheorghe Vernescu, Râmnicu Sărat
Anișoara Mihaela Ciocan Școala Gimnazială Grigore Moisil, Galați
Liliana-Cornelia Boițiu Școala Gimnazială Nr. 21 Vicențiu Babeș, Timișoara
Nicoleta-Marilena Militaru Liceul de Arte Ionel Perlea, Slobozia
Delia Banciu Școala Gimnazială Ovidiu Hulea, Aiud
Daniela Olar Școala Gimnazială Mihai Viteazu, Șelimbăr
Nadia Tufă Școala Gimnazială George Călinescu, Onești
Florentina Vârtosu-Toma Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Camelia Simona Florea Școala Gimnazială, Remetea
Gabriela-Marusia Cobel Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Carmen-Alexandra Stanciu Grădinița cu Program Prelungit Junior, Slobozia
Daniela Popa Grădinița cu Program Prelungit Junior, Slobozia
Anca Lazaric Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Bistrița
Andrea Vardai Școala Gimnazială, Diosig
Florin Claudiu Galbin Liceul Teoretic Radu Petrescu, Prundu Bârgăului
Tamara-Veronica Japalela Liceul Gh. Ruset Roznovanu, Roznov
Claudia Cornea Grădinița cu Program Prelungit Arici Pogonici, Gherla
Aurora Dumitrescu Colegiul Economic Virgil Madgearu, Târgu-Jiu
Emel Cadâr Centrul pentru Educație Incluzivă Maria Montessori, Constanța
Florica Coman Grădinița cu Program Prelungit Sf. Mucenic Mina, Ploiești
Daniela Covor Liceul Tehnologic Nr. 1, Fundulea
Tatiana Popa Școala Gimnazială, Aninoasa
Liliana-Gabriela Cucoș Colegiul de Artă Ciprian Porumbescu, Suceava
Alina Grigorescu Școala Gimnazială Mihai Viteazu, Șelimbăr
Mariana Rodica Borzei Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu, Deva
Ioana Lavinia Mititel Liceul Tehnologic Telciu
Ștefan Lazaric Școala Gimnazială Avram Iancu, Bistrița
Cristina Țâțaru Școala Gimnazială Alexandru Cel Bun, Bacău
Mariana Lenuța Bumbaru Școala Gimnazială Nr. 22, Galați
Ioana Lavinia Mititel Liceul Tehnologic, Telciu
Mirela Tanc Școala Gimnazială Oltea Doamna, Oradea
Mirela Venera Nelca Școala Gimnazială Avram Iancu, Bistrița
Claudia Monica Cristea Colegiul Național Octavian Goga, Sibiu
Anca Elena Mihai Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu, Pitești
Alina-Silvia Luca Școala Gimnazială Avram Iancu, Bistrița
Anca-Alexandra Berbunschi Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională, Bacău
Cristina Oancea Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Râmnicu Sărat
Anca Simina Bărcuteanu Colegiul Tehnic Anghel Saligny, Baia Mare
Tamara-Veronica Japalela Liceul Gh. Ruset Roznovanu, Roznov
Eliza Postelnicu Grădinița cu Program Prelungit Elena Farago, Craiova
Monica Fodor Colegiul Agricol Nicolae Cornăţeanu, Tulcea
Corneliu Dragomir Csei Paul Popescu Neveanu, Timișoara
Camelia Andreescu Școala Gimnazială Nr. 81
Daniela-Maria Sandulache Școala Gimnazială Mihai Drăgan, Bacău
Laureta Speranța Banea Grădinița cu Program Prelungit Nr. 4, Măcin
Maria-Lenuța Bârsan Liceul Tehnologic, Telciu
Paula-Elena Maftei Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Roman
Iulia-Marinela Ochian Colegiul Auto Traian Vuia, Târgu-Jiu
Claudia-Emilia Frînculeasă Liceul Teoretic Radu Vlădescu, Pătârlagele
Ionela-Luminița Șerban Școala Gimnazială Cireșarii, Mediaș
Georgeta Șerban Școala Gimnazială Tudor Arghezi
Elena-Adriana Crăc Colegiul Tehnic General Gheorghe Magheru, Târgu Jiu
Diana Sava Grădinița cu Program Prelungit Nr. 8 Licurici, Bârlad
Paul Stelian Gospodariu Școala Profesională, Fântânele
Costina-Florentina Creiţă Colegiul Național Mihai Eminescu, Iași
Ionela Carmen Munteanu Școala Gimnazială Ion Murgeanu, Zorleni
Corneliu Dragomir Școala Gimnazială, Dumbrăvița
Simona Simina Mureșan Colegiul Național Militar Mihai Viteazul, Alba Iulia
Teodora-Ramona Popescu Liceul de Arte Constantin Brăiloiu, Târgu-Jiu
Cornelia Anca Buzilă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15, Sibiu
Diana Cristea Liceul Teologic Penticostal, Arad
Dorina Hădărău Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu, Maieru
Carmen Matei Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Tg. Mureș
Ionica Mogoș Grădinița cu Program Prelungit Nr. 41 Codruța, Galați
Maria Viorica Jolopciuc Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Marelia Carmen Nicolăiță Colegiul Național Ioniță Asan, Caracal
Elena-Cristiana Petcu Scoala cu clasele I-VIII Dobrosloveni
Dorina Daraban Școala Gimnazială Octavian Goga, Satu Mare
Florentina Tudor Școala Gimnazială Aurel Vlaicu, Arad
Bogdan Lucian Viziteu Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Ștefania Manea Colegiul Național Mihai Eminescu, Petroșani
Cristina-Ioana Pricope-Damian Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Podu Iloaiei
Irina-Mădălina Chiriac Școala Gimnazială Nr. 92
Julianna Szabó Liceul Tehnologic Petőfi Sándor, Dănești
Anca Mihaela Rafira Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu, Târgoviște
Beatrice Maria Știr Liceul Teoretic, Filipeștii de Pădure
Camelia Zuza Școala Profesională, Mogoșești
Angela Vass Școala Gimnazială Nr. 49
Mariana Stroe Școala Gimnazială Oana-Diana Renea, Focșani
Emanuela Ioana Avram Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Lacrima, Unirea
Camelia-Florentina Berceanu Colegiul Național Pedagogic Regina Maria, Deva
Jenica-Mihaela Ioana Grădinița cu Program Normal, Stoina
Aura-Valentina Cășuneanu-Panaitiu Școala Gimnazială Petru Rareș, Galați
Sorina Ligia Miron Școala Gimnazială Aurel Vlaicu, Arad
Tanţa Cojocariu Grădinița cu Program Normal, Vidra
Cristina Muntean Liceul Teoretic Gustav Gundisch, Cisnădie
Delia Elena Vasilescu Școala Gimnazială Domnească, Târgu Neamț
Aurora Alina Zamfir Liceul Tehnologic Nr. 1, Mărăcineni
Sandor Csatlos Liceul Tehnologic Octavian Goga, Jibou
Viorica Maria Truț Școala Gimnazială, Șimand
Raluca Maria Chirțan Centrul Județean de Resurse și de Asistență Educațională Timiș
Veturia Seserman Școala Gimnazială Grigore Silași, Beclean
Ioana Poețelea Colegiul Tehnologic Spiru Haret, Piatra Neamț
Monica Timea Bîgi Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5, Zalău
Cornelia Liliana Ignat Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Baia Mare
Corina Coliță Liceul Tehnologic Transporturi Auto, Timișoara
Claudia Constantin Colegiul Economic Ion Ghica, Brăila
Mirela Munteanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 53, Oradea
Romina Tunsu Grădinița cu Program Prelungit Dumbrava Minunată, Satu Mare
Maria Ceauș Școala Gimnazială Prof. Paul Bănică, Târgoviște
Emel Cadâr Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Maria Montessori, Constanța
Alina Sanda Iosub Georgescu Colegiul Economic Octav Onicescu, Botoșani
Mihaela Laura Gula Colegiul Tehnic Alexandru Ioan Cuza, Suceava
Vasilica Dinu Școala Gimnazială Nr. 1, Modelu
Maria Grecu Școala Gimnazială Ion Creangă, Satu Mare
Tatiana Silveșan Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Beclean
Daniela Herbei Școala Gimnazială Sabin Manuilă, Sâmbăteni
Iuliana Camelia Ivan Școala Gimnazială Nr. 7, Buzău
Luminița-Olimpia Mircioagă Liceul Tehnologic Dacia, Caransebeș
Raluca Maria Chirțan Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala
Ramona Oana Bauer Școala Gimnazială Șerban Cioculescu, Găești
Liliana Scîntei Școala Gimnazială Miron Costin, Galați
Emilia Moldoveanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Buzău
Ioana Ciochinică Gradinita cu Program Prelungit Nr. 3, Buzau
Ionica-Ramona Neacșu Școala Gimnazială C.D. Aricescu, Câmpulung
Ionela Hlușcu Școala Gimnazială Nr. 7, Botoșani
Carmen Manole Școala Gimnazială I.L. Caragiale, Tulcea
Ioana Florea Școala Gimnazială, Tigveni
Nicoleta Haraga Școala Gimnazială George Călinescu, Iași
Mirela Andrei Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Buzău
Raluca Dobre Școala Gimnazială Nr. 142
Luciana Ancuța Vasiluță C.S.E.I. Constantin Pufan, Drobeta Turnu Severin
Daniela Vasile Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Buzău
Cristina Erika Hogye Școala Gimnazială I.L. Caragiale, Baia Mare
Elisabeta-Edit Naghi Școala Gimnazială, Apold
Diana-Elena Gheorghică Scoala Gimnaziala Nr. 15 Brasov
Doina Furcea Școala Gimnazială Tiberiu Morariu, Salva
Alexandra Ioana Terme Școala Gimnazială, Săliște de Vașcău
Cornelia Melinte Școala Gimnazială Nr. 11 Iorgu Iordan, Tecuci
Adina-Ionela Topală Școala Gimnazială Nr. 12, Timișoara
Mihaela Mărculescu Școala Gimnazială Buică Ionescu, Glodeni
Silvia Cîrstea Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu, Târgoviște
Claudia-Iulia Marculescu Liceul Tehnologic Clisura Dunării, Moldova Nouă
Ramona Henț Grădinița cu Program Normal Nr. 2, Șimand
Codruța Anca Cristolțan Centrul Județean de Resurse și de Asistență Educațională
Raluca Mădălina Neagoe Școala Gimnazială I.A. Bassarabescu, Ploiești
Valentina Petre Școala Gimnazială, Glodeanu Sărat
Gheorghița Nedelcu Matei Grădinița cu Program Prelungit Inocența, Găești
Violeta Corbu Școala Gimnazială Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu, Buzău
Rodica Răcășanu Liceul Teoretic I.L. Caragiale, Moreni
Ioana Antoaneta Armășelu Școala Gimnazială Nr. 25, Brașov
Ștefana Ifrim Colegiul Tehnic Auto Traian Vuia, Focșani
Florentina Nicoleta Mitroi Școala Gimnazială Dimitrie Grecescu, Drobeta-Turnu Severin
Claudia Iulia Mărculescu Liceul Tehnologic Clisura Dunării, Moldova Nouă
Daciana Corina Oprițoiu Colegiul Național Pedagogic Regina Maria, Deva
Amalia Tămaș Colegiul Național Petru Rareș, Beclean
Angela Liță Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Mihaela-Ramona Florea Școala Gimnazială Andrei Șaguna, Deva
Steluța Stănciulică Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Târgoviște
Paula Căruceru Grădinița cu Program Normal, Ruginești
Mihaela Păduraru-Comănoiu Școala Gimnazială Nr. 2, Comarnic
Maria Dumitrescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Târgoviște
Simona-Isabela Prisneac Școala Gimnazială Specială - Centru de Resurse și Documentare Privind Educația Integrată/ Incluzivă, Cluj-Napoca
Ioana Doroș Colegiul Național Petru Rareș, Beclean
Floare Vaida Colegiul Național George Coșbuc, Năsăud
Claudia Hirean Școala Gimnazială Ovidiu Hulea, Aiud
Simona-Antoanela Măciucă Școala Gimnazială Gheorghe Tătărescu, Târgu-Jiu
Liviu Marin Liceul Tehnologic Toma Socolescu, Ploiești
Mihaela Purenciu Școala Gimnazială, Apold
Nineta Bărbătescu Școala Gimnazială Nr. 28, Galați
Mihaela Axente Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Focșani
Mihaela Dumitru Școala Gimnazială Iustin Ilieșiu, Anieș
Mihaela Elena Duman Liceul Teoretic Traian Lalescu, Hunedoara
Ana-Maria Bădilă Școala Gimnazială Ioan Slavici, Sibiu
Simona Camelia Chiroșcă Școala Gimnazială Nr. 3, Lupeni
Gabriela Vlad Colegiul Național Ion Luca Caragiale, Ploiești
Anca Flavia Roșu Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Vaslui
Nicoleta Semen Grădinița cu Program Prelungit Constantin Brâncuși, Târgu-Jiu
Alexandrina-Corina Rus Colegiul Național Petru Rareș, Beclean
Lavinia-Maria Chiș Școala Gimnazială Nr. 1, Marca
Duța Culachi Școala Gimnazială Nr. 22, Galați
Veronica Gherasim Școala Gimnazială Alexandra Nechita, Vaslui
Carmen-Mirela Butaciu Liceul Atanasie Marienescu, Lipova
Anca-Marcela Nădășan Școala Gimnazială Aron Densușianu, Hațeg
Dumitra Cazacu Liceul Teoretic Traian, Constanța
Nicoleta Stan Grădinița cu Program Prelungit Voinicel, Călărași
Luminița Melania Dîngă Liceul Teoretic, Ghelari
Cristina Amalia Dumitraș Colegiul Tehnic Lațcu Vodă, Siret
Ozana Cozma Grădinița cu Program Normal Nr. 51, Constanța
Corina Valentina Voicu Colegiul Tehnic, Aiud
Laura Luca Colegiul Național Kölcsey Ferenc, Satu Mare
Andrada Mazilu Liceul Teoretic Nikolaus Lenau, Timișoara
Ileana Cristea Școala Gimnazială Grigore Silași, Beclean
Iolanda Sztrelenczuk Liceul Tehnologic de Transporturi Auto, Baia Sprie
Vasilica-Nelia Nicula Colegiul Național Petru Rareș, Beclean
Laura Monica Mielcioiu Liceul Tehnologic, Vedea
Romina Claudia Tunsu Grădinița cu Program Prelungit Dumbrava Minunată, Satu Mare
Juliánna Silló Școala Gimnazială Cserei Mihaly, Racu
Loredana-Elena Cănuță Colegiul Național Alexandru Odobescu, Pitești
Ana-Maria Ene Grădinița cu Program Prelungit Rază de Soare, Târgoviște
Elisabeta-Edit Borș Școala Gimnazială, Apold
Daniela Silvia Onișa Școala Gimnazială, Vadu Izei
Sorin Suciu Colegiul Național George Coșbuc, Năsăud
Georgiana Nițu-Sandulovici Grădinița cu Program Prelungit Nr. 268
Venera Iacob Colegiul Național Alexandru Odobescu, Pitești
Lavinia Mureșan Colegiul Național Petru Rareș, Beclean
Doina Andrei Liceul Tehnologic Special pentru Copii cu Deficiențe Auditive, Buzău
Adelaida Iorga Liceul Teoretic Radu Vlădescu, Pătârlagele
Ada-Irina Archip Școala Gimnazială Nr. 10, Botoșani
Mariana Florica Anton Colegiul Național Vasile Alecsandri, Galați
Alexandra Maria Dinu Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Sibiu
Manuela Mirela Diaconescu Colegiul Național Ana Aslan, Brăila
Giorgiana Ioan Școala Gimnazială, Romanu
Ionelia Fricosu Școala Gimnazială, 2 Mai
Elena Monica Ciobanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Târgoviște
Paula Carmen Mirea Școala Gimnazială Nr. 1, Buftea
Isabela Giorgi Colegiul Economic Virgil Madgearu, Târgu-Jiu
Daniela Eugenia Dinu Școala Gimnazială, Rusănești
Mirela Moisi Liceul Tehnologic Petri Mor, Nușfalău
Doinița Bălășoiu Liceul Tehnologic Ștefan Odobleja, Craiova
Livia Marilena Gherghel Liceul Teoretic, Ghelari
Ramona Cuc Grădinița cu Program Prelungit Floare de Colț, Brad
Nicoleta Manea-Marinescu Liceul Tehnologic Dacia, Pitești
Dana-Mihaela Filipache Școala Gimnazială Miron Costin, Galați
Alina-Ștefania Lazăr Liceul Tehnologic Forestier, Râmnicu Vâlcea
Minodora Trașcă Liceul Teoretic Dr. Victor Gomoiu, Vânju Mare
Manuela Piroska Liceul de Arte Plastice Hans Mattis-Teutsch, Brașov
Luminița Golumbeanu Colegiul Național Spiru Haret, Târgu Jiu
Nonuleta-Luminița Tudosă Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Ana-Maria Lăcătușu Grădinița cu Program Prelungit Dumbrava Minunată, Giurgiu
Daniela Teodora Bobulișteanu Școala Gimnazială Nr. 28, Galați
Mariana Vrabie Grădinița Floare de Colț, Bălan
Alina Raluca Ionescu Grădinița cu Program Prelungit Floare de Colț, Brad
Alexandra Maria Bega Colegiul Național Gheorghe Lazăr, Sibiu
Mihaela Rodica Preda Școala Gimnazială, Romanu
Adina Voicu Școala Gimnazială Sfântul Andrei, Mangalia
Gabriela Mihaela Sandu Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu, Târgu-Jiu
Daniela Pricopciuc Școala Gimnazială Nr. 7, Botoșani
Adina Grecu Școala Gimnazială Ioan Slavici, Sibiu
Rodica Olinici Școala Gimnazială Dan Barbilian, Galați
Paraschiva Căpriță Colegiul Economic, Buzău
Dorina Semeniuc Liceul Teoretic Nikolaus Lenau, Timișoara
Ana Scrob Liceul Teoretic Creștin Pro Deo, Cluj-Napoca
Ana Ploscaru-Lungulescu Colegiul Tehnologic Constantin Brâncoveanu, Baia de Aramă
Elena Andrei Colegiul Economic, Buzău
Gina-Lili Hriscu Școala Gimnazială Ion Simionescu, Iași
Adina-Mirela Feșteu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Ighiu
Doina Breazu Colegiul Tehnic Decebal, Drobeta-Turnu Severin
Bănuța Rădulescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 236
Alina Mihăilescu Școala Gimnazială Grigore Mihăescu, Vlădești
Aurelia Voicu Grădinița cu Program Normal Nr. 9 Voinicel, Călărași
Patricia-Anamaria Albon Liceul Teoretic Nikolaus Lenau, Timișoara
Olimpius Istrate Institutul pentru Educație
Gabriela Radu Colegiul Național Pedagogic Spiru Haret, Buzău
Camelia Luminița Anghel Liceul Tehnologic Meserii și Servicii, Buzău
Narcisa Florica Șerfezeu Școala Gimnazială Nr. 16, Oradea
Gabriela Nechita Palatul Copiilor, Iași
Teodora Filote Grădinița cu Program Normal Nr. 1, Fârțănești
Elena Maria Hanza Școala Gimnazială, Uileacu de Beiuș
Sorina Păcurar Colegiul Tehnic Iuliu Maniu, Șimleu Silvaniei
Ana-Maria Marinescu Școala Gimnazială Nr. 28, Galați
Narcisa Dașu Școala Gimnazială Nr. 7, Buzău
Gabriela-Lăcrămioara Nițu Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi, Focșani
Nicoleta Stanciu Colegiul Național Ion Luca Caragiale, Ploiești
Marinela Pantea Liceul Teoretic Jean Monnet
Gabriel Stan Colegiul Economic Ion Ghica, Bacău
Editor Iteach Institutul pentru Educație
Mihaela Sandu Liceul Tehnologic Alexandru Vlahuță, Podu Turcului
Marilena Pavelescu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște
Alexandra Bercea Liceul Tehnologic Anghel Saligny, Turț
Nicoleta Stanciu Colegiul Național de Agricultură și Economie, Tecuci
Nicoleta-Loredana Porojan Școala Gimnazială Buică Ionescu, Glodeni
Nicoleta Camelia Roman Grădinița cu Program Normal, Hălmăgel
Adelina Dragomir Asociația Geyc
Aurica Rîndaşu Liceul de Arte Dinu Lipatti, Pitești
Alina Mardare Colegiul Economic Anghel Rugină, Vaslui
Maria Pletea Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Rodica Hrițac Școala Gimnazială Teofil Vâlcu, Hănești
Ana-Emilia Crișan Școala Gimnazială, Viișoara
Gabriela Popa Liceul Voievodul Mircea, Târgoviște
Maria-Nicoleta Stanciu Școala Gimnazială Nr. 2, Piatra Neamț
Laura Voican Liceul Tehnologic I.C. Petrescu, Stâlpeni
Daniela-Nadia Taclit Colegiul Național Radu Greceanu, Slatina
Victoria Popa Colegiul Economic Dionisie Pop Marțian, Alba Iulia
Norica-Mariana Avramescu Liceul Teoretic I.C. Brătianu, Hațeg
Adrian Profir Școala Gimnazială Episcop Iacov Antonovici, Bârlad
Florentina Gaiu Școala Gimnazială Nr. 22, Galați
Ioana Savu Școala Gimnazială Buică Ionescu, Glodeni
Adriana-Noxi Rotaru Școala Gimnazială Grigore Moisil, Galați
Nicoleta-Loredana Porojan Școala Gimnazială, Vulcana Pandele
Anamaria Munteanu Colegiul Tehnic Lațcu Vodă, Siret
Liliana Budurlean Liceul Teologic Ortodox Nicolae Steinhardt, Satu Mare
Andrea Varga Școala Gimnazială, Guruslău
Simona Elena Holubeanu Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Constanța
Lidia Both Palatul Copiilor, Arad
Luminița-Mihaela Belgun Liceul Tehnologic, Turceni
Ramona-Adela Drăghina-Micloșină Grădinița cu Program Prelungit Floarea Soarelui, Reșița
Cristina Liliana Diaconița Colegiul Tehnic Nr. 2, Târgu-Jiu
Grațiela Elena Antonescu Grădinița cu Program Prelungit Rază de Soare, Târgoviște
Nicoleta Petrea Grădinița cu Program Normal Nr. 1, Homocea
Nicoleta Rîșnoveanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 10, Buzău
Mihaela-Alina Chiribău-Albu Colegiul Național de Artă Octav Băncilă, Iași
Julianna Monica Suba Școala Gimnazială Alexandru Ștefulescu, Târgu-Jiu
Daniela Ramona Croitoru Liceul Ștefan Procopiu, Vaslui
Luciana Pantazescu Școala Gimnazială, Romanu
Ioana Roxana Mușat Grădinița cu Program Normal, Rotărăști
Ana-Maria Stănilă Liceul Preda Buzescu, Berbești
Cătălina Panduru Liceul de Arte Plastice, Timișoara
Adriana Oros-Mănarcă Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 2, Bistrița
Marinela Ghiţă Grădinița Step By Step Rază de Soare, Ploiești
Gigelia Doina Silaghi Colegiul Național Mihai Eminescu, Satu Mare
Lavinia Ispas Liceul cu Program Sportiv, Alba Iulia
Nicoleta-Andreea Iliescu Grădinița cu Program Prelungit Ion Creangă, Slatina
Mona Diana Asaftei Grădinița cu Program Prelungit Nr. 33, Brașov
Cristina Masgras Școala Gimnazială Ion Jalea, Constanța
Mihaela Faur Grădinița cu Program Prelungit Floare de Colț, Brad
Alina-Mihaela Frățilă Liceul Teoretic Șerban Vodă, Slănic
Ozana Cozma Grădinița cu Program Normal Zubeyde Hanim, Constanța
Carmen Andreea Ungureanu Grădinița cu Program Prelungit Floare Albastră, Craiova
Alina Loțco Școala Gimnazială, Hodac
Mihaela Sîrbu Școala Gimnazială Nr. 3 Anastasie Panu, Huși
Ana-Maria Domokos-Uifalvi Liceul Teoretic Téglás Gábor, Deva
Adriana-Claudia Ciceu Grădinița cu Program Prelungit Junior, Dej
Cristina Trancă Școala Gimnazială Nr. 4, Râmnicu Vâlcea
Adina Daniela Mioc Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Ramona Elena Vișan Colegiul Național Octavian Goga, Sibiu
Ramona Labici Colegiul Național Bănățean, Timișoara
Tatiana Iacob Școala Gimnazială, Hărău
Mihaela Alina Diaconu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Vaslui
Andreea Urzică Liceul Teoretic Spiru Haret, Moinești
Anamaria-Neli Morie Școala Gimnazială Sfântul Nicolae, Târgu-Jiu
Mihaela Grecu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Târgoviște
Bianca-Adriana Lezeu Grădinița cu Program Normal, Cristioru de Jos
Angela Băncilă Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Sighetu Marmației
Paula Iordan Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru, Constanța
Daniela Teodorescu Grădinița cu Program Normal Nr. 18, Buzău
Daniela Iuliana State Grădinița Alexandrina Simionescu Ghica, Târgoviște
Carmen Delcea Colegiul Național Mihai Eminescu, Buzău
Cristina Iaru Colegiul Național Pedagogic Spiru Haret, Buzău
Camelia Timofte Școala Gimnazială George Emil Palade, Buzău
Daniela Isabela Teleagă Școala Gimnazială Acad. H. Mihăescu, Udești
Cristiana-Oana Ichim Liceul Teoretic Emil Racoviță, Galați
Bianca Chiosila Centrul Școlar pentru Educație Incluziva, Băbeni
Mihaela Manea Colegiul Național Vasile Alecsandri, Galați
Marinela Hudișteanu Școala Gimnaziala Ștefan Cel Mare, Botoșani
Ionica Axene Școala Gimnazială General Dumitru Dămăceanu, Cosmești
Drăguța Stroe Școala Gimnazială Constantin Brâncoveanu, Constanța
Olguța Ghiță Școala Specială Nr. 10
Nicoleta Fulger Școala Gimnazială Nr. 75 Leonardo Da Vinci
Sebastian Petrișor Ilinca Școala Gimnazială, Pârșcoveni
Ana-Maria Stemate Școala Gimnazială Nr. 1, Roata de Jos
Claudiu Purcel Liceul Teoretic Mihai Veliciu, Chișineu-Criș
Daniela Milea Liceul Tehnologic Henri Coandă, Tulcea
Lavinia Muntean Liceul de Arte Sigismund Toduță, Deva
Ionela Vlad Școala Gimnazială Traian, Pitești
Lavinia Bîrlă Școala Gimnazială Constantin Negreanu, Drobeta-Turnu Severin
Diana Mioara Gheorghe Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Loredana-Dorica Crișan Școala Gimnazială, Târnova
Alina Sântejudeanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 20 Curcubeul Copiilor, Arad
Virginia Pestrițu Liceul Tehnologic Victor Slăvescu, Rucăr
Dana-Alina Băetu Liceul Teoretic Doctor Mihai Ciucă, Săveni
Maria Magdalena Dumitrașcu Liceul Tehnologic Transporturi Căi Ferate, Craiova
Dorinel Ispas Colegiul Național Horea, Cloșca și Crișan, Alba Iulia
Enikő Kis Școala Gimnazială Ovidiu Hulea, Aiud
Camelia Cioacă Colegiul Național Alexandru Odobescu, Pitești
Ionela Cranta Școala Gimnazială Nr. 2, Caracal
Otilia Radu Liceul Tehnologic Elie Radu, Ploiești
Norica Mariana Avramescu Liceul Teoretic I.C. Brătianu, Hațeg
Gabriela-Otilia Ilie Colegiul Național Pedagogic D.P. Perpessicius, Brăila
Cornelia Melcu Școala Gimnazială Nr. 9 Nicolae Orghidan, Brașov
Maria Burunov Liceul de Arte Ionel Perlea, Slobozia
Iulia Istrate Palatul Copiilor, Bistrița
Delia Purghe Liceul Teoretic Elf, Cluj-Napoca
Claudia Petre Liceul cu Program Sportiv, Slatina
Daniela Pop Liceul Teoretic Lucian Blaga, Cluj-Napoca
Mirela Turcescu Colegiul Economic Maria Teiuleanu, Pitești
Roxana Cîrcotă Liceul Tehnologic General de Marină Nicolae Dumitrescu Maican, Galați
Georgeta Covaci Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Slatina
Magdalena-Melania Gherghe Colegiul Economic Maria Teiuleanu, Pitești
Diana Linda Rațiu Școala Gimnazială Virgil Iovănaș, Șofronea
Sergiu Duma Colegiul Național Moise Nicoară, Arad
Alina Mihaela Stoian Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Târgoviște
Mirela Turcescu Școala Gimnazială Traian, Pitești
Nicoleta Rădulescu Grădinița cu Program Prelungit Alexandrina Simionescu Ghica, Târgoviște
Mihaela-Camelia Florea Liceul Tehnologic Domnul Tudor, Drobeta-Turnu Severin
Mădălina Moisescu Liceul de Muzică Tudor Ciortea, Brașov
Cristina Sas Școala Gimnazială Nr. 7 Sfânta Maria, Timișoara
Ileana Troi Școala Gimnazială Alexandru Ștefulescu, Târgu-Jiu
Elena Rada Manolache Școala Gimnazială Nr. 25, Timișoara
Mărioara Măricuț Liceul Tehnologic Florian Porcius, Rodna
Viorica Urzică Liceul Miron Cristea, Subcetate
Veronica Bucătaru Liceul Tehnologic, Dărmănești
Ghiulnar Bechir Liceul Teoretic Callatis, Mangalia
Marika Emese Cîmpean Colegiul Național Petru Rareș, Beclean
Delora Gineta Roșu Școala Gimnazială, Topliceni
Daniela-Alexandra Munteanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Horezu
Mirela-Gabriela Aiordăchioaie Liceul Tehnologic Al. Vlahuță, Șendriceni
Mirela Monica Anghelide Școala Gimnazială Nr.1, Târgușor
Doina Protopopescu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Sfânta Filofteia, Ștefănești
Daniela Alexandra Munteanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Horezu
Mihaela Vladu Gradinita cu Program Prelungit Nr. 20 Drobeta-Tr Severin
Vitalina Toma Liceul Teoretic cu Profil de Arte Elena Alistar, Chișinău
Elena-Emanuela Pureca Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Căsuța Piticilor, Horezu
Constantina Grigore Grădinița Lumea Copiilor, Topoloveni
Cezar-Daniel Humelnicu Liceul Tehnologic de Mecatronică și Automatizări, Iași
Carmen Profiroiu Colegiul Economic Mihail Kogălniceanu, Focșani
Lăcrămioara Găină Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Buhuși
Simona Monica German Școala Gimnazială, Șieu
Alina Popescu Colegiul Național Moise Nicoară, Arad
Bianca Burciu Colegiul Național Costache Negruzzi, Iași
Mirela Iordache Colegiul Național Pedagogic D.P. Perpessicius, Brăila
Titiana Petruța Vulpeș Liceul Teoretic, Sebiș
Carmen Popescu Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Nicoleta Simona Ghenea Colegiul Național Elena Cuza, Craiova
Ioana Oteșanu Școala Gimnazială Nr. 13, Râmnicu Vâlcea
Daniela Veran Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2, Caransebeș
Maria Nicoleta Neacșu Școala Gimnazială, Stoilești
Elena Emanuela Pureca Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Căsuța Piticilor, Horezu
Ionela Marina Moța Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Căsuța Piticilor, Horezu
Alina Andrieș Grădinița cu Program Normal Nr. 20, Iași
Irina Botici Colegiul Național Pedagogic Regina Maria, Deva
Louisa Melinte Școala Gimnazială, Slobozia Conachi
Alina Dinu Liceul Tehnologic Special Nr. 3
Felicia Hagiu Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Ana-Maria Bahat Școala Gimnazială, Aghireș
Simonica Sonia Neagoe Școala Gimnazială, Bălilești
Minodora Răileanu Școala Gimnazială Cornel Regman, Daneș
Loredana Sinca Școala Gimnazială Diaconu Coresi, Fieni
Maria Zamfir Grădinița cu Program Normal Nr. 8, Caransebeș
Sabina Alzner Grădinița cu Program Prelungit Nr. 4, Reghin
Daniela Teodorescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 18, Buzău
Constantin Pașcu Colegiul Economic Ion Ghica, Bacău
Ramona Drăguț Școala Gimnazială, Ionești
Izabela Toader Școala Gimnazială, Vulcana Pandele
Anca Elena Văduva Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2, Ostroveni
Irina Leonte Grădinița cu Program Normal, Măieruș
Mihaela Alina Ciucă Școala Gimnazială Sfântu Dumitru, Craiova
Nicoletta Huștiuc Grădinița cu Program Normal Vinerea, Școala Gimnazială Nr. 3, Cugir
Nicoleta-Ionela Doamna Școala Gimnazială Tudor Vladimirescu, Târgoviște
Dana Maria Florescu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Pitești
Simona-Isabela Prisneac Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Miron Ionescu, Cluj-Napoca
Adeline Daniela Luchian Colegiul Economic Virgil Madgearu, Galați
Ștefania Dumitru Școala Gimnazială Nr. 1, Limanu
Claudia Tălmaciu Colegiul Național de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea
Daniela Olar Grădinița cu Program Prelungit Nr. 14, Sibiu
Viorica Serea Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Râmnicu Sărat
Carmen-Corina Vișan Colegiul Economic Mihail Kogălniceanu, Focșani
Ella-Erika Pastor Grădinița cu Program Prelungit Căsuța Fermecată, Gherla
Aurelia-Crina Vîlcu Școala Gimnazială, Breasta
Ana-Maria Petrescu Școala Gimnazială Nr. 22, Galați
Gelu Neagu Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Alexandria
Claudia Dunca Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu, Maieru
Adelina Ionela Aliman Grădinița cu Program Prelungit Steluțele Mării, Constanța
Nicoleta Jora Școala Gimnazială Grigore Moisil, Galați
Irina Căpățînă Colegiul Național Frații Buzești, Craiova
Irina-Maria Albu Școala Gimnazială Nicolae Drăgan, Galda de Jos
Marinela Chebeși Grădinița cu Program Prelungit Mihai Eminescu, Târgu-Jiu
Adriana Ramona Dumitru Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu, Maieru
Mădălina Simpf Școala Gimnazială Rákóczi Ferenc, Satu-Mare
Nadia Alina Dumitrescu Școala Gimnazială Ion Mareș, Vulcana Băi
Ramona Angheluș Școala Gimnazială Mihail Sadoveanu, Galați
Gabriela Jingan Colegiul Economic, Buzău
Terezia Ildiko Grama Liceul Teoretic Ioan Buteanu, Șomcuta Mare
Iuliana Parasca Boje Școala Gimnazială Nr. 3, Negrești-Oaș
Ioana Cucăilă Colegiul Național Pedagogic Regina Maria, Deva
Mihaela-Ionela Coman Liceul Teoretic Nicolae Iorga, Brăila
Ancuța Matei Școala Gimnazială, Ruginești
Felicia Andreea Pâslaru Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Fetești
Titiana-Carmen Ioniță Școala Gimnazială, Hanu Conachi
Cecilia Precup Școala Gimnazială Avram Iancu, Bistrița
Mădălina Popescu Colegiul Național Mihail Kogălniceanu, Galați
Raluca Alexandra Ene Grădinița cu Program Prelungit Rază de Soare, Târgoviște
Ionela Badea Colegiul Național Cuza Vodă, Huși
Ana-Maria Rotaru Școala Gimnazială Alexandru Cel Bun, Iași
Alina Luminița Cristina Popa Școala Gimnazială Nr. 3 Ciprian Porumbescu, Constanța
Claudia Elena Orzan Liceul Tehnologic, Bâlteni
Gabriela Gălățanu Școala Gimnazială Nr. 1, Orbeni
Laura Marieta Stan Grădinița cu Program Prelungit Voinicel, Toplița
Camelia Ciobotenco Școala Gimnazială Nr. 97
Elenys-Mihaela Mușat Școala Gimnazială, Ruginești
Bianca Pop-Ignat Grădinița cu Program Normal Nr. 8, Zalău
Sanda-Florentina Cătană Școala Primară Nr. 1, Aștileu-Refractar
Nicoleta Olcott Colegiul Tehnic Matei Basarab, Caracal
Mihaela Gabor Colegiul Național Constantin Carabella, Târgoviște
Ana Darie Grădinița cu Program Prelungit Nr. 16, Iași
Liliana Saucă Școala Gimnazială Mihail Kogălniceanu, Dorohoi
Cristina Nuța Nicu Colegiul Economic Anghel Rugină, Vaslui
Gina Norocea Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15, Focșani
Gabriela Obodariu Colegiul Național Al.I. Cuza, Focșani
Elena Simona Marin Colegiul Național Ion Luca Caragiale, Ploiești
Loredana Tătaru Școala Gimnazială, Ungureni
Ligia-Mihaela Ion Colegiul Național Constantin Carabella, Târgoviște
Camelia Szauftman Școala Gimnazială Constantin Brâncoveanu, Satu Mare
Daniela Andra Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu, Arad
Mihaela Cristina Petrescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 210
Iulia Samson Școala Gimnazială, Oniceni
Mihaela Tescoveanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Caracal
Sorinela-Manuela Brumă Școala Gimnazială, Muncelu de Sus
Iuliana-Georgeta Bălășcău Școala Gimnazială Nr. 179
Maria Seician Grădinița cu Program Prelungit Scufița Roșie, Alba Iulia
Mirela Fighiuc Liceul Teoretic Emil Racoviță, Vaslui
Veronica Andrei Colegiul Național Ana Aslan, Brăila
Daniela Preda Școala Gimnazială Antonie Vodă, Popești Brazi
Viorica Urzică Liceul Miron Cristea, Subcetate - Grădinița Piticot
Valentina Velicu Școala Gimnazială Nr. 118 Vasile Alecsandri
Mihaela-Elena Manciulea Școala Gimnazială Liviu Rebreanu
Luminița Bobeș Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște
Ionuța Sonia Chivu Școala Gimnazială, Vulcana Pandele
Éva Dávid Școala Gimnazială Fogarasy Mihály, Gheorgheni
Denisa Bianca Rusu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 25, Oradea
Viviana-Arabela Mihailov Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Constanța
Ionel Rotariu Școala Profesională, Fântânele
Ancuța Cristea Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Stelian, Moldova Nouă
Liliana Nicoleta Şetreanu Liceul de Arte Bălașa Doamna, Târgoviște
Adriana Moldovan Școala Gimnazială Nr. 3, Lupeni
Ioana Alexandra Morar Școala Gimnazială Iuliu Hațieganu, Cluj-Napoca
Mirela-Sanda Morar Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Cluj-Napoca
Liliana Călugăru Școala Gimnazială Sfântul Nicolae, Târgu-Jiu
Grațiela Alexandru Școala Gimnazială Nr. 195
Carmen-Elena Anghel Grădinița cu Program Prelungit Raza de Soare, Târgoviște
Aurelia Ionescu Școala Gimnazială Mihail Sadoveanu, Galați
Mirela Sanda Morar Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Cluj-Napoca
Voichița Rotar Școala Gimnazială Lucian Blaga, Baia Mare
Bianca Laura Cuțin Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională
Timea Prosan Școala Gimnazială Nr. 5, Brașov
Delia Gabriela Cacovean Colegiul Tehnic Mediensis, Mediaș
Ionela Maria Deac Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 2, Bistrița
Ghiulbera Bechir Grădinița cu Program Normal Zubeyde Hanim, Constanța
Emanuela Ghinea Școala Gimnazială Radu Cel Mare, Găești
Irina-Elena Petcu Școala Gimnazială Nr. 5 Corneliu M. Popescu
Ramona Ştefănescu Liceul Teoretic Panait Cerna, Brăila
Maria Farcaș Liceul Teoretic Gheorghe Lazăr, Avrig
Aurora Istratie Liceul Tehnologic Mihai Viteazu, Vulcan
Liliana Țepeș-Greuruș Școala Gimnazială Nr. 1, Bicazu Ardelean
Carmen Andreea Varga Școala Gimnazială Octavian Goga, Baia Mare
Camelia Lebit Grădinița cu Program Normal Zubeyde Hanim, Constanța
Nicoleta Cernat Școala Gimnazială Constantin Brâncoveanu, Constanța
Veronica Martina Merkler Grădinița cu Program Prelungit Căsuța Fermecată, Gherla
Veronica-Martina Merkler Grădinița cu Program Prelungit Căsuța Fermecată, Gherla
Ștefania Kovács Liceul Teoretic, Carei
Nicoleta Sandu Școala Gimnazială Smaranda Dumitru Roman, Vizurești
Roxana Rodica Vucmanovici Școala Gimnazială Anghel Saligny, Focșani
Roxana-Rodica Vucmanovici Școala Gimnazială Anghel Saligny, Focșani
Mirela Rus Școala Gimnazială Grigore Silași, Beclean
Georgiana Ciucă Școala Specială Nr. 10
Alina Partenie Școala Gimnazială Nr. 152 Uruguay
Veronica Jărpălău Școala Gimnazială Nr. 5, Tulcea
Ancuța Maria Popa Colegiul Tehnic Henri Coandă, Timișoara
Jenica Păun Școala Gimnazială Gheorghe Poalelungi, Măstăcani
Lorena Topcsov Școala Gimnazială de Arte Nr. 5
Mihaela Prodescu Liceul Teologic Penticostal Betel, Oradea
Mihaela Alina Badea Palatul Copiilor, Pitești
Maria-Magdalena Joița Școala Gimnazială Nr. 156
Raluca Viviana Ionescu Școala Gimnazială de Arte Nr. 5
Andreea Ciotău Școala Gimnazială Vasile Mitru, Tașca
Anamaria Zaharia-Nechifor Liceul Tehnologic Eremia Grigorescu, Mărășești
Adelina Iuhasz Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu, Arad
Adriana Postelnicu Colegiul Național Mihail Kogălniceanu, Galați
Silvia Nicoleta Naiman Școala Gimnazială Nr. 1, Oituz
Maria-Katalin Balogh Liceul Tehnologic Economic Administrativ Berde Aron, Sf. Gheorghe
Irina Vlădescu Școala Gimnazială Nr. 11 Ion Heliade Rădulescu
Eugenia Corina Ignat Liceul Tehnologic Petru Poni, Iași
Daniela Florentina Ambruș Școala Gimnazială, Lerești
Ionela Carmina Iliin Liceul cu Program Sportiv, Bistrița
Roxana-Cristina Iovi Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Constanța
Ioana Maria Breazu Liceul Tehnologic Ștefan Manciulea, Blaj
Denisa Boeriu Școala Gimnazială Nr. 181
Denisa Ioana Croitor Școala Gimnazială, Păulești
Vali Florentina Filatov Școala Gimnazială Alexandru Ciucurencu, Tulcea
Carmen Neguleasa Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu, Tg-Jiu
Daniela Popoiu Școala Gimnazială, Vulturu
Boróka Emese Salamon Liceul Teologic Romano-Catolic Segítő Mária, Miercurea Ciuc
Mioara Lichi Școala Gimnazială Scarlat Longhin, Dofteana
Anastasia Racu Grădinița cu Program Prelungit Roboțel, Constanța
Arthur Feher Școala Gimnazială, Diosig
Florin Sandu Școala Gimnazială Smaranda Dumitru Roman, Vizurești
Oana Sorina Cosma Colegiul Național Teodor Neș, Salonta
Iuliana Lazăr Scoala Gimnaziala Maresal Al. Averescu Adjud
Elena Cîrlea Liceul Mihai Viteazul, Bumbești-Jiu
Mihaela Jianu Grădinița cu Program Prelungit Roboțel, Constanța
Anca Clătinici Grădinița cu Program Prelungit Nr. 236
Mariana Daniela Ivan Școala Gimnazială, Botiz
Alina Cara Școala Gimnazială, Leotești
Maria Ujoc Școala Gimnazială Nr. 1, Roșia
Gabriela Spiridon Școala Gimnazială Mareșal Al. Averescu, Adjud
Lucia Aurelia Fodor Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12, Tg. Mureș
Cornelia Păncescu Școala Gimnazială Nr. 1, Matca
Sanda-Mariana Iga Școala Gimnazială Nestor Porumb, Tulca
Ionela Buciuc Școala Gimnazială Nr. 1, Popești
Dorina Loredana Sofian Școala Gimnazială Dimitrie Vatamaniuc, Sucevița
Alina Mariana Clement Școala Gimnazială, Eforie Nord
Andreea Toia Școala Gimnazială Nr. 2, Gugești
Loredana Marilena Boțoc Liceul Teoretic Șerban Vodă, Slănic
Elena Dorina Drăniceanu Școala Gimnazială Mircea Eliade, Craiova
Gabriela Ortensia Tila Școala Gimnazială Nr. 1, Roata de Jos
Mădălina Stancu Școala Gimnazială Profesor Doctor General Gheorghe V. Zaharia, Popești
Vasile Afusoaie Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Dersca
Nicoleta Alexandra Ungureanu Grădinița cu Program Prelungit, Pătârlagele
Lina Cristina Călin Grădinița cu Program Normal Nr. 1, Avrig
Mariana Crăciun Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu
Gabriela Cătănescu Colegiul Ferdinand I, Măneciu
Anca Roman Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9, Iași
Alexandra Emanuela Baciu Liceul Teologic Penticostal Betel, Oradea
Anabela Pălimariu Școala Profesională Specială Sfântul Stelian, Botoșani
Titiana-Laura Vesa Școala Gimnazială Nr. 1, Buntești
Titiana Laura Vesa Școala Gimnazială Nr. 1, Buntești
Florentina Severin Școala Gimnazială Mareșal Al. Averescu, Adjud
Mirela Stoican Colegiul Național Economic Andrei Bârseanu, Brașov
Daniela Praja Școala Gimnazială Nr. 2, Gugești
Tincuța Ilie Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Matca
Mihaela Deguille Liceul Teoretic, Buziaș
Ștefania Simona Untaru Grădinița cu Program Prelungit Paradisul Copiilor, Craiova
Oana Daniela Gheorghiu Colegiul Național Ion Creangă
Monica Colț Școala Gimnazială Nr. 150
Maria Cristea Școala Gimnazială Ion Basgan, Focșani
Mirela Constantinescu Școala Gimnazială, Vulturu
Nicoleta Camelia Bucurică Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Ploiești
Cornelia Adela Boariu Școala Gimnazială, Botiz
Raluca Sihleanu Școala Gimnazială, Tâmboești
Laura Vărcuș Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă, Recaș
Gabriela Maria Borza Școala Gimnazială Mihai Peia, Reșița
Georgiana Mona Săvescu Colegiul Național Octavian Goga, Sibiu
Teodor Marian Lungu Școala Gimnazială Nr. 3, Buftea
Daniela Berchez Colegiul Național Emanuil Gojdu, Oradea
Cristina Prundariu Școala Gimnazială Nr. 9 Nicolae Orghidan, Brașov
Codrina Diaconescu Școala Gimnazială Nr. 1, Sănduleni
Rebecca-Maria Niculae Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște
Emanuela Indrieș Liceul Teologic Baptist, Reșița
Smaranda Maria Mureșan Școala Gimnazială, Finteușu Mic
Daniela Opre Școala Gimnazială Nr. 21 Vicențiu Babeș, Timișoara
Cristina Stan Școala Gimnazială Grigore Moisil, Ploiești
Laura Delighiosu Colegiul Național Ana Aslan, Brăila
Aurica-Maria Flore Școala Gimnazială Constantin Brâncoveanu, Satu Mare
Ana Gavrilescu Școala Gimnazială, Tâmboești
Lăcrămioara Cojocaru Școala Gimnazială Nr. 3, Piatra Neamț
Ioana-Alexandra Avasiloaei Școala Gimnazială, Tătărani
Andra-Rodica Oneci Școala Gimnazială Radu Cel Mare, Găești
Mirela Mone Grădinița cu Program Prelungit Nr. 8, Alexandria
Mihaela Carmen Nica Grădinița cu Program Prelungit Nr. 210
Mihaela-Carmen Nica Grădinița cu Program Prelungit Nr. 210
Aurelia Nicolae Școala Gimnazială Radu Cel Mare, Găești
Melania Manole Școala Gimnazială Nr. 29, Galați
Cristina Nicolăiţă Școala Gimnazială Gheorghe Magheru, Caracal
Lilla Pellegrini Liceul Național de Informatică, Arad
Rodovica Bindea Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu, Maieru
Florinela Elena Drăghici Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu, Rotărăști
Ramona Chinan Școala Gimnazială Ion Simionescu, Iași
Rodica-Maria Negrea Colegiul Național Tudor Vladimirescu, Tg-Jiu
Mihaela Elena Rogozea Școala Gimnazială, Arpașu de Jos
Florentina Emilia Gheorghe Grădinița cu Program Prelungit Raza de Soare, Târgoviște
Maria Vlădescu Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Ploiești
Alexandra Iancu Școala Gimnazială, Dor Mărunt Sat
Cristina Mariana Răducanu Liceul Teoretic Grigore Tocilescu, Mizil
Petronela Năstase Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Vaslui
Mihaela Crinela Domnariu Școala Gimnazială, Loamneș
Alina Sabadîș Grădinița cu Program Prelungit Otilia Cazimir, Baia Mare
Mihaela Cătălina Bugeac Școala Gimnazială Nr. 1, Roata de Jos
Lavinia Ilina Colegiul Tehnic Transilvania, Deva
Luciana Mocanu Școala Gimnazială Constantin Brâncuși, Medgidia
Ana Mihaela Pop Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Baia Mare
Anișoara Stanciu Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu, Iași
Mădălina Claudia Dincă Școala Gimnazială Nr. 2, Caracal
Maria Pană Liceul Teoretic Nicolae Iorga, Nehoiu
Adriana Şurcă Școala Gimnazială Sfântul Nicolae, Târgu-Jiu
Maria Petrican Școala Gimnazială Ion Pop Reteganul, Reteag
Andreea Ioana Colțiș Școala Gimnazială Virgil Iovănaș, Șofronea
Elena Maria Erdeli Inspectoratul Școlar Județean Bihor
Simona Vlad Școala Gimnazială Nr. 2, Târgu Ocna
Cristina Hrițcu Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Oana Gabriela Perju Școala Gimnazială Nr. 1 Iorgu Radu, Bârlad
Diana-Elena Diaconu Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu, Târgoviște
Elena Moncea Grădinița cu Program Prelungit Junior, Dej
Florina-Teodora Biculescu Liceul Tehnologic, Topoloveni
Cristiana Vintilescu Școala Gimnazială Nr. 6, Drobeta-Turnu Severin
Alina Melnic Liceul Tehnologic Transporturi Auto, Timisoara
Simona Gabriela Băcanu Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu, Titu
Gabriela Mirela Dragomir Școala Gimnazială, Gura Ocniței
Elena Otilia Vladu Școala Gimnazială Grigore Antipa, Tulcea
Daniela Crăciun Școala Gimnazială I.A. Bassarabescu, Ploiești
Adriana Emanuela Rada Școala Gimnazială, Groșeni
Elena-Simona Marin Colegiul Național Ion Luca Caragiale, Ploiești
Ana Enescu Colegiul Național Nicolae Iorga, Vălenii de Munte
Alina-Elena Popovici Grădinița cu Program Prelungit Floare de Colț, Brad
Iulia Mihaela Necula Școala Gimnazială, Strejnicu - Târgșoru Vechi
Luminița Dulgheru Școala Gimnazială Mircea Sântimbreanu
Aurora Slivilescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 8, Târgu-Jiu
Rozalia Monica Mezei Școala Gimnazială Lucian Blaga, Fărcașa
Dorina Vasilache Școala Gimnazială Nr. 1, Matca
Eleonora Burnete Școala Gimnazială Sfântul Andrei, Mangalia
Voichița Mariana Rotar Școala Gimnazială Lucian Blaga, Baia Mare
Ibolya Torzsa Școala Gimnazială Kicsi Antal, Turia
Carmen-Lidia Nistor Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Brăila
Angela Călugăru Școala Gimnazială Nr. 11 Iorgu Iordan, Tecuci
Mihaela Mihai Liceul Tehnologic Astra, Pitești
Mihaela Mirică Școala Gimnazială Nr. 172 Sfântul Andrei
Drăguța Stroe Școala Gimnazială Nr. 23 Constantin Brâncoveanu, Constanța
Luiza Loredana Avram Liceul Teoretic Alexandru Marghiloman, Buzău
Elena Marilena Ogaru Colegiul Național Alexandru Odobescu, Pitești
Mihaela Deiciuc Școala Gimnazială Nr. 1, Negrești-Oaș
Constanța Margareta Bădulescu Liceul Teoretic Șerban Vodă, Slănic
Constantin Cănuţă Liceul Tehnologic Construcții de Mașini, Mioveni
Georgica Badea Școala Gimnazială Nr. 1, Mogoșoaia
Cristina Liliana Diaconița Liceul Tehnologic Nr. 2, Târgu-Jiu
Marilena Călin Liceul Teoretic Eugen Lovinescu
Simona Dragoș Colegiul Tehnic Anghel Saligny, Baia Mare
Maricica Andronache Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava
Ecaterina Carmen Rădulescu Școala Gimnazială B.P. Hașdeu, Câmpina
Maria-Magdalena Mihailo Liceul Tehnologic Sfântu Nicolae, Deta
Alina Stoian Școala Gimnazială Tudor Vladimirescu, Târgoviște
Marinela Dima Școala Gimnazială Anghel Saligny, Focșani
Anca Maria Iordache Colegiul Național Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea
Alina-Simona Dulgheru Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5 Clopoțel, Bârlad
Florica Prisăcariu Liceul Teoretic Peciu Nou, Timiș
Rodica Ciubotaru Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Camelia Ionela Matei Școala Gimnazială Smaranda Dumitru Roman, Vizurești
Iuliana Galeş Liceul Teoretic Dositei Obradovici, Timișoara
Ionela Bucăloiu Liceul Teoretic Petru Cercel, Târgoviște
Nicoleta Laura Budu Liceul Agricol Sandu Aldea, Călărași
Monica Brisc Colegiul Național Teodor Neș, Salonta
Diana Luca Liceul Ștefan Procopiu, Vaslui
Mirela-Adriana Costan Școala Gimnazială, Zam
Florina Sorescu Colegiul Național Pedagogic Constantin Cantacuzino, Târgoviște
Cristina Dima Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Galați
Claudia Antochi Școala Gimnazială Nr. 2, Mărășești
Viorela Dina Grădinița cu Program Prelungit, Rovinari
Bogdana Grapă Școala Gimnazială, Cristian
Diana Codroiu Școala Gimnazială Vasile Alecsandri, Baia Mare
Codruța Ofelia Băcican Școala Gimnazială Virgil Iovănaș, Șofronea
Mihaela Corina Nicolae Liceul de Arte Bălașa Doamna, Târgoviște
Doina Buligai-Vrânceanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 31, Brașov
Marina Adelina Oancea Școala Gimnazială I.C. Lăzărescu, Țițești
Lucia Berger Liceul Tehnologic Nicolae Teclu, Copșa Mică
Camelia Costantea Școala Gimnazială, Viișoara
Andreea Drug Școala Gimnazială, Ruginești
Marinela-Nicoleta Pavel Școala Gimnazială, Traian
Arnold Maier Colegiul Național Kölcsey Ferenc, Satu Mare
Marioara Vonica Colegiul Național Pedagogic Andrei Șaguna, Sibiu
Carmen-Anghelina Săvescu Colegiul Economic Anghel Rugină, Vaslui
Hajnal Egyed Școala Gimnazială Fülöp Áron, Feliceni
Carmen Petronela Râșăscu Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Vaslui
Cristina-Camelia Flori Grădinița Pinocchio, Craiova
Mariana Ganea Colegiul Național Mihail Kogălniceanu, Galați
Mariana Bîrsan Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio, Craiova
Francisc Maier Școala Gimnazială Ion Creangă, Satu Mare
Gina-Eugenia Richițeanu Colegiul Național de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea
Réka-Julianna Tuzson Școala Gimnazială Fülöp Áron, Feliceni
Liana Ciocan Școala Gimnazială, Viișoara
Gabriela Șandru Școala Gimnazială Tudor Vladimirescu, Tg. Mureș
Maria Laura Popa Colegiul Național Samuil Vulcan, Beiuș
Petruța Alexe Liceul Tehnologic Înălțarea Domnului, Slobozia
Mirela Alina Manea Colegiul Tehnic Auto Traian Vuia, Focșani
Adela Colibășanu Liceul Tehnologic Ion Barbu, Giurgiu
Daniela Catana Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu, Târgoviște
Cosmina Almășan Colegiul Național Octavian Goga, Sibiu
Delia Diana Tarţa Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Baia Mare
Ioana Negroiu Școala Gimnazială Nr. 3, Slobozia
Corina Maria Buzoianu Colegiul Național Spiru Haret
Antonela Cornelia Corina Dobrin Colegiul Economic George Barițiu, Sibiu
Claudia Sorinela Bădea Colegiul Economic George Barițiu, Sibiu
Iuliana Vasilescu Școala Gimnazială Ion Creangă, I.C. Brătianu
Szilvia-Eva Duka Grădinița Kincskereso, Arad
Daniela Petru Liceul Tehnologic Petre S. Aurelian, Slatina
Ionela Adriana Lepărdă Liceul Teoretic Emil Racoviță, Vaslui
Oana Maria Stănescu Școala Gimnazială Alexandru Odobescu, Chiajna
Paul Stelian Gospodariu Școala Profesională, Fântânele
Ozana Cozma Grădinița cu Program Prelungit Lumea Poveștilor, Constanța
Corina Maria Nistor Grădinița cu Program Prelungit Ion Creangă, Slatina
Elisabeta Buia Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu, Maieru
Adrian-Viorel Nechita Colegiul Național Pedagogic Ștefan Cel Mare, Bacău
Roxana Dobre Școala Gimnazială Nr. 1, Bengești
Ionela-Livioara Petrescu Colegiul Național de Artă George Apostu, Bacău
Silvia Nicolescu Colegiul Național Emil Racoviță
Luminița Balahura Școala Gimnazială Teodor V. Stefanelli, Câmpulung Moldovenesc
Livia-Ricuța Moroșanu Școala Gimnazială Nr. 3 Anastasie Panu, Huși
Aurelia Tertereanu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Râmnicu Vâlcea
Mirela Bălan Liceul Tehnologic Tomșa Vodă, Solca
Elena Jitariu Școala Gimnazială Ioan Murariu, Cristinești
Mădălin Podgoreanu Școala Gimnazială, Gherăseni
Gina Ștefanache Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15, Focșani
Roxana Chirteș Școala Gimnazială Caius Iacob, Arad
Adrian Dinu Școala Gimnazială, Rusănești
Angela Danu Școala Gimnazială Domnița Maria, Bacău
Cristina Căpățână Școala Gimnazială Nr. 2, Videle
Nicoleta Bercaru Școala Gimnazială Nr. 30 Gheorghe Țițeica, Constanța
Sanda-Mariana Iga Colegiul Național Teodor Neș, Salonta
Stela Predescu Școala Gimnazială Singidava, Cugir
Florin-Gabriel Rățoi Școala Gimnazială, Săpata de Jos
Sorina Arhire Școala Gimnazială Nr. 1, Văleni
Cătălina Dobîrcianu Școala Gimnazială Nr. 1, Văleni
Lăcrămioara Constantin Colegiul Mihai Eminescu, Bacau
Delia Sergentu Școala Gimnazială, Drăgănești de Vede
Romeo Moanță Școala Gimnazială Nr. 2, Timișoara
Mihaela Mărculescu Școala Gimnazială Nr. 4 Elena Donici Cantacuzino, Pucioasa
Mădălina Istrate Școala Gimnazială Nr. 4, Turnu Măgurele
Dumitra Ducan Școala Gimnazială Nr. 2, Videle
Domnica Manoilă Colegiul Național Spiru Haret, Târgu-Jiu
Mihaela Georgiana Onică Colegiul National Spiru Haret, Targu-Jiu
Adriana Preda Școala Gimnazială Constantin Brâncoveanu, Ștefănești
Sorina Monica Andrei Școala Gimnazială Nr. 149
Elena Ilina Școala Gimnazială, Valea Danului
Liliana-Monica Neacșu Școala Gimnazială Nr. 1, Balotești
Petronela Antoneta Bernicu Liceul Teoretic Mihail Săulescu, Predeal
Camelia Iosefina Rafailă Colegiul Național Dimitrie Cantemir, Onești
Dana Viezuianu Școala Gimnazială Nr. 2, Videle
Pavelina Tăune Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Vaslui
Veronica Filip Școala Gimnazială Anastasie Fătu, Berezeni
Mihaela Apopuțoaie Liceul Ștefan Procopiu, Vaslui
Daniela Ana Oprea Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna
Nicoleta Vlădău Colegiul Național Dinicu Golescu, Câmpulung
Magdalena Drăgușanu Școala Gimnazială Coresi, Târgoviște
Adriana Radu Școala Gimnazială, Vrănești
Ionuț Paul Pravăț Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu, Urziceni
Loredana-Mihaela Chivu Liceul Tehnologic, Fierbinți-Târg
Monica Popa Colegiul Național Constantin Carabella, Târgoviște
Mihaela Rodica Alstanei Școala Gimnazială Anghel Saligny, Focșani
Alexandru Stancu Școala Gimnazială Nr. 4, Moreni
Ferezia Stancu Colegiul Național Pedagogic Constantin Cantacuzino, Târgoviște
Elena Rogojină Școala Gimnazială, Văleni
Nicoleta Cristina Păunaș Liceul de Arte Bălașa Doamna, Târgoviște
Laura-Maria Gurgu Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Roman
Ana-Maria Marin Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Bradu
Ionela Meiroșu Liceul Teoretic Constantin Angelescu, Ianca
Daniela Palamiuc Școala Gimnazială Nr. 1, Văleni
Diana Hrițac Școala Gimnazială Teofil Vâlcu, Hănești
Adriana Mâniceru Școala Gimnazială Vasile Cârlova, Târgoviște
Mirela Pancu Școala Specială Nr. 5
Cristina Lăcrămioara Răducu Școala Gimnazială, Comișani
Cătălina Lăcrămioara Muraru Școala Gimnazială Ioan Murariu, Cristinești
Violeta Ciasar Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Bacău
Mădălina Mănescu Liceul Tehnologic, Nucet
Mihaela Răileanu Liceul de Artă Ștefan Luchian, Botoșani
Violeta Iordache Școala Gimnazială Ștefan Protopopescu, Slatina
Luminița Gheorghe Școala Gimnazială, Ștefan Cel Mare
Georgeta-Mihaela Popescu Școala Gimnazială, Brastavățu
Dănuț-Alexandru Nuță Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Sfântul Vasile, Craiova
Florența Vătămanu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Vaslui
Doina Maria Francisco Liceul Tehnologic Costache Conachi, Pechea
Cristina Buzatu-Bobocel Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Alexandria
Liliana Voiculescu Școala Gimnazială, Tătărani
Marinela Vrabie Școala de Arte și Meserii, Băcani
Emil Cristea Școala Gimnazială Alexandru Depărățeanu, Roșiorii de Vede
Oana Mirela Tudor Școala Gimnazială, Borăscu
Maria Aurelia Diaconu Școala Gimnazială Ioan Gheorghe Duca, Râmnicu Vâlcea
Mirela Alina Marcu Școala Gimnazială, Fărcașele
Ionela Ungureanu Liceul Tehnologic, Nucet
Eliza Matei Școala Gimnazială, Uliești
Cristina Liliana Ștefan Școala Gimnazială, Ciocănești
Gabriela Gîsă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 232
Veronica Mănescu Școala Gimnazială I.A. Bassarabescu, Ploiești
Cristina-Elena Baicu Grădinița cu Program Prelungit Dorothy, Târgoviște
Adrian Paul Roiban Liceul de Artă Sabin Păuța, Reșița
Olimpia Camelia Ionescu Școala Gimnazială, Tărtășești
Nicoleta Alina Vlăsceanu Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte - Boboci Dragodana
Oana-Camelia Bălan Școala Gimnazială Aviator Alexandru Șerbănescu, Colonești
Ionela-Maria Pașek Școala Gimnazială Constantin Săvoiu, Târgu-Jiu
Roxana Puțaru Școala Gimnazială, Daia
Mihaela-Laura Spînache Școala Gimnazială, Viișoara
Ramona Gabriela Neguți Școala Gimnazială Constantin Săvoiu, Târgu-Jiu
Nicoleta Bita Școala Gimnazială Nr. 2, Hunedoara
Mirela Popescu Colegiul Național Radu Greceanu, Slatina
Maria Loredana Trucă Liceul Teoretic Mihai Viteazul, Caracal
Elena Marica Școala Gimnazială, Niculești
Elena Enache Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară, Fetești
Daniela Bălașa Colegiul Național Ioniță Asan, Caracal
Ana-Maria Colța Școala Gimnazială, Borăscu
Elena Brîndușa Bătărigă Școala Gimnazială Maica Domnului, Roșiori
Mihaela Sârbu Liceul Tehnologic Anghel Saligny, Fetești
Iuliana Negoiță Școala Gimnazială, Perieți
Emilia Radu Școala Gimnazială, Dragodana
Melinda Nagy Centrul Județean de Resurse și de Asistență Educațională Sălaj
Georgiana Norica Brezeanu Școala Gimnazială, Produlești
Elenuța Văsii Colegiul Național Pedagogic Constantin Cantacuzino, Târgoviște
Ana Maria Panaete Școala Gimnazială, Brezoaia
Corina Maria Holtei Școala Gimnazială Șerban Vodă Cantacuzino, Călimănești
Adriana Mădălina Ion Școala Gimnazială Nr. 1, Balotești
Ramona Vidican Centrul Școlar de Educație Incluzivă Orizont, Oradea
Verginica Petcu Școala Gimnazială, Gura Foii
Elena Radu Liceul Teoretic Iancu C. Vissarion, Titu
Ramona Szerak Centrul Școlar de Educație Incluzivă Orizont, Oradea
Magdalena Dobre Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte, Boboci Dragodana
Lenuța Ristache Școala Gimnazială, Căpșuna
Oana Rizescu Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte, Boboci Dragodana
Alexandra Ciubeică Școala Gimnazială Episcop Doctor Partenie Ciopron, Păltiniș
Cristina Stătescu Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte, Boboci Dragodana
Gabriela-Liliana Minoi Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte, Boboci Dragodana
Silviu Alexe Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte, Boboci Dragodana
Adrian Popa Colegiul Național Constantin Carabella, Târgoviște
Alina Paraschiv Școala Gimnazială, Cungrea
Mihaela Preda Liceul cu Program Sportiv Nadia Comăneci, Onești
Cati Piciu Școala Gimnazială, Poganu
Florin Cătălin Garcea Școala Gimnazială, Lihulești
Monica Ileana Barbu Colegiul Național Radu Greceanu, Slatina
Anca Nicolicea Școala Gimnazială Alexandru Davila, Pitești
Florina Popa Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte, Boboci Dragodana
Floricica Zota Școala Gimnazială, Asău
Ion Gurin Colegiul Național Pedagogic Ștefan Cel Mare, Bacău
Daniela-Monica Împușcătoiu Colegiul Tehnic Dierna, Orșova
Ionela Dumitru Colegiul Național Ioniță Asan, Caracal
Alina-Mihaela Humă Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Bacău
Simona Angela Roșca Școala Gimnazială Alexandru Ștefulescu, Târgu-Jiu
Cătălin Adrian Enache Școala Gimnazială, Crevedia
Valentina Vasilescu Colegiul Național Nicolae Titulescu, Pucioasa
Ofelia Georgiana Nanu Școala Gimnazială Alexandru Ștefulescu, Târgu-Jiu
Amalia-Dana Ciobanu Liceul Teoretic Vasile Alecsandri, Săbăoani
Mariana Dinu Școala Gimnazială, Rusănești
Larisa-Mihaela Baciu Școala Gimnazială Nr. 2, Picior de Munte, Boboci Dragodana
Florina Loredana Stoica Colegiul Național Vladimir Streinu, Găești
Florentina Brînzei Școala Gimnazială, Ulmi
Irina Aurelia Stănescu Școala Gimnazială, Lucieni
Magdalena Doinița Mitrică Școala Gimnazială Nicolae Marineanu, Cezieni
Mădălina Negrescu Școala Gimnazială Constantin Săvoiu, Târgu-Jiu
Carmen Daniela Nechita Inspectoratul Școlar Județean, Botoșani
Liliana-Cristina Sandu Colegiul Economic Octav Onicescu, Botoșani
Adelina Florentina Enache Școala Gimnazială, Crevedia
Delia Baicu Școala Gimnazială, Pătroaia Vale - Crângurile
Botond Papp Colegiul Petru Maior, Reghin
Felicia Eva Liceul Teoretic Vasile Alecsandri, Săbăoani
Giorgiana Nevinglovschi Școala Gimnazială Nr. 7 Grigore Ghica Voievod, Suceava
Gergely Moldovan-Szeredai Liceul Teoretic Orbán Balázs, Cristuru Secuiesc
Mihaela Luciu Școala Gimnazială Anastasie Fătu, Berezeni
Ecaterina Totolan Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională, Constanța
Ileana Enescu Școala Gimnazială, Căzănești
Lucia Cerasela Roșu Școala Gimnazială Nicu Enea, Bacău
Cătălina Estera Vlad Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu, Târgoviște
Mirela Mădălina Maria Școala Gimnazială Aviator Alexandru Șerbănescu, Colonești
Laura Paraschiva Cîșlariu Școala Gimnazială Mihail Kogălniceanu, Dorohoi
Paula Mile Liceul Tehnologic Transilvania, Baia Mare
Angela Stroe Școala Gimnazială Constantin Săvoiu, Târgu-Jiu
Constantin-Daniel Pârvu Școala Gimnazială, Curtișoara
Camelia Clicinschi Școala Gimnazială Iancu Munteanu, Tătărășeni
Florica Grecu Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza, Corabia
Anca Bănică Colegiul Național Mihai Viteazul, Slobozia
Elena Camelia Badea Liceul Tehnologic de Transporturi Auto, Târgoviște
Irina Veronica Nedelcu Școala Gimnazială Nr. 1, Slatina
Gilda Nicoleta Trandafir Liceul Teoretic Șerban Vodă, Slănic
Rodica Pera Școala Gimnazială Constantin Săvoiu, Târgu-Jiu
Luciana Gornoavă Școala Gimnazială Nr. 1. Slatina
Melina Bancea Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Speranța, Zalău
Viorica Cremenciuc Liceul Tehnologic, Pucioasa
Gabi Doina Voicu Școala Gimnazială, Mârzănești
Carmen Dumitriade Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila
Monica Elena Buză Liceul de Artă Ștefan Luchian, Botoșani
Dan Paul Huțuleac Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Dorohoi
Helia-Daniela Diaconu Școala Gimnazială, Scărișoara
Dan-Paul Huțuleac Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Dorohoi
Mioara Lica Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Bacău
Elena Neicu Școala Gimnazială, Coșereni
Cristina Sandu Liceul Tehnologic Ștefan Cel Mare și Sfânt, Vorona
Mariana-Doinița Vechiu Școala Gimnazială Nr. 1, Dobârceni
Crenguța Simona Gal Liceul Kőrösi Csoma Sándor, Covasna
Ruxandra Mihaela Măciucă Școala Gimnazială Sfântul Andrei, Slobozia
Maria Țucă Liceul Tehnologic Ștefan Cel Mare și Sfânt, Vorona
Aurelia Cucu Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Aurora Maria Foriș Colegiul Tehnic Aurel Vlaicu, Baia Mare
Irina Sabina Balan Școala Gimnazială Nr. 1, Sulița
Mioara Ionela Tudor Colegiul Național Mihai Viteazul, Slobozia
Robert Dinică Școala Gimnazială Alexandru Davila, Pitești
Delia Elena Stanciu Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Bacău
Nicoleta Andreea Bodea Colegiul de Arte, Baia Mare
Mariana Iordache Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară, Fetești
Ecaterina Iulia Corlade Liceul Tehnologic Dumitru Mangeron, Bacău
Anca Mihaela Bejinariu Școala Gimnazială Gheorghe Cioată, Todirești
Mihaela Spinache Liceul Teoretic Nr. 1, Periș
Nicoleta Stanciu Școala Gimnazială Ion Creanga, Brăila
Dorina Eugenia Stănescu Liceul Teoretic Grigore Tocilescu, Mizil
Claudia Adăscăliței Școala Gimnazială, Ruginești
Luminița Popa Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Vaslui
Olimpia Buciurcă Școala Gimnazială Zaharia Boiu, Sighișoara
Maria Cristina Șelaru Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Vaslui
Elena-Carmen Zgleajă Școala Gimnazială Constantin Băicoianu, Tâncăbești
Mariana Chițu Liceul Alexandru Cel Bun, Botoșani
Alina Eugenia Paraschiv Școala Gimnazială Nr. 1, Șindrilari
Cristina Brătilă Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Elena Doamna, Focșani
Monica Corina Baciu Școala Gimnazială, Mirceștii Noi
Mariana Pleșu Colegiul Național Mihai Viteazul, Slobozia
Mirela-Laura Jipa Liceul cu Program Sportiv Nadia Comăneci, Onești
Anda Elena Constantin Școala Gimnazială I. Al. Brătescu Voinești, Târgoviște
Dorin Pănescu Școala Gimnazială Nr. 1, Șindrilari
Corina Teușanu Liceul cu Program Sportiv Nadia Comăneci, Onești
Manuela Butnaru Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Vaslui
Cătălina Grăjdan Școala Gimnazială, Cândești
Ionelia Enache Școala Gimnazială Petre Mironescu-Mera, Mera
Beatrice-Mihaela Chiriac Colegiul Național Ienăchiță Văcărescu, Târgoviște
Dorina-Mirela Marcu Școala Gimnazială Nr. 1, Șindrilari
Claudia Mirela Rusu Școala Gimnazială Anghel Saligny, Focșani
Alina Andreea Poenaru Liceul Teoretic Grigore Gheba, Dumitrești
Ana-Maria Dogaru Liceul cu Program Sportiv Nadia Comăneci, Onești
Mirela Valentina Lița Colegiul Național Pedagogic Carmen Sylva, Timișoara
Violeta-Mihaela Muşat Școala Gimnazială, Anghelești
Mihaela Pîslaru Școala Gimnazială Calistrat Hogaș, Roman
Alina Burciu Liceul Tehnologic Ștefan Cel Mare și Sfânt, Vorona
Mirela Cătălina Boroi Școala Gimnazială Nr 1, Roata de Jos
Luminița-Gabriela Cărămidă Școala Gimnazială Nr. 1, Păltiniș
Adriana Marica Liceul Tehnologic Ștefan Cel Mare și Sfânt, Vorona
Andreea Anghelache Liceul de Artă Ștefan Luchian, Botoșani
Paula Mădălina Ușvat Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1, Oradea
Daniela Constanța Sîrbu Școala Gimnazială Vasile Cârlova, Târgoviște
Nela-Ionela Balica Liceul Particular Nr. 1, Bistrița
Melinda Gabriela Keresztes Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu, Arad
Mariana Ivan Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați
Lucia Mirică Școala Gimnazială Nr. 11, Buzău
Daniela Grecu Școala Gimnazială Sfântu Dumitru, Craiova
Roxana-Mihaela Tudose Școala Gimnazială Ion Creangă, Iași
Antoaneta Georgiana Ferecatu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 40
Mirela-Felicia Vlădescu Liceul Teoretic Radu Vlădescu, Pătârlagele
Marian Casian Colegiul Tehnic Gheorghe Cartianu, Piatra Neamț
Daniela Elena Bălună Școala Gimnazială Sfântu Dumitru, Craiova
Mariana Barbu Liceul Teoretic Henri Coandă, Craiova
Ana Alina Murgeanu Școala Gimnazială, Ciușlea
Mihaela Gavra Grădinița cu Program Prelungit Nr. 50, Oradea
Mihaela Miklos Școala Gimnazială Nr. 7, Petroșani
Valentina-Mihaela Matreșu-Binjung Colegiul Tehnic General David Praporgescu, Turnu Magurele
Petronela Damian Palatul Copiilor, Iași
Gabriela Truțescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Tulcea
Grațiela Trocaru Școala Specială Nr. 5
Mihai Valentin Mihăescu Colegiul Național Alexandru Odobescu, Pitești
Violeta Mihăeș Școala Gimnazială, Ploscuțeni
Petrache Melian Școala Gimnazială Ion Rotaru, Valea Lui Ion
Laura Georgiana Crețu Școala Gimnazială Ioanid Romanescu, Voinești
Marinela Suliman Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Focșani
Adriana-Florina Stancu Școala Gimnazială Ion Iorgulescu, Mihăești
Nicoleta Oprea Școala Gimnazială Nr. 1, Ungureni
Ana Haraga Școala Gimnazială, Dorobanț
Elena Cristina Epure Grădinița cu Program Prelungit Curcubeul Copilăriei, Craiova
Mihaela Gogu Școala Gimnazială Nicolae Stoleru, Baia
Ana Anton Liceul Carol I, Plopeni
Crina Eugenia Vereș Grădinița cu Program Normal Nr. 2, Jibou
Georgiana Livia Anghelache-Voica Grădinița cu Program Prelungit Nr. 14, Târgoviște
Mariana Dinescu Școala Gimnazială Sf. Nicolae, Pietroșița
Maria Neculăeș Liceul Teoretic Callatis, Mangalia
Maria Cicios Liceul Teoretic Eugen Pora, Cluj-Napoca
Nicoleta Penescu Școala Gimnazială Constantin Săvoiu, Târgu-Jiu
Floarea Anuța Jurca Liceul Național de Informatică, Arad
Mariana Negrilă Școala Gimnazială Nr. 29 Mihai Viteazul, Constanța
Dana Urițescu Colegiul Tehnic Apulum, Alba Iulia
Victoria Voican Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Craiova
Adela Lugoj Colegiul Național Tudor Vladimirescu, Tg-Jiu
Monica Nicoleta Pop Școala Gimnazială Florea Mureșanu, Suciu de Sus
Georgiana Gabriela Cozma Colegiul Național de Artă Octav Băncilă, Iași
Petronela Monica Pocneț Grădinița cu Program Prelungit Nr. 25, Iași
Mihaela Banu Școala Gimnazială, Corocăiești
Elena Bița Școala Gimnazială Nr. 2, Piatra Neamț
Mariana Petruse Grădinița cu Program Normal Floare de Colț, Beiuș
Xenia Adelina Chiș Școala Gimnazială Nr. 1, Pusta
Aurelia Bocancea Casa Corpului Didactic Grigore Tăbăcaru, Bacău
Paraschiva Tofan Grădinița cu Program Normal, Capu Codrului
Daniela Antonela Bodnar Liceul Tehnologic Transilvania, Baia Mare
Letiția-Maria Dănilă Liceul Tehnologic Ion Creangă, Curtici
Oana Maria Rotariu Liceul Regina Maria, Dorohoi
Carmen Violeta Dumitru Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi, Focșani
Gabriela Huțanu Liceul Pedagogic Nicolae Iorga, Botoșani
Ana Cioabă Scoala Gimnaziala Decebal, Craiova
Corina Mesaroșiu Școala Gimnazială, Poplaca
Anamaria Ivașcă Liceul Tehnologic, Bucecea
Marlena Bunduc Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Laura Liliana Mintariu Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Valentina Dobrin Școala Gimnazială Nr. 11, Piatra Neamț
Daniela Crihan Școala Gimnazială, Bursuceni
Adina Elena Irimia Școala Gimnazială Ioanid Romanescu, Românești
Ionuț Bolog Școala Gimnazială Nr. 124 Voievodul Mihai
Bianca Roxana Lipciuc Școala Gimnazială Nr. 6 Grigore Antipa, Botoșani
Alina Plantus Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Militina Cleopatra Culidiuc Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Gura Humorului
Isabela Mihaela Dihoru Școala Gimnazială Alexandru Macedonski, Craiova
Alina Mariana Zaria Liceul Teoretic Constantin Brâncoveanu, Dăbuleni
Dumitru Crețu Școala Gimnazială Alexandru Cel Bun, Iași
Viorel Răveanu Colegiul Național Gheorghe Țițeica, Drobeta-Turnu Severin
Mihaela Mirela Popescu Colegiul Economic Virgil Madgearu, Târgu-Jiu
Sonea-Violeta Tiulea Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Oana Avasiloae Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Sorina Virginia Cojocaru Școala Gimnazială Decebal, Craiova
Nadia Botezatu Școala Gimnazială, Sascut
Adriana Niculina Ivașcă Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Cătălin Anechi Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Dorina-Elena Chira Liceul Tehnologic Special pentru Deficienți de Auz, Cluj-Napoca
Janina Mutu Școala Gimnazială Nr. 14, Drobeta-Turnu Severin
Ionela-Mihaela Ghimboașă Scoala Gimnaziala Nr. 25 Timisoara
Clarisa Alexandru Școala Gimnazială Nr. 14, Drobeta-Turnu Severin
Lucian Colibășanu Școala Gimnazială, Malovăț
Laura Adela Georgiana Spiridon Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Constantin Pufan, Drobeta-Turnu Severin
Monica Huștiuc Palatul Copiilor, Botoșani
Loredana Păduraru Școala Gimnazială Stefan Cel Mare, Vaslui
Cristian-Valentin Albulescu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Primăvara, Reșița
Olimpia Alina Brăgău Școala Gimnazială, Hinova
Cătălina Cartas Centrul Școlar de Educație Incluzivă Constantin Pufan, Vaslui
Anca-Lidia Marin Școala Gimnazială, Ghinești Sălcioara
Dorin Alin Șeucaliuc Liceul de Artă Ștefan Luchian, Botoșani
Aurelia Țintea Școala Gimnazială Nr. 1, Adunații-Copăceni
Carmen Simcea Csei Constantin Pufan, Drobeta-Turnu Severin
Florina Nicoleta Cristian Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1, Bacău
Gabriela Furtună Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Lavinia Camelia Cătănoiu Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Roxana Cobuz-Edu Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Liliana Ștefania Țilică Centrul Școlar de Educație Incluzivă Sf. Andrei, Gura Humorului
Carmen Iorgu Scoala Gimnaziala Lumina
Bianca Ramona Bratan Liceul Tehnologic Ion Creanga, Curtici
Vasile Dorin Luca Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Ana-Maria Prodan Școala Gimnazială Rareș Vodă, Ploiești
Andreea Ramona Trif Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Paul Popescu Neveanu, Timișoara
Anca Maria Lucaciu Școala Gimnazială Nr. 2, Hunedoara
Ionica Enuță-Ștefan Școala Gimnazială Nr. 17, Galați
Tatiana Teliban Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Mihăiţă-Samir Dăogaru Școala Gimnazială Decebal, Craiova
Manuela Ivan Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Marian Rada Școala Gimnazială Dimitrie Grecescu, Drobeta-Turnu Severin
Florența Delia Albu Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Constantin Pufan, Drobeta-Turnu Severin
Gabriella Ursache Școala Gimnazială Nr. 1, Chișlaz
Carmen Laura Ileana Dițu Liceul Teoretic Nicolae Titulescu, Slatina
Simona Marinela Anton Școala Gimnazială, Zvoriștea
Beatrice Ani Popescu Colegiul Național Pedagogic Ștefan Odobleja, Drobeta-Turnu Severin
Cristina Pădureanu Școala Gimnazială Nr. 14, Drobeta-Turnu Severin
Eugenia Maria Mocanu Colegiul Economic Delta Dunării, Tulcea
Măriuța Bodnariu Școala Gimnazială Samson Bodnărescu, Gălănești
Luisian Grigore Palatul Copiilor, Botoșani
Sergiu Alexa Școala Profesională Specială Ion Pillat, Dorohoi
Delia Corina Schneider Școala Gimnazială Decebal, Craiova
Daniela Florescu Liceul Văleni
Gabriel Marin Florescu Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Iuliana Șchiopu Csei Constantin Pufan, Drobeta-Turnu Severin
Mariana-Adriana Pruiu Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Mariana Juravle Școala Gimnazială, Burla
Anișoara Ionela Soare Școala Gimnazială George Coșbuc, 23 August
Mihaela Ștefania Radu Școala Gimnazială Nr. 3, Slatina
Danubia-Ileana Răceanu Liceul Tehnologic, Bâlteni
Oana Stănoi Centrul Școlar de Educație Incluzivă Constantin Pufan, Vaslui
Dorina Goiceanu Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară, Craiova
Veronica Tudor Liceul Teoretic Dunărea, Galați
Emil Pădurețu Colegiul Național Alexandru Lahovari, Râmnicu Vâlcea
Aurel Chiriță Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Olimpia Almăjanu Școala Gimnaziala Nr. 4 Petre Sergescu, Drobeta-Turnu Severin
Antonina Violeta Dan Liceul Teoretic Amărăștii de Jos
Nicuța Minodora Drâmbă Școala Gimnazială, Cleja
Viorica Maria Smeureanu Școala Gimnazială Regele Ferdinand, Sibiu
Cristina Roxana Secu Colegiul Național Pedagogic Ștefan Odobleja, Drobeta-Turnu Severin
Mădălina Balica Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Mihaela Moșoi Școala Gimnazială Specială Constantin Păunescu, Iași
Gabriela Badea Școala Gimnazială Nicolae Coculescu, Scornicești
Anabela Dinu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Constantin Pufan, Vaslui
Daiana Flori Palatul Copiilor, Corabia
Otilia Ramona Șerban Colegiul Național Gheorghe Țițeica, Drobeta-Turnu Severin
Rodica Cătănescu Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Mariana Mărgheanu Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Rodica-Angelica Creţescu Colegiul Național Gheorghe Țițeica, Drobeta-Turnu Severin
Ionela Cristina Mîrtan Colegiul Național Pedagogic Ștefan Velovan, Craiova
Elena Raluca Nica Școala Gimnazială Veniamin Costachi, Sinești
Duța Moldovan Colegiul Național Andrei Mureșanu, Bistrița
George Gaman Palatul Copiilor, Comănești
Constantin Daniel Pietriș Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Roxanda Emilia Diaconescu Școala Gimnazială Nr. 15, Drobeta-Turnu Severin
Lucia Mariana Nichituș Csei Paul Popescu-Neveanu, Timișoara
Carmen Georgeta Bolocan Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Sonia Florina Ungureanu Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Florin Valentin Olteanu Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Mihaela Alexandra Cîrstea Școala Gimnazială Ghimpețeni
Dorina Leuștean Centrul Școlar de Educație Incluzivă Constantin Pufan, Vaslui
Ilie Brăileanu Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Dan Ovidiu Papava Liceul Tehnologic Dierna, Orșova
Bogdan Claudiu Petanec Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Marius Bălașa Liceul Tehnologic Petre S. Aurelian, Slatina
Virginia Ghiră Liceul cu Program Sportiv, Slatina
Ecaterina Ionela Predescu Liceul Teoretic Nicolae Titulescu, Slatina
Ioana Cruşoveanu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Corabia
Elena Daniela Vătafu Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Claudya-Maria Neacşa Școala Gimnazială, Găneasa
Mirela-Maria Paraschiv Liceul cu Program Sportiv, Slatina
Florentina Watzlawek Colegiul Național Pedagogic Ștefan Odobleja, Drobeta-Turnu Severin
Aurelia Fâcu Inspectoratul Școlar Județean Mehedinți
Tatiana Drăghici Centrul Școlar de Educație Incluzivă Constantin Pufan, Vaslui
Corina Mariana Rotaru Școala Gimnazială, Găvănești
Patricia Ioniță Liceul Agricol Sandu Aldea, Călărași
Maria Mitroi Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Roșiorii de Vede
Mariana Diaconu Școala Gimnazială George Coșbuc, 23 August
Mihaela Cochinescu Școala Gimnazială George Topârceanu, Mioveni
Ion Teleșpan Palatul Copiilor Adrian Băran, Slatina
Cristian-Valentin Albulescu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Elena-Alisa Popa Școala Gimnazială, Apele Vii
Kinga Lăpușan Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă, Beclean
Luciana Oprea Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Fetești
Elena Daniela Oprea Școala Gimnazială Rareș Vodă, Ploiești
Lorena Adriana Staicu Liceul Teoretic, Amărăștii de Jos
Petronela Sîrbu Liceul Teoretic Emil Racoviță, Vaslui
Alexandru-Daniel Gherman Liceul Tehnologic, Lechința
Roxana Tomescu Școala Gimnazială Mircea Cel Bătrân, Curtea de Argeș
Lucian Botezatu Liceul Teoretic Lascăr Rosetti, Răducăneni
Marilena Machedon Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională, Tulcea
Mihaela Mioara Mirea Liceul Voltaire, Craiova
Mihai Radu Chirica Școala Gimnazială Nr. 1, Domnița
Eliza Finariu-Andor Școala Gimnazială Ion Simionescu, Iași
Alina Ciobanu Liceul Teoretic Grigore Gheba, Dumitrești
Andreea Iulia Pîrvu Școala Gimnazială Nr. 1, Recea
Cornelia Alina Moț Școala Gimnazială, Găvojdia
Laura Teselios Colegiul Național Zinca Golescu, Pitești
Anișoara Negraru Grădinița cu Program Prelungit Nr. 18, Buzău
Delia Suciu Grădinița cu Program Prelungit Prichindel, Cugir
Mihaela Corina Udescu Școala Gimnazială, Dâlga Gară
Marița Cucuianu Liceul Teoretic Neagoe Basarab, Oltenița
Oana Elena Iacob Școala Profesională Specială Sfântul Stelian, Botoșani
Liana Denisa Tică Liceul Tehnologic Dimitrie Filișanu, Filiași
Corina Loredana Untaru Liceul Tehnologic Dimitrie Filișanu, Filiași
Elisabeta Zoldhegyi Colegiul Național Andrei Mureșanu, Bistrița
Cezarina Gianina Dumitrașcu Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Elena Doamna, Focșani
Aurelia Mihaela Dăneasa Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Mihaela Emilia Rusca Școala Gimnazială George Coșbuc - Structura Dulcești
Ana-Maria Grigoropol Liceul de Arte Ionel Perlea, Slobozia
Camelia Liliana Petrescu Scoala Gimnaziala Alexandru Deparateanu, Rosiorii de Vede
Manuela Maroiu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Viorica Alina Sârbu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Augustina Anamaria Roman Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Adriana Dumitru Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12, Brașov
Florența Ștefan Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă, Măicănești
Adrian Bădilă Școala Gimnazială, Movila
Marcela Jalbă Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu, Urziceni
Giorgiana Cristina Mirică Liceul Pedagogic Matei Basarab, Slobozia
Anca Iliuță Școala Gimnazială Decebal, Craiova
Oana Moldoveanu Școala Gimnazială, Slobozia Bradului
Diana Nicoleta Gheorghe Școala Gimnazială Nr. 2, Modelu
Carmen Georgiana Niță Școala Gimnazială, Sinești
Cristina Dascălu Școala Gimnazială, Slobozia Bradului
Ligia Surugiu Colegiul Național Zinca Golescu, Pitești
Rodica Tătar Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Bistrița
Ionela Roiban Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Ioana Todor-Constantinescu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Maria Rodica Drăghiţă Centrul Școlar de Educație Incluzivă Aurora, Reșița
Livia Tuță Școala Gimnazială, Cerăt
Anca Ioana Timaru Școala Gimnazială Nr. 1, Cotești
Floricica Daniela Ciurea Liceul Tehnologic, Nucet
Alina Elena Erbaru Școala Gimnazială, Slobozia Bradului
Costina-Florentina Dan Colegiul Național Mihai Eminescu, Iași
Daniela Jipa Grădinița cu Program Prelungit Nr. 4, Măcin
Camelia Paraschiv Liceul Tehnologic Dimitrie Leonida, Petroșani
Elena-Alina Drăghici Școala Gimnazială, Scorțeni
Monica-Laura Mureșan Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă, Arad
Ramona Mirela Ștefan Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5, Slatina
Vironica Capră Școala Gimnazială Petre Mironescu-Mera, Mera
Dorina Luca Școala Gimnazială Dimitrie Ion Ghica, Radovanu
Simona Miron Școala Gimnazială, Vaduri - Alexandru Cel Bun
Ancuța Bozga Liceul Tehnologic Special Nr. 1 George Barițiu, Oradea
Georgeta Mădălina Zoltner Liceul Teoretic Lucian Blaga
Ágnes Kelemen Școala Gimnazială Specială, Sfântu Gheorghe
Maria Nasta Școala Gimnazială Cezar Bolliac
Cristiana-Oana Ichim Școala Gimnazială Nr. 28, Galați
Minodora Ungureanu Liceul Teoretic Callatis, Mangalia
Maria Cristina David Liceul Teoretic Lucian Blaga
Simona Ancuța Ionescu Liceul Teoretic Henri Coandă, Craiova
Doriana Raluca Cuciula Liceul Teoretic, Bratca
Ileana Aurelia Duma Școala Gimnazială Elena Farago, Craiova
Antoaneta Marina Grădinița cu Program Prelungit Dumbrava Minunată, Fieni
Ana-Maria Sultan Școala Gimnazială Decebal, Craiova
Diana Huci Grădinița cu Program Normal, Ciușlea
Daniela Suditu Școala Gimnazială, Buda
Cristina Bezea Colegiul Național Pedagogic Spiru Haret, Focșani
Mihaela-Isabela Trandafir Școala Gimnazială Sfântul Andrei, Mangalia
Ioana-Adriana Radu Școala Gimnazială Dr. Mioara Mincu, Conțești
Luminița Elena Radu Școala Gimnazială Nr. 25, Sibiu
Mihaela Gavrilă Școala Gimnazială Nr. 1, Balotești
Mirela Baltă Liceul Pedagogic Nicolae Iorga, Botoșani
Teodora Gabriela Satala Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională, Brăila
Maria Ramona Uscătescu Colegiul Tehnic General Gheorghe Magheru, Tg.Jiu
Maria Ramona Uscătescu Colegiul Tehnic General Gheorghe Magheru, Târgu-Jiu
Maria Ilișanu Școala Gimnazială, Vulturești
Marian Eduard Apostol Școala Gimnazială de Arte Nr. 5
Florinela Matei Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Alexandria
Dănuța-Maria Avram Grădinița cu Program Prelungit Nr. 18, Buzău
Diana-Maria Archip Școala Gimnazială, Bîrnova
Iulia Mădălina Holban Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Focșani
Camelia Popescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7, Slatina
Andreea Stroe Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9, Brașov
Elena Roșca Liceul Teoretic Ion Gh. Roșca, Osica de Sus
Izabela Margareta Balaur Grădinița cu Program Normal, Mavrodin
Mihaela Moțăilă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 232
Simona Roxana Coman Școala Gimnazială Șerban Cioculescu, Găești
Irina Văculea Școala Gimnazială Ecaterina Teodoroiu, Târgu Jiu
Felicia Samson-Radu Școala Gimnazială, Drăgănești
Viorica Borș Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu, Maieru
Alexandra Corbeanu Colegiul Național Ion Minulescu, Slatina
Maria Nedelcu Școala Gimnazială Coresi, Târgoviște
Iulia Florica Mateuț Școala Gimnazială, Rugășești
Florica Maria Haiaș Centrul Școlar de Educație Incluzivă Orizont, Oradea
Mihaela Cosor Școala Gimnazială Nicolae Tonitza, Constanța
Cătălina Drăgan Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați
Costel Mircea Școala Gimnazială Nicolae Tonitza, Constanța
Enikő Fazakas Școala Gimnazială Petőfi Sándor, Tg. Secuiesc
Valentina Gherase Școala Gimnazială Nicolae Tonitza, Constanța
Karina Preotesoiu Colegiul Național Bănățean, Timișoara
Nicoleta Crăciun Școala Gimnazială Nr. 17 Pia Brătianu
Nicoleta Ioana-Sandu Școala Gimnazială Vlaicu-Vodă, Slatina
Roxana Gianina Dumitrașcu Școala Gimnazială, Dudești
Flaminia Luminița Bălășoiu Liceul Tehnologic Decebal, Caransebeș
Rodica Huszak Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Vișeu de Sus
Denisa Florina Erculescu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște
Otilia Hrihorciuc Colegiul Andronic Motrescu, Rădăuți
Doris Georgiana Peia Școala Gimnazială Cezar Bolliac
Veronica Popa Liceul Pedagogic Nicolae Bolcaș, Beiuș
Annamária Sata Școala Gimnaziala Petőfi Sándor, Cristuru Secuiesc
Ioana Deac Școala Gimnazială, Bogdan Vodă
Maria Trăistaru Liceul Tehnologic Petre Ionescu Muscel, Domnești
Gina Bordea Liceul Simion Mehedinți, Vidra
Daniela Gavajuc Gimnaziul Cățeleni
Elena-Livia Florea Școala Gimnazială, Ieud
Adriana-Iulia Dobre Gradinita cu Program Prelungit Nr. 22 Sf. Ana Craiova
Margareta Armatu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 232
Doina Sandu Liceul Tehnologic Petru Poni, Onești
Ioan Florin Bugariu Liceul Pedagogic Constantin Diaconovici-Loga, Caransebeș
Constantin Porojan Școala Gimnazială, Răscăieți
Valentina Robertina Condruț Liceul Teoretic Constantin Angelescu, Ianca
Ana-Maria Bulgaru-Zlăvog Colegiul Național Nicolae Bălcescu, Brăila
Anamaria Burada Școala Gimnazială Adrian V. Radulescu, Murfatlar
Claudia Postu Școala Gimnazială Nr. 190 Marcela Peneș
Gina Antohe Școala Gimnazială Nr. 28, Galați
Dumitrița Marilena Suciu Școala Gimnazială, Sînandrei
Mihaela Codruța Pop Liceul Teoretic Ioan Buteanu, Șomcuta Mare
Mirela Mărculescu Grădinița cu Program Prelungit Inocența, Găești
Anca Niculescu Zdîrcu Liceul Voltaire, Craiova
Ciprian Pusta Școala Gimnazială Lucian Blaga, Satu Mare
Angela Burcea Școala Gimnazială Nr. 111 George Bacovia
Teodora Tănase Școala Gimnazială, Poplaca
Amalia Georgiana Suflea Liceul Tehnologic de Transporturi, Ploiești
Amalia-Georgiana Suflea Liceul Tehnologic de Transporturi, Ploiești
Carmen Lăcrămioara Pora Colegiul Economic Mihail Kogălniceanu, Focșani
Vasile Chițu Școala Gimnazială Buică Ionescu, Glodeni
Aurelia-Cornelia Boian Școala Gimnazială, Vad
Adela Cătănescu Liceul Tehnologic Domnul Tudor, Drobeta-Turnu Severin
Mihaela Sofia Mustea Școala Gimnazială Nr. 3, Suceava
Silvia Cuseac Liceul Teoretic Callatis, Mangalia
Cătălina Miclescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 122
Vasilica Coman Școala Gimnazială Petre Carp, Tufești
Iulia Claudia Modoranu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 251
Edit Hollo Școala Gimnazială Kájoni János, Ciceu
Ramona Hurgoi Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Albinuța, Zărnești
Maria Florescu Liceul de Artă Plugor Sándor, Sfântu Gheorghe
Ştefania-Laura Buşilă Școala Gimnazială Emil Brăescu, Măgura
Luisa-Elena Ghinea Școala Gimnazială, Golești
Daniela Lotcu Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Bacău
Monalisa Elena Lăpușneanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 40
Daniela Lăbuș Școala Gimnazială Nr. 1, Toflea
Laura Ioana Bițoc Vasile Școala Gimnazială Vasile Cârlova, Târgoviște
Mirela Juganaru Școala Gimnazială Ion Creangă, Craiova
Mirela Alina Crăciun Colegiul Tehnic Alexandru Ioan Cuza, Suceava
Nicoleta Manea Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu, Drăgănești-Olt
Adela Elena Sandu Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Alexandria
Emilia Nemițanu Colegiul Vasile Lovinescu, Fălticeni
Elena Daniela Pană Liceul Tehnologic Economic Elina Matei Basarab, Râmnicu Sărat
Gigi Zaharia Liceul Tehnologic George Bibescu, Craiova
Adalia Florentina Salvan Școala Gimnazială Emil Isac, Cluj-Napoca
Oana-Maria Paraschiv Scoala Gimnaziala Frumoasa
Simona Tănase Grădinița cu Program Prelungit Sf. Sava, Iași
Ovidiu Bindea Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu, Maieru
Paula Lucia Maghiu Grădinița cu Program Prelungit Căsuța cu Povești, Zalău
Cristina Popșor Școala Specială, Dej
Stelian Nemet Liceul Tehnologic Anghel Saligny, Turț
Marius Ududec Colegiul Național Petru Rareș, Suceava
Adela Diaconu Școala Gimnazială Anton Pann, Craiova
Leontin Istudor Liceul Tehnologic Administrativ și de Servicii Victor Slăvescu, Ploiești
Cornelia Todor Colegiul Național Lucian Blaga, Sebeș
Simona-Ileana Paraschiv Grădinița cu Program Prelungit Ion Creangă, Alexandria
Monica Ancuța Dumitrescu Școala Gimnazială Nr. 3, Negrești-Oaș
Liliana Pricopi Grădinița cu Program Normal, Balinți
Adina Balazs Colegiul Tehnic Alesandru Papiu Ilarian, Zalău
Anca Trifu Grădinița Căsuța Poveștilor, Sibiu
Adriana Pavel Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Mihaela Alexandra Stavăr-Oprișan Școala Gimnazială Anghel Saligny, Focșani
Elena-Alexandra Gulie-Sorescu Școala Gimnazială Nr. 156
Ramona Banias Liceul Teoretic George Călinescu, Constanța
Laura Blede Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30, Timișoara
Elena Mihaela Suciu Grădinița cu Program Prelungit Voinicel, Toplița
Sorana Ionescu Școala Gimnazială Nr. 3, Slobozia
Alina Lupescu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 232
Adriana Stoian Școala Gimnazială Nr. 21 Vicențiu Babeș, Timișoara
Tincuța Zlatcu Grădinița cu Program Prelungit Steluțele Mării, Constanța
Beata Pandi Liceul Teologic Reformat, Satu Mare
Luminița Tomuța Școala Gimnazială Nr. 7 Sfânta Maria, Timișoara
Mihaela Rușconi Școala Primară Gheorghe Asachi, Iași
Simona Antonela Onofrei Colegiul Economic Dimitrie Cantemir, Suceava
Ramona Fărcășanu Școala Gimnazială Lucian Blaga, Satu Mare
Adina Raluca Gherghinoiu Liceul Tehnologic, Bâlteni
Gabriela Dan Liceul Teoretic Spiru Haret, Moinești
Coca Stana Colegiul Național Vladimir Streinu, Găești
Adina Cristina Neacşu Grădinița cu Program Normal, Petrișoru
Loredana Elena Gașpar Colegiul Tehnic Alexandru Ioan Cuza, Suceava
Adriana Gîju Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu, Craiova
Mihaela Tătaru Colegiul Național Spiru Haret, Tg-Jiu
Cecilia Elena Zmău Școala Gimnazială Veronica Micle, Iași
Ion Tătaru Colegiul Național Spiru Haret, Târgu-Jiu
Adela Chiorean Școala Gimnazială George Coșbuc, Baia Mare
Simona Bunta Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu, Oradea
Zoia Bencu Colegiul Comercial Carol I, Constanța
Liliana Constăndoiu Școala Gimnazială, Bogdănești
Octavia Vlaicu Școala Gimnazială Nr. 3, Lupeni
Elena Abrahamfi Colegiul Național A.T. Laurian, Botoșani
Daniela Jipa Școala Gimnazială Nr. 17, Galați
Elena-Cristiana Troia Grădinița cu Program Prelungit Steluțele Mării, Constanța
Andreea-Maria Tufenescu Grădinița cu Program Prelungit Cozia, Râmnicu Vâlcea
Aurora Corăbian Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională, Bistrița
Mihael Lazarov Liceul Teoretic General Dragalina, Oravița
Cristina Maria Zayacz-Rus Școala Gimnazială Dr. Victor Babeș, Baia Mare
Roza-Izabella Pruteanu Școala Gimnazială Domokos Pal Peter, Lunca de Sus
Alina Maria Bogdan Grădinița Ciupercuța
Codruța Căpățînă Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Julianna Szabó Școala Gimnazială Kajoni Janos, Ciceu
Maria Popa Colegiul Pedagogic Mihai Eminescu, Târgu-Mureș
Alina Maria Mardare Colegiul Economic Anghel Rugină, Vaslui
Liliana Onel Liceul de Transporturi Auto Traian Vuia, Galați
Angelica Mureșan Colegiul Tehnic Elisa Zamfirescu, Satu Mare
Elena Condina Butnaru Grădinița cu Program Prelungit Sf. Mucenic Mina, Ploiești
Mariana Agapie Liceul Tehnologic Alexandru Ioan Cuza, Panciu
Mădălina Dima Școala Gimnazială Nr. 11, Buzău
Elena Monica Huțu Colegiul Tehnic Alexandru Ioan Cuza, Suceava
Raluca Stroescu Grădinița Ciupercuța
Adina Maria Păpară Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12, Mediaș
Jolan Csuszner Școala Gimnazială Kós Károly, Gheorgheni
Anca Irimia Școala Gimnazială Nr. 2, Hunedoara
Nicolae-Traian Joldeș Școala Gimnazială Iuliu Hațieganu, Cluj-Napoca
Laura Magdalena Dumitru Palatul Copiilor, Bacău
Cristina Elena Solomon Școala Gimnazială, Ghinești
Manuela Carmen Gruia Școala Gimnazială Nr. 11 Iorgu Iordan, Tecuci
Angelica Ivașcu Școala Gimnazială Șerban Cioculescu, Găești
Olivia Maria Mateș Școala Gimnazială Zaharia Boiu, Sighișoara
Luminița Mihalache Liceul Tehnologic Astra, Pitești
Daniela Mariana Popa Liceul Pedagogic Gheorghe Șincai, Zalău
Renata Inovan Bertók Școala Gimnazială Bălcescu-Petőfi, Satu Mare
Lidia Korsinszki Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Adriana Oltean Colegiul Tehnic Petru Mușat, Suceava
Denisa Fășie Colegiul Național Samuil Vulcan, Beiuș
Maria Muntean Liceul Teoretic Emil Racoviță, Baia Mare
Carmen Nica Bighiu Școala Gimnazială Episcop Iacov Antonovici, Bârlad
Mariana Luminiţa Cociorbă Liceul Teoretic Ioan Slavici, Panciu
Alina Teodora Binciu Grădinița cu Program Normal, Băleni
Margareta Diana Pătrașcu Școala Gimnazială Ion Vîlceanu, Drăgotești
Mariana Spînu Colegiul Vasile Lovinescu, Fălticeni
Alina-Maria Bujor Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Matca
Mariana-Cornelia Stanciu Grădinița cu Program Prelungit Junior, Slobozia
Erzsébet Harai Școala Gimnazială Nr. 1, Zăbala
Daniela Alexandra Tritean Școala Gimnazială Iuliu Hațieganu, Cluj-Napoca
Daniela Bobocea Liceul de Turism și Alimentație Dumitru Motoc, Galați
Mihaela Vișan Seminarul Teologic Liceal Ortodox Sf. Ioan Gură de Aur, Târgoviște
Valentina Haiduc Liceul Dr. Lazăr Chirilă, Baia de Arieș
Daniela Voicu Grădinița cu Program Normal Frații Grimm, 2 Mai
Mihaela Șteoboranu Școala Gimnazială Mihail Sadoveanu, Vaslui
Mihaela Mariana Muscalagiu Grădinița cu Program Normal, Giubega
Carmen-Ileana Radu Școala Gimnazială C.D. Aricescu, Câmpulung
Bianca Ștefana Cincu Școala Gimnazială Ion I. Graure, Bălteni
Camelia Rodica Geanaliu Scoala Gimnaziala Nr. 98 Avram Iancu
Georgeta Male Școala Gimnazială Nr. 19, Brașov
Monica Clemente Școala Gimnaziala I.D. Sârbu, Petrila
Hermina Udrescu Școala Gimnazială Sfântul Nicolae, Tg-Jiu
Camelia Ofrim Colegiul Tehnic Anghel Saligny, Baia Mare
Carmen Mîndruțescu Colegiul Tehnic Anghel Saligny, Baia Mare
Ionela Colilie Școala Gimnazială Alexandru Vechiu, Zăvoaia
Mirela Elena Moraru Școala Gimnazială Nr. 40 Aurel Vlaicu, Constanța
Marta Valeria Lazarciuc Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Ana Maria Cercel Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida, Petroșani
Oana Maria Bărbosu Școala Gimnazială Nr. 7 Grigore Ghica Voievod, Suceava
Ana-Maria Mîcîială Școala Gimnazială Alexandru Cel Bun, Bacău
Ionela Maria Negrilă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Hunedoara
Mihaela Melinte Liceul de Transporturi Auto Traian Vuia, Galați
Ancuța Ramona Sabo Colegiul de Arte, Baia Mare
Elena Livia Florea Școala Gimnazială, Ieud
Anda-Madalina Maravela Colegiul Comercial Carol I, Constanța
Cristina Elena Zahiu Grădinița cu Program Prelungit Cei Șapte Pitici, Buzău
Sorina Olaru Școala Gimnazială, Corbasca
Ioana-Marinela Maxim Colegiul Tehnic Anghel Saligny, Baia Mare
Mădălina-Ionela Radu Școala Gimnazială Elena Doamna, Ploiești
Mariana Deleanu Școala Gimnazială Iustin Pîrvu, Poiana Teiului
Florina Simona Matescu Liceul cu Program Sportiv, Slatina
Gabriela Radu Școala Gimnazială Nr. 17, Galați
Teodora-Maria Oprea Școala Gimnazială Nr. 132 Grigore Tocilescu
Sorina Emilia Schenker Mureșan Școala Gimnazială Simion Bărnuțiu, Tiur
Ileana-Maria Bulboacă Școala Gimnazială, Umbrărești Vale
Dorina Ștefan Grădinița cu Program Normal Abracadabra, Constanța
Nicoleta Tecucianu Școala Gimnazială Stefan Cel Mare, Galați
Pavel Ionuț Petrică Liceul cu Program Sportiv Bihorul, Oradea
Geta Han Școala Gimnazială Nr. 1, Limanu
Ionica Dragu Colegiul Economic Virgil Madgearu, Galați
Alexandra Mădălina Bumb Școala Gimnazială Miron Cristea, Toplița
Mihai Jula Școala Gimnazială Oltea Doamna, Oradea
Mioara Irimia Școala Gimnazială Nr. 11 Iorgu Iordan, Tecuci
Elena Ramona Cenușe Școala Gimnazială Nr. 1, Novaci
Dorina Violeta Crucianu Școala Gimnazială Constantin Brâncuși, Medgidia
Olga-Maria Ciucă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 111
Andreea Rusu Școala Gimnazială Gala Galaction, Mangalia
Livia-Elena Zambalic-Neagoe Școala Gimnazială Nr. 174 Constantin Brâncuși
Călina Dochia Rițișan Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Dej
Alina Popa Școala Gimnazială Ludovic Cosma, Galați
Estera Chelariu Colegiul Național Iosif Vulcan, Oradea
Carmen Lia Rusan Grădinița cu Program Prelungit Poienița, Cluj-Napoca
Florentina Reli Moțoi Școala Gimnazială I.C. Lăzărescu, Țițești
Larisa-Elena Stoica Colegiul Tehnic A.T. Laurian, Agnita
Iuliana Milea Liceul Tehnologic de Mecatronică și Automatizări, Iași
Cristina Costea Școala Gimnazială Mihai Vodă, Comuna Mihai Viteazu
Liliana Bobeanu Școala Gimnazială, Hârsești
Anca Ionela Mihalachi Școala Gimnazială Nr. 1, Roman
Lidia Simona Lucescu Liceul Tehnologic Vasile Cocea, Moldovița
Monica Mihaela Evuleț Liceul Tehnologic Tomșa Vodă, Solca
Nicolița Barbu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Craiova
Evelina Boariu Școala Gimnazială Cristofor Simionescu, Plopeni
Gina Chirilă Școala Gimnazială Nr. 1, Matca
Gabriela Petronela Simioneasa Grădinița cu Program Normal Nr. 15, Iași
Natalia Popescu Colegiul Național de Informatică Matei Basarab, Râmnicu Vâlcea
Raluca Sihleanu Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională Vrancea
Mariana Angheli Școala Gimnazială, Hanu Conachi
Alina Rus Școala Gimnazială Nr. 17, Botoșani
Mihaela-Florica Fulgă Școala Gimnazială, Izbiceni
Jan Stoinoiu-Morogan Școala Gimnazială, Ziduri
Catrinela Felicia Gîlă Școala Gimnazială Nr. 1, Malu Spart
Liliana Lazăr Școala Gimnazială Vasile Mitru, Tașca
Elena-Loredana Florea Școala Gimnazială, Oniceni
Adriana Hudecz Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Liana Monica Ciupe Grădinița cu Program Normal Nr. 4, Zalău
Daniela Gionea Școala Generală Nr. 1, Motru
Daniela Stoian Școala Gimnazială Ion Creangă, Craiova
Georgiana Alexandra Șerbu Școala Gimnazială, Jariștea
Cristina Turițoiu Liceul Teoretic, Filipeștii de Pădure
Maricica Bălteanu Școala Gimnazială Iordache Cantacuzino, Pașcani
Laura Corina Manole Școala Gimnazială Nr. 1, Hârșova
Adriana Rotar Liceul Tehnologic Alexandru Borza, Cluj-Napoca
Andreea Nachiu Școala Gimnazială Nr. 1, Limanu
Hajnal Kovács Școala Gimnazială Fogarasy Mihály, Gheorgheni
Violeta Ioana Dumitru Sfetcu Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr. 1
Ecaterina Niculescu Școala Gimnazială Avram Iancu, Baia Mare
Mihaela Georgeta Stoian Școala Gimnazială, Petrești
Mariana Bobeică Școala Gimnazială Ion I. Graure, Bălteni
Ani Rodica Dumbravă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Prichindel, Tecuci
Didița Luchian Liceul Tehnologic Nicolae Iorga, Negrești
Maria-Dumitria Szocs-Braic Liceul Teoretic O.C. Tăslăuanu, Toplița
Alina Elena Ștefan Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Buzău
Dorina Gheorghioiu Școala Gimnazială Principele Radu, Adjud
Elena Buric Colegiul Dobrogean Spiru Haret, Tulcea
Cătălina Gabriela Hera Liceul Tehnologic I.C. Petrescu, Stâlpeni
Mihaela Raluca Boieru Școala Gimnazială Sfântul Vasile, Ploiești
Elena Ștefania Popez Școala Gimnazială Ioan Moga, Dițești
Ionela Cristina Răduț Liceul Teoretic Nicolae Bălcescu, Medgidia
Georgeta Cîrstea Școala Gimnazială Eliza Opran, Ișalnița
Gabriela Loredana Hrițcu Liceul Regina Maria, Dorohoi
Simona Șăroni Liceul Teoretic I.C. Brătianu, Hațeg
Anca Ramona Sabo Colegiul de Arte, Baia Mare
Dana-Magdalena Udrea Scoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir, Braila
Nicoleta Mihaela Dumitrescu Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Pălăguța Găină Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Alexandria
Aura Iroveanu Liceul de Turism și Alimentație Dumitru Moțoc, Galați
Dorina Violeta Dărăban Școala Gimnazială Octavian Goga, Satu Mare
Camelia Cazacu Școala Gimnazială Constantin Gh. Marinescu, Galați
Ioana-Ruxandra Văsii Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Ploiești
Cristian Sorin Schneider Colegiul Național Carol I, Craiova
Maria Ramona Tomoiu Colegiul Național Dinicu Golescu, Câmpulung
Mariana Soare Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională
Magelona Socea Școala Gimnazială, Borlești
Elena Corina Rogoveanu Colegiul Național Mircea Cel Bătrân, Râmnicu Vâlcea
Daniela Drânda Școala Gimnazială, Armeniș
Mihaela Oțelea Grădinița cu Program Normal, Maxenu
Doinița Sîmpetru Școala Gimnazială Stefan Cel Mare, Galați
Minodora Giurcă Colegiul Național George Coșbuc, Motru
Rodica Dumitrache Grădinița cu Program Prelungit Nr. 191
Elena Marcu Școala Profesională, Brăești
Valentina Petrenciu Colegiul de Arte, Baia Mare
Alexandru Marian Ganea Liceul Tehnologic Justinian Marina, Băile Olănești
Marcela-Irina Nechita Grădinița cu Program Prelungit Nr. 22, Iași
Oana Damian Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza, Galați
Onorica Tîrziu Liceul Teoretic Ioan Buteanu, Șomcuta Mare
Ofelia Cornelia Popa Școala Gimnazială Ioan Bob, Cluj-Napoca
Georgeta Flavia Diaconescu Liceul Teoretic Vlad Țepeș, Timișoara
Paula Vaida Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu, Ploiești
Daniela Cristina Macsim Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galati
Angela Victoriu Liceul Tehnologic Paul Dimo, Galați
Anca Iordache Colegiul Economic Dimitrie Cantemir, Suceava
Alexandra Guran Bușoi Școala Gimnazială Nr. 1, Motru
Maria Greta Demeter Colegiul de Arte, Baia Mare
Luminița Gheorghe Colegiul Național Ana Aslan, Brăila
Doina Ursu Școala Gimnazială Nr. 11 Iorgu Iordan, Tecuci
Andrada Victoria Maier Grădinița cu Program Normal Nr. 2, Sibiu
Nicoleta Maier Liceul de Informatică Tiberiu Popoviciu, Cluj-Napoca
Eugenia Stanciu Școala Gimnazială Sfântul Dumitru, Craiova
Viorica Avram Colegiul Național Grigore Moisil
Melania Nan Școala Gimnazială Nr. 3, Lupeni
Andra Larionescu Școala Gimnazială Nr. 77
Cristina Zgăvîrdici Colegiul Pedagogic Vasile Lupu, Iași
Neonila Eniser Scrădeanu Școala Gimnazială Pompiliu Marcea, Târgu-Jiu
Ileana Solomon Școala Gimnazială, Porumbacu de Jos
Viorica Oarcea Liceul Teoretic, Sebiș
Bianca-Florica Stănculețu Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare, Focșani
Liliana Ramona Rădoi Școala Gimnazială Oprea Iorgulescu, Câmpulung
Iulia Lenuța Ciolan Școala Gimnazială Toma Cocișiu, Blaj
Alina Daniela Chiriță Grădinița cu Program Prelungit Nr. 22, Sibiu
Daniela-Maria Musteață Liceul Teoretic, Filipeștii de Pădure
Teodora Elena Grovu Școala Gimnazială, Porumbacu de Jos
Maria Burcă Școala Gimnazială Nr. 2, Bibirești
Anca Maria Pandrea Școala Gimnazială Dacia, Oradea
Annamaria Soós Școala Gimnazială Nr. 1, Pericei
Simona Moldoveanu Școala Gimnazială Grigore Moisil, Ploiești
Ana Dana Mureșan Școala Gimnazială Iuliu Hațieganu, Cluj-Napoca
Adelina Eliza Grigore Grădinița cu Program Prelungit Nr. 10, Alexandria
Adriana-Claudia Moldovan Liceul Tehnologic Grigore C. Moisil, Târgu Lăpuș
Roxana Ionela Ciobanu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște
Ema Grigore Liceul Teoretic Miron Costin, Pașcani
Cristina Dangulea Colegiul Național Samuil Vulcan, Beiuș
Adina Iuliana Istrate Școala de Arte și Meserii, Perieni
Sorina-Ioana Vultur Grădinița cu Program Normal, Vad
Sorina Ioana Vultur Grădinița cu Program Normal, Vad
Simona-Valentina Mînzicu Liceul Teoretic Șerban Vodă, Slănic
Carmen-Alina Lican Școala Gimnazială Nr. 4 Petre Sergescu, Drobeta-Turnu Severin
Mariana Dragomir Școala Gimnazială Nr. 1, Toflea
Ana Covaciu Școala Gimnazială, Vad
Maria Petrican Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Dej
Elena Humă Liceul Economic Alexandru Ioan Cuza, Piatra Neamț
Bianca Zah Școala Gimnazială Lucian Blaga, Fărcașa
Dorin Florian Chereji Colegiul de Arte, Baia Mare
Mihaela-Monica Florea Grădinița cu Program Prelungit Inocența, Găești
Elena Luminița Hodrea Liceul Economic Alexandru Ioan Cuza, Piatra Neamț
Mihaela Cârja Școala Gimnazială Nr. 156
Camelia Dinuță Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu, Targu-Jiu
Tünde Lőrincz Liceul Pedagogic Benedek Elek, Odorheiu Secuiesc
Ina Barbalat Instituția Publică Centrul de Excelență În Transporturi, Chișinău
Mihaela Georgeta Stoian Școala Gimnaziala Șerban Cioculescu, Găești
Debora Laura Fazecaș Liceul Teologic Penticostal Betel, Oradea
Elena-Claudia Medințu Școala Gimnazială Ferdinand I
Cristina Dragomir Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Nicoleta Malai Școala Gimnazială Rareș Vodă, Ploiești
Iulia Georgescu Școala Gimnazială Anton Pann, Brăila
Mirela-Emilia Pop Școala Gimnazială, Băsești
Ștefania-Elena Stanciu Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Ersilia Udrea Grădinița cu Program Normal, Stejaru
Ioana Adriana Bodea Școala Gimnazială, Sântana
Mirela Nemțoc Școala Gimnazială Andrei Șaguna, Toplița
Elena Călin Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Camelia Georgiana Lazăr Grădinița cu Program Prelungit Sf. Mucenic Mina, Ploiești
Delia Anca Pop Colegiul Național Inochentie Micu Clain, Blaj
Ileana Trincă Colegiul Național Elena Cuza, Craiova
Ionuț Cristian Oncescu Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Teodora-Maria Oprea Școala Gimnazială Grigore Tocilescu
Simona Puiu Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Mirela Tatiana Corjos Școala Gimnazială Petru Rareș, Galați
Emilia-Cristina Mănucă Colegiul Național Pedagogic Regina Maria, Deva
Otilia Pîntea Școala Profesională, Holboca
Carmen Firicescu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Corabia
Gabriela Violeta Tănăsescu Liceul Teoretic Traian, Constanța
Maria David Școala Gimnazială Nr. 309
Rodica Ciucă Colegiul Economic Ion Ghica, Brăila
Rodica Cornianu-Drăgan Psiholog
Teodora-Maria Oprea Școala Gimnazială Prof. Paul Bănica, Târgoviște
Marioara Mușuroia Școala Gimnazială Ion I. Graure, Bălteni
Mihaela Cecilia Nicula Școala Gimnazială Nr. 118 Vasile Alecsandri
Carmen Alioanei Colegiul Național George Coșbuc, Motru
Cristina Petre Liceul Teoretic Radu Vlădescu, Pătârlagele
Aurelia Burlan Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Gabriela Dumitrescu Școala Gimnazială George Emil Palade, Ploiești
Camelia Stanciu Colegiul Spiru Haret, Ploiești
Oana Cătălina Bucur Liceul Energetic, Constanta
Vlad-Cristian Dan Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă, Baia Mare
Daniela-Claudia Fodo Colegiul Tehnic C.D. Nenițescu, Baia Mare
Alina Popa Liceul Ștefan Procopiu, Vaslui
Ana-Maria Tecsi Liceul Teoretic Ana Ipătescu, Gherla
Crina Luminița Clapou Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Bistrița
Simona-Ancuța Petrescu Liceul cu Program Sportiv, Slatina
Onge Memet Liceul Teoretic Traian, Constanța
Viorica Cornelia Hoffmann Bronț Liceul Tehnologic Special Nr. 1 George Barițiu, Oradea
Adriana-Iulia Zelinschi Colegiul Tehnic Iuliu Maniu
Daniela-Monica Împușcătoiu Liceul Tehnologic Dierna, Orșova
Diana-Elena Stan Școala Gimnazială, Borlești
Mirela Popa Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Matca
Elena Vîlcea Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Mihaela Ivan Școala Gimnazială Nr. 174 Constantin Brâncuși, București
Oana-Camelia Mihai Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15, Focșani
Maria Drugă Școala Gimnazială Ion Jalea, Constanța
Alina Mihaela Sărbușcă Moraru Școala Gimnazială Alexandru Lăpușneanu, Slatina
Alin Dumitru Sărbușcă Moraru Școala Gimnazială Alexandru Lăpușneanu, Slatina
Mariana Hîncu Liceul Tehnologic Special pentru Copii cu Deficiente Auditive, Buzau
Paula Chiorean Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3, Bistrița
Mihaela Ivan Școala Gimnazială Nr. 174 Constantin Brâncuși
Roxana-Maria Boghian Școala Gimnazială Nr. 1, Limanu
Mariana Lenuța Bumbaru Școala Gimnazială Nr. 29, Galați
Cornelia Tamas Școala Gimnazială Miron Cristea, Toplița
Cornelia Lăcrămioara Anițaș Liceul Teoretic Emil Racoviță, Baia Mare
Marius-Cosmin Pintea Liceul Teoretic, Teiuș
Aura Valerica Beletei Liceul de Transporturi Auto, Drobeta-Turnu Severin
Carmen Rodica Vulpe Colegiul Tehnic General Gheorghe Magheru, Tg.Jiu
Ecaterina Alunița Bîlea Liceul Tehnologic Regele Mihai I, Curtea de Argeș
Eniko Vas Școala Specială, Dej
Simona Camelia Dragnea Colegiul Național Militar Al.I. Cuza - Structură G.P.P. Pescăruș
Adriana Bînzar Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Claudia Oniga Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Adriana Tudor Liceul de Arte Ionel Perlea, Slobozia
Daiana Liviana Lupuțan Grădinița cu Program Prelungit, Hida
Ileana Virginia Tofan Colegiul Tehnic, Timișoara
Gabriela Udrea Școala Gimnazială Nr. 3 Gheorghe Lazăr, Brașov
Camelia Cristina Vlad Colegiul Aurel Vijoli, Făgăraș
Corina Camelia Ungur Liceul Tehnologic Grigore C. Moisil, Târgu Lăpuș
Erzsébet Éva Hadházi Liceul Teologic Romano-Catolic Hám János, Satu Mare
Aritina Georgiana Onica Școala Gimnazială, Carani
Florica Stoica Școala Primară Spectrum
Andreea Stoian Școala Gimnazială Ing. Oprișan Iarca, Unguriu
Cleopatra Ardelean Colegiul Mihai Viteazul, Ineu
Raluca-Mihaela Lăudat Colegiul Național George Coșbuc, Motru
Simona-Ionela Manoloaia Școala Gimnazială, Bălilești
Eliana Bistreanu Liceul Tehnologic Nr. 2, Târgu Jiu
Nadia Ferariu Liceul de Artă Ștefan Luchian, Botoșani
Bogdan Victor Bancia Asociația Epigonii, Borca
Maria Mirabela Roman Liceul Tehnologic Agricol, Beclean
Daniela Grădinaru Seminarul Teologic Liceal Ortodox Sf. Gheorghe, Botoșani
Ioana Zaharioiu Școala Gimnazială, Măgura
Ana Maria Micu Școala Gimnazială, Poiana
Tatiana Popescu Școala Gimnazială Zaharia Stancu, Roșiorii de Vede
Mirela Rochnean Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Aurelia Gabriela Filip Palatul Copiilor, Ploiești
Mihaela Ghinea Școala Gimnazială Mircea Eliade, Craiova
Mirela-Emilia Pop Școala Gimnazială Avram Iancu, Baia Mare
Daniela Ionescu Școala Gimnazială Mihail Kogălniceanu, Dorohoi
Ioana-Mădălina Popescu Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu, Craiova
Laura Cojocaru Școala Gimnazială Nr. 1, Biliești
Elena Mitrescu Liceul Teoretic, Filipeștii de Pădure
Cristina-Ioana Pricope-Damian Școala Gimnazială Al. I. Cuza, Podu Iloaiei
Valentina Antal Liceul Sanitar Vasile Voiculescu, Oradea
Elena Predeșel Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu, Craiova
Rodica Ilica Școala Gimnazială, Diosig
Valentina Iliescu Școala Gimnazială Prof. Mihai Simbotin, Cârligele
Maria-Elena Andrei Colegiul Tehnic A.T. Laurian, Agnita
Elena Georgiana Cîtu Liceul Teoretic Virgil Ierunca, Lădești
Teodora Anghel Liceul Teoretic Special Iris, Timișoara
Monica Smical Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Baia Mare
Andreea Elena Ene Școala Gimnazială Nr. 79 Academician Nicolae Teodorescu
Daniela Praja Școala Gimnazială Alexandru Vlahuță, Gugești
Violeta Simona Bucur Școala Gimnazială Nr. 4 Elena Donici Cantacuzino, Pucioasa
Daniela Pintilei Colegiul Național Mihai Eminescu, Botoșani
Florica Felicia Sprincenatu Grădinița cu Program Normal, Izbiceni
Monika Bandi Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Baia Mare
Simona-Cătălina Gavril Școala Gimnazială Nr. 1, Sulița
Delia Maria Enculescu Școala Gimnazială Dimitrie Cantemir, Baia Mare
Diana-Maria Beldiman Școala Gimnazială Petre Ispirescu
Vasile-Gabriel Rus Școala Gimnazială Grigore Silași, Beclean
Petronela Corina Macovei Colegiul Național Gheorghe Roșca Codreanu, Bârlad
Gabriela Jingan Colegiul Economic Regele Mihai I, Buzău
Angela-Alina Onea Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Angela-Alina Onea Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu, Timișoara
Aritina Georgiana Onica Școala Gimnazială, Sînandrei
Mircea-Vasile Boian Școala Gimnazială, Vad
Amalia Furdui Colegiul Economic A.D. Xenopol
Otilia Georgescu Colegiul Tehnic de Poștă și Telecomunicații Gheorghe Airinei
Ofelia Lungu Școala Gimnazială Alexandru Cel Bun, Iași
Cristina-Monica Istrate Liceul Teoretic Ioan Slavici, Panciu
Voichița Ciocan Colegiul de Arte, Baia Mare
Iulia Gherasim Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională Brașov
Verona Popa Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu, Craiova
Aurica Șincar Grădinița cu Program Prelungit Nr. 33, Satu Mare
Ramona Veronica Tămaș Grădinița cu Program Săptămânal Floarea de Lotus, Odoreu
Silvia Nicoleta Baltă Școala Gimnazială Maria Rosetti
Simona Giorgiana Pomian Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7Z, Negrești-Oaș
Aurelia Dărău Colegiul Tehnic de Construcții și Protecția Mediului, Arad
Diana Anca Roman Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7, Negrești-Oaș
Brigita Pal Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7, Negrești-Oaș
Elena Cristina Epure Grădinița cu Program Prelungit Nr. 37 Dumbrava Minunată, Craiova
Cristina Stoicescu Grădinița Ciupercuța
Larisa Violeta Roșu Grădinița cu Program Prelungit Eden, Craiova
Claudia Bîrgăoanu Școala Gimnazială Iordache Cantacuzino, Pașcani
Cristina Ianculescu Liceul Atanasie Marienescu, Lipova
Cristina Iuliana Dracea Școala Gimnazială Elena Farago, Craiova
Miliana Marcu Grădinița cu Program Prelungit Castelul Fermecat, Craiova
Vasilica Daniela Vulpeș Grădinița cu Program Prelungit Floarea-Soarelui, Reșița
Ioana Codruța Coman Școala Gimnazială Dragoș Vodă, Moisei
Delia Monica Georgescu Colegiul Național Cantemir Vodă
Cristina Claudia Crișan Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu, Deva
Andreea-Elena Dolghi Grădinița cu Program Prelungit Bambi, Cluj-Napoca
Ionela Cristina Mateș Liceul Tehnologic Moga Voievod, Hălmagiu
Mariana-Cătălina Diaconu Școala Gimnazială Dr. Bernády György, Târgu Mureș
Alina Barb Școala Gimnazială Vasile Mitru, Tașca
Violeta-Mariana Grigorică Școala Gimnazială Nr. 1, Biliești
Ramona Diaconu Liceul Tehnologic Special Vasile Pavelcu, Iași
Elena Pleșa Liceul Tehnologic Aurel Vijoli, Făgăraș
Elena-Cătălina Iosub Școala Gimnazială, Plopana
Alina-Elena Spaur Școala Gimnazială Nr. 25, Brașov
Florentina Ciulei Grădinița cu Program Prelungit Raza de Soare, Târgoviște
Manuela Dumitrescu Scoala Gimnaziala Nr. 2 Titu Tirg
Olimpia Cecilia Oprea Școala Gimnazială Nr. 2, Titu Târg
Ramona Bires Școala Gimnazială Oltea Doamna, Oradea
Valentina Ioana Bucur Școala Gimnazială Nr. 2, Titu Târg
Oana-Irina Matache Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Ploiești
Nicoleta Gîdea Școala Gimnazială Nr. 45 Titu Maiorescu
Daniela Tănase Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu, Pitești
Simona Arsene Școala Gimnazială Sfântul Vasile, Ploiești
Nicoleta Unciu Liceul Teoretic Radu Petrescu, Prundu Bârgăului
Claudia Maria Lup Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu, Deva
Daniela Dorina Teișanu Școala Gimnazială Costache Grigore Șuțu, Șuțești
Ionela-Simona Dăncău Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5, Slatina
Veronica Iordache Școala Gimnazială Mihail Sadoveanu, Bacău
Mariana Ciorășteanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 18, Focșani
Liliana Stanciu Școala Gimnazială, Potlogi
Ancuța Liliana Anton Școala Gimnazială, Glodeanu Sărat
Diana Mihaela Boșoteanu Școala Gimnazială Gheorghe Țițeica, Craiova
Carmen-Anca Maticiuc Școala Gimnazială Pia Bratianu
Mihaela Frățilă Liceul Teoretic, Novaci
Anca-Roxana Negoiță Școala Gimnazială Radu Stanian, Ploiești
Mihaela Eftenoiu Școala Gimnazială Nr. 309
Alin-Marian Badea Liceul de Arte Constantin Brăiloiu, Târgu Jiu
Ligia Dobrinean Școala Gimnazială Lucian Blaga, Jibou
Gabriela Alexandrescu Grădinița cu Program Prelungit Nord 2, Râmnicu Vâlcea
Mihaela Cioban Liceul Tehnologic Ion Creangă, Curtici
Dora Laura Florean Colegiul Național Petru Rareș, Beclean
Mirela Liliana Antoche Școala Gimnazială Nr. 6 Grigore Antipa, Botoșani
Ana Dorina Onu Liceul Tehnologic, Telciu
Aneta Vlad Liceul Tehnologic Petre S. Aurelian, Slatina
Maria Nadia Corendea Liceul cu Program Sportiv Petrache Trișcu, Craiova
Anișoara Olaru Școala Gimnazială Nr. 1, Răchiți
Alina Elena Petrache Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Buzău
Măriuca Neagu Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Sibiu
Anca Maria Bouleanu Școala Gimnazială Alexandru Ștefulescu, Târgu-Jiu
Marinela Sanda Școala Gimnazială Alexandru Ștefulescu, Târgu-Jiu
Carmen Golea Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Anca Dîrdea Școala Gimnazială, Micești
Casiana-Agatha Petrescu Liceul Tehnologic Agricol Olga Sturdza, Miroslava
Adriana-Roxana Chiratcu Liceul Teoretic Decebal, Constanța
Florina Anton Grădinița cu Program Prelungit Bobocei Din Micro Iii, Buzău
Corina Scafariu Școala Gimnazială I.D. Sârbu, Petrila
Cornelia Sandu Școala Gimnazială Nr. 1, Râmnicelu
Alina Diana Anton Școala Gimnazială Alexandru Vlahuță, Iași
Alina Coman Școala Gimnazială Nr. 1 Iorgu Radu, Bârlad
Nuți Damian Școala Gimnazială Nr. 128
Claudia-Mihaela Vlaicu-Nicula Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu, Pitești
Diana Maria Moldovanu Școala Gimnazială Simion Bărnuțiu, Baia Mare
Traiana Miorița Olea Școala Gimnazială Vasile Lucaciu, Carei
Malvina Ghalayini Liceul Simion Mehedinți, Vidra
Rodica Bolog Școala Gimnazială I.D. Sârbu, Petrila
Cristina Stoica Colegiul Economic Ion Ghica, Bacău
Mariana Grigore Școala Gimnazială Simion Florea Marian, Ilișești
Alexandra Ioana Terme Școala Gimnazială, Călugări
Gabriela-Violeta Tănăsescu Liceul Teoretic Traian, Constanța
Ada-Maria Ileana Facultatea de Științe Politice
Adela Bartha Școala Gimnazială Ioan Opriș, Turda (Cluj)
Adela - Cristina Păuleț Facultatea de Psihologie
Adelin Stanciu Școala Profesională, Gropnița (Iași)
Adelina Maria Iuhasz Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu, Arad
Adelina Noelle Lăpădatu Facultatea de Litere
Adelina-Mihaela Dîrstaru Facultatea de Litere
Adina Voicu Școala Gimnazială Sfântul Andrei, Mangalia
Adina Isabell Iancu Facultatea de Psihologie
Adina-Daniela Simion Școala Gimnazială Mircea Cel Bătrân, Pitești (Argeş)
Adina-Maria Porcilă Școala Gimnazială Teodor Murășanu, Turda (Cluj)
Adrian Profir Școala Gimnazială Episcop Iacov Antonovici, Bârlad (Vaslui)
Adrian Eugen Preda Facultatea de Științe Politice
Adrian Răzvan Țărău Școala Gimnazială Nr. 2 Talpoș (Bihor)
Adrian-Viorel Nechita Colegiul Național Pedagogic Ștefan Cel Mare, Bacău (Bacău)
Adriana Crăciun Facultatea de Litere
Adriana Șurcă Școala Gimnazială Sfântul Nicolae, Târgu-Jiu (Gorj)
Adriana Anghel Facultatea de Chimie
Adriana Vidoni Școala Gimnazială, Dobra (Hunedoara)
Adriana Macarie Școala Gimnazială Ion Pop Reteganul, Sâncel (Alba)
Adriana Mariș Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu, Lugoj (Timiș)
Adriana Radu Școala Gimnazială, Vrănești (Argeș)
Adriana Preda Școala Gimnazială Constantin Brâncoveanu, Ștefănești (Argeș)
Adriana Anamaria Draghiș Liceul Teoretic Emil Racoviță, Baia Mare (Maramureș)
Adriana Bianca Ciurel Facultatea de Geografie
Adriana Mădălina Oanță Facultatea de Geografie
Adriana-Gabriela Ilie Facultatea de Geografie
Adriana-Noxi Rotaru Școala Gimnazială Grigore Moisil, Galați (Galați)
Afrodita Onița Școala Gimnazială Titus Popovici, Mișca (Arad)
Aida Munteanu Liceul Tehnologic Constantin Bursan, Hunedoara
Aida Elena Pascu Facultatea de Filosofie
Aida Georgeta Daciana Galu Școala Gimnazială Avram Iancu, Dej (Cluj)
Alejandra-Nicoleta Cîrnaru Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alexa-Cristiana Cardaș Facultatea de Litere
Alexandra Socol Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alexandra Mironescu Facultatea de Litere
Alexandra Nicoiu Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Călărași (Călărași)
Alexandra Goran Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Alexandra Voicu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Alexandra Cerevatii Facultatea de Geografie
Alexandra Bercea Liceul Tehnologic Anghel Saligny, Turț (Satu Mare)
Alexandra Elena Velicu Facultatea de Geografie
Alexandra Elena Gheorghe Facultatea de Psihologie
Alexandra Iuliana Dumitrescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alexandra Manuela Luş Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alexandra-Adriana Eftimie Facultatea de Litere
Alexandra-Andreea Florea Facultatea de Litere
Alexandra-Cristiana Bumbăcaru Facultatea de Litere
Alexandra-Elena Ion Facultatea de Litere
Alexandra-Gabriela Oprea Facultatea de Geografie
Alexandra-Mihaela Rarinca Facultatea de Litere
Alexandra-Mihaela Petre Facultatea de Psihologie
Alexandra-Mihaela Niculae Facultatea de Psihologie
Alexandra-Raluca Sturzu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alexandru Berbecariu Facultatea de Geografie
Alice Isabela Duroi Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Alina Năstase Facultatea de Litere
Alina Vasile Colegiul Național Pedagogic Spiru Haret, Buzău (Buzău)
Alina Celmare Școala Gimnazială Ludovic Cosma, Galați (Galați)
Alina Mureșan Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Năsăud (Bistrița-Năsăud)
Alina Popescu Colegiul Național Moise Nicoară, Arad
Alina Grigorescu Școala Gimnazială Mihai Viteazu, Șelimbăr (Sibiu)
Alina Andrieș Grădinița cu Program Prelungit Nr. 20, Iași
Alina Ciobanu Liceul Teoretic Grigore Gheba, Dumitrești (Vrancea)
Alina Luminița Cristina Popa Școala Gimnazială Nr. 28 Dan Barbilian, Constanța (Constanța)
Alina Maria Mardare Colegiul Economic Anghel Rugină, Vaslui
Alina Marilena Buduleanu Școala Gimnazială Nr. 29, Galați (Galați)
Alina Michaela Roata Facultatea de Geografie
Alina Nicoleta Duminică Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alina Sanda Iosub Georgescu Colegiul Economic Octav Onicescu, Botoșani (Botoșani)
Alina Teodora Iordache Facultatea de Litere
Alina Violeta Alexandru Facultatea de Biologie
Alina-Elena Bercea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alina-Elena Stancescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Alina-Maria Penu Facultatea de Geografie
Alina-Maria Moraru Facultatea de Psihologie
Alina-Mihaela Bizdadea Facultatea de Litere
Alina-Mihaela Mălăiescu-Udrea Palatul Copiilor, Craiova (Dolj)
Alina-Mihaela Trofin Facultatea de Psihologie
Alina-Simona Florea Colegiul Tehnic, Câmpulung (Argeș)
Alma-Mihaela Duman Facultatea de Psihologie
Amalia Popescu Liceul Tehnologic Administrativ și de Servicii Victor Slăvescu, Ploiești (Prahova)
Amalia Loredana Ardelean Liceul de Arte Ionel Perlea, Slobozia (Ialomița)
Amalia Rodica Pop Colegiul Tehnic Aurel Vlaicu, Baia Mare (Maramureș)
Amalia Ștefania Toacsen Facultatea de Litere
Ana Ştefan Facultatea de Litere
Ana Bulgaru Facultatea de Științe Politice
Ana Baranețcaia Instituția Publică Gimnaziul Sîrcova (Rezina)
Ana Georgescu Facultatea de Psihologie
Ana Mocanu Facultatea de Litere
Ana Maria Ouatu Școala Gimnazială Filipești (Bacău)
Ana Mihaela Cadleț Colegiul Tehnic Alexandru Roman, Aleșd (Bihor)
Ana Miruna Stan Facultatea de Geografie
Ana Miruna Toma Facultatea de Științe Politice
Ana Roxana Vîlcu Colegiul Național de Artă Octav Băncilă, Iași
Ana- Maria Enache Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Bianca Duțulescu Facultatea de Drept
Ana-Cătălina Avădănii Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Kristina Timoftii Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Dumitrache Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Vochița Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Badea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Năstase Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Popazu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Stan Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Ursu Facultatea de Litere
Ana-Maria Burzo Facultatea de Litere
Ana-Maria Pleșca Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ana-Maria Miertoiu Facultatea de Litere
Ana-Maria Stănilă Facultatea de Litere
Ana-Maria Zăloagă Colegul Tehnic Miron Costin, Roman (Neamț)
Ana-Maria Zăloagă Colegiul Tehnic Miron Costin, Roman (Neamț)
Ana-Maria Balanescu Facultatea de Drept
Ana-Maria Toma Facultatea de Geografie
Ana-Maria Iacob Colegiul Național Ana Aslan, Timișoara (Timiș)
Ana-Maria Pop Facultatea de Psihologie
Ana-Maria Gângu Facultatea de Biologie
Ana-Maria Stănilă Liceul Preda Buzescu, Berbești (Vâlcea)
Ana-Maria Rotaru Școala Gimnazială Alexandru Cel Bun, Iași
Ana-Maria-Aurelia Badea Facultatea de Litere
Anamaria Grosu Facultatea de Litere
Anamaria Naftan Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Anamaria Tituleasa Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Anamaria Sârbu Școala Gimnazială Tudor Arghezi, Năvodari (Constanța)
Anamaria Corina Golumbeanu Școala Gimnazială Ion Țuculescu, Craiova (Dolj)
Anca Dumea Școala Gimnazială Ștefan Luchian, Moinești (Bacău)
Anca Moscu Facultatea de Geografie
Anca Roman Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9, Iași (Iași)
Anca Roman Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 9, Iaşi
Anca Iosub Facultatea de Psihologie
Anca Clătinici Grădinița Nr. 236, București
Anca Andreea Buzatu Facultatea de Litere
Anca Elena Mihai Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu, Pitești (Argeș)
Anca Gabriela Pătru Facultatea de Administrație și Afaceri
Anca-Andreea Hoțescu Facultatea de Geografie
Anca-Irina Vâlcan Școala Gimnazială Miron Cristea, Toplița (Harghita)
Anca-Marcela Nădășan Școala Gimnazială Aron Densușianu, Hațeg (Hunedoara)
Anca-Maria Dumitru Facultatea de Științe Politice
Anca-Mihaela Pașcu-Ciubotariu Colegiul Național de Artă George Apostu, Bacău (Bacău)
Ancuța Andreea Stanciu Facultatea de Litere
Anda Cătălina Răican Facultatea de Litere
Anda-Mihaela Manea Școala Gimnazială Nr. 49 (București)
Anda-Mihaela Manea Școala Gimnazială Nr. 49, București
Andra Ilie Facultatea de Biologie
Andra Ioana Pușcoci Facultatea de Litere
Andra Maria Simion Facultatea de Geografie
Andra-Maria Popescu Facultatea de Administrație și Afaceri
Andrada Cristiana Gherman Facultatea de Științe Politice
Andreea Ilie Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Băjenaru Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Grigore Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Dogaru Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Paraschiv Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Oprea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Sandu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Beteringhe Facultatea de Geografie
Andreea Grama Colegiul Național Mihai Viteazul, București
Andreea Guțu Facultatea de Geografie
Andreea Ciotău Școala Gimnazială Vasile Mitru, Tașca
Andreea Ioniță Facultatea de Psihologie
Andreea Alexandra Radulescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Alina Nistor Școala Gimnazială Nr. 1, Văleni (Vaslui)
Andreea Claudia Cazan Facultatea de Litere
Andreea Cristiana Lăzăroiu Facultatea de Psihologie
Andreea Cristina Dragomir Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Cristina Tîrnaru Facultatea de Psihologie
Andreea Daniela Pasăre Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea Elena Mutu Necula Facultatea de Psihologie
Andreea Gabriela Ion Facultatea de Psihologie
Andreea Ionela Gafia Facultatea de Geografie
Andreea Laura Ursulescu Facultatea de Limbi Străine
Andreea Maria Popa Facultatea de Litere
Andreea Silvia Paniță Facultatea de Litere
Andreea Ștefania Iosif Facultatea de Geografie
Andreea-Alexandra Gheţu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea-Alexandra Dragoș Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea-Alexandra Purcărea Facultatea de Administrație și Afaceri
Andreea-Bianca Tacea Facultatea de Litere
Andreea-Cristina Stroe Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea-Cristina Lefterache Facultatea de Litere
Andreea-Cristina Grigore Facultatea de Limbi Străine
Andreea-Daiana Coman Facultatea de Biologie
Andreea-Daniela Văduvescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea-Denisa Badea Facultatea de Psihologie
Andreea-Diana Badea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea-Diana Necula Facultatea de Litere
Andreea-Geanina Vasiliu Facultatea de Filosofie
Andreea-Ingrid Drăgan Facultatea de Limbi Străine
Andreea-Iuliana Orțan Facultatea de Litere
Andreea-Lorena Zîrnă Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Andreea-Nicoleta Vrînceanu Facultatea de Litere
Andreea-Raluca Buzatu Facultatea de Administrație și Afaceri
Andreea-Ramona Ciurea Grădinița cu Program Prelungit Lumea Florilor, Năvodari (Constanța)
Andrei Gogu Facultatea de Litere
Andrei Geantă Facultatea de Teologie Ortodoxă
Andrei Nicodim Colegiul Tehnic Al. I. Cuza, Suceava (Suceava)
Andrei Dobre Facultatea de Psihologie
Andrei Alexandru Alexe Facultatea de Geografie
Andrei-Cristian Năstase Facultatea de Psihologie
Andrei-Iulian Toma Facultatea de Chimie
Andrei-Tudor Suciu Facultatea de Geografie
Andreiana Maria Lupu Facultatea de Litere
Angela Vass Școala Gimnazială Nr. 49 (București)
Angela Chiroșcă Școala Gimnazială Nr. 29, Galați
Angela Danu Școala Gimnazială Domnița Maria, Bacău
Angelica Ionescu Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Călărași
Anica Daniela Voicea Școala Gimnazială Specială Nr. 3, București
Anișoara Pîntea Școala Gimnazială Hatmanul Șendrea, Dolhești (Suceava)
Anișoara Ionela Soare Școala Gimnazială George Coșbuc, 23 August (Constanţa)
Antonia Nicu Facultatea de Litere
Antonia-Cezara Benchea Facultatea de Științe Politice
Argentina Nistor Școala Gimnazială Nr. 9 Nicolae Orghidan, Brașov
Ariadna Beneș Facultatea de Chimie
Ariana Popescu-Vieru Facultatea de Psihologie
Aura Ciotan Școala Primară Nr. 2, Grozăvești (Dâmboviţa)
Aura - Georgiana Marina Facultatea de Drept
Aurelia Cioban Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5, Zalău (Sălaj)
Aurelia Nicolae Școala Gimnazială Radu Cel Mare, Găești
Aurelia Maria Vălean Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Lacrima, Unirea (Bistrița-Năsăud)
Aurica Rîndașu Liceul de Arte Dinu Lipatti, Pitești (Argeș)
Aurora Constantin Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Brăila
Aurora Istratie Liceul Tehnologic Mihai Viteazu, Vulcan (Hunedoara)
Beata-Katalin Csaki Școala Gimnazială Szent Istvan, Sâniob (Bihor)
Beatrice Alexandra Tărăpoancă Facultatea de Psihologie
Beatrice Ileana Popescu Facultatea de Geografie
Beatrice-Georgiana Ioanițescu Facultatea de Litere
Beatrice-Maria Alexandrescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Beniamin-Emanuel Eavorschi Facultatea de Teologie Baptistă
Bianca Buzila Facultatea de Litere
Bianca Burciu Colegiul Național Costache Negruzzi, Iași
Bianca Albișoru Facultatea de Biologie
Bianca Aurelia Stoica Facultatea de Litere
Bianca Cristina Ghita Facultatea de Biologie
Bianca-Andreea Poncet Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Bianca-Cosmina Codreanu Facultatea de Științe Politice
Bianca-Cristina Ivan Facultatea de Chimie
Bianca-Georgiana Tudose Facultatea de Biologie
Bogdan Ureche Facultatea de Drept
Bogdan Honciuc Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir, Iași (Iași)
Bogdan Andrei Miu Facultatea de Biologie
Călina Dobrin Colegiul Tehnic Costin D Nenițescu, Pitești (Argeș)
Camelia Dima Facultatea de Litere
Camelia Nicola Școala Gimnazială Nr. 37, Constanța
Camelia Ologeanu Liceul Tehnologic Drăgănești Vlașca (Teleorman)
Camelia Andrei Școala Gimnazială Anton Pann, Râmnicu Vâlcea
Camelia Ciobotenco Școala Gimnazială Nr. 97, București
Camelia Iosefina Rafailă Colegiul Național Dimitrie Cantemir, Onești (Bacău)
Carmen Vasilie Colegiul Național de Agricultură și Economie, Tecuci
Carmen Vasilie Colegiul Național de Agricultură și Economie Tecuci, Galați
Carmen Rădulescu Colegiul Economic Ion Ghica, Târgoviște (Dâmbovița)
Carmen Matei Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Tg. Mureș
Carmen Matei Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgu Mureș
Carmen Delcea Colegiul Național Mihai Eminescu, Buzău
Carmen Andreea Stan Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Carmen Diana Constantinescu Facultatea de Biologie
Carmen Elena Cristea Școala Gimnazială Nr. 1, Târgu-Ocna
Carmen-Diana Ghebuș Facultatea de Geografie
Carmen-Ioana Zeic Liceul Teoretic Creștin Pro Deo, Cluj-Napoca (Cluj)
Carmen-Mihaela Barcan Școala Gimnazială Nr. 10, Bacău
Casiana-Agatha Petrescu Liceul Tehnologic Agricol Mihail Kogălniceanu, Miroslava (Iași)
Cătălina Alexandrescu Școala Gimnazială Nr. 1, Mizil
Cătălina Jianu Liceul Gheorghe Surdu, Brezoi (Vâlcea)
Cătălina Morar Școala Gimnazială Dumitru Gafton, Gălăuțaș (Harghita)
Cătălina Gabriela Hera Liceul Tehnologic I.C. Petrescu, Stâlpeni (Argeș)
Catalina Stefania Stanciu Facultatea de Științe Politice
Cateluța Enciu Școala Gimnazială Nr. 33, Galați
Cati Mitrache Colegiul Economic Gheorghe Chițu, Craiova (Dolj)
Cati Neluța Șandru Liceul Ion Buteanu, Gurahonț (Arad)
Cecilia Precup Școala Gimnazială Avram Iancu, Bistrița (Bistrița-Năsăud)
Cerasela Lungeanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 13, Târgoviște (Dâmbovița)
Ciobanu Gabriela Școala Gimnazială Dan Barbilian, Galați
Clara Suzana Râpan Facultatea de Psihologie
Clarisa Cristina Trăistaru Facultatea de Litere
Claudia Tarbă Facultatea de Litere
Claudia Pruteanu Școala Gimnazială Nr. 1 Zorleni (Vaslui)
Claudia Oniga Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației (Maramureș)
Claudia Emilia Frînculeasă Liceul Teoretic Radu Vlădescu, Pătârlagele
Claudia Mirela Tălmaciu Grădinița cu Program Prelungit Floare de Colț, Brad (Hunedoara)
Claudia-Alexandrina Sale Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5, Zalău (Sălaj)
Claudia-Elena Tătaru Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Claudia-Marilena Malciu Facultatea de Litere
Claudia-Mihaela Mote-Ocoleanu Facultatea de Litere
Claudia-Mihaela Vlaicu-Nicula Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu, Pitești
Claudia-Raluca Chivu Facultatea de Chimie
Claudia-Sorina Mitiriță Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2, Brașov (Brașov)
Cleopatra Georgeta Crangă Liceul Teoretic, Murfatlar
Codruța Elena Țenea Colegiul Energetic, Râmnicu Vâlcea
Constanța Luminița Preda Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Ploiești (Prahova)
Constantin Stamatie Facultatea de Psihologie
Corina Năvodaru Facultatea de Geografie
Corina Coliță Liceul Tehnologic Transporturi Auto, Timișoara
Corina Coliță Liceul Tehnologic Transporturi Auto, Timișoara (Timiș)
Corina Hiliuță Grădinița cu Program Prelungit Croitorașul Cel Viteaz, Galați
Corina-Elena Uliniuc Școala Gimnazială Nr. 1, Lunca (Botoșani)
Corina-Maria Vlad & Olimpius Istrate Facultatea de Psihologie
Cornelia Păncescu Școala Gimnazială Nr. 1, Matca, Jud. Galați
Cornelia Todor Colegiul Național Lucian Blaga, Sebeș
Cornelia Todor Colegiul Național Lucian Blaga, Sebeș (Alba)
Cornelia Adela Boariu Școala Gimnazială Botiz, Satu Mare
Cornelia Anca Buzilă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15, Sibiu (Sibiu)
Cornelia Liliana Ignat Școala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza, Baia Mare
Cosmin Daniel Nedelcu Școala Militară de Maiștri Militari și Subofițeri A Forțelor Aeriene Traian Vuia, Boboc (Buzău)
Cosmina Iuliana Gioană Facultatea de Psihologie
Costina-Florentina Creiță Colegiul Național Mihai Eminescu, Iași
Crinela-Cristiana Gheoldea Facultatea de Litere
Cristian Cealera Facultatea de Drept
Cristian Gabriel Miloș Școala Gimnazială Nr. 2, Timișoara (Timiș)
Cristian-Tony Voicu Facultatea de Administrație și Afaceri
Cristiana Spatariu Școala Gimnazială Teodor V. Stefanelli, Câmpulung Moldovenesc (Suceava)
Cristina Bumbăcea Liceul Teoretic, Filipeștii de Pădure (Prahova)
Cristina Stan Școala Gimnazială Grigore Moisil, Ploiești (Prahova)
Cristina Ionete Facultatea de Chimie
Cristina Zamciuc Colegiul Economic Octav Onicescu, Botoșani
Cristina Stroea Școala Gimnazială Anton Pann, Voluntari (Ilfov)
Cristina Muntean Liceul Teoretic Gustav Gundisch, Cisnădie (Sibiu)
Cristina Vădean Școala Gimnazială I.C. Lăzărescu, Țițești (Argeș)
Cristina Bezea Colegiul Național Pedagogic Spiru Haret, Focșani (Vrancea)
Cristina Stan Școala Gimnazială Grigore Moisil, Ploiești
Cristina Stan Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești
Cristina Văidean Colegiul Tehnic, Turda (Cluj)
Cristina - Monica Vodă Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Cristina Alexandra Năstase Facultatea de Litere
Cristina Claudia Toader Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Cristina Erika Hogye Școala Gimnazială I.L. Caragiale, Baia Mare (Maramureș)
Cristina Ionela Drăghici Colegiul Național Grigore Ghica, Dorohoi (Botoșani)
Cristina Loredana Cobzuc Școala Gimnazială Teodor Bălan, Gura Humorului (Suceava)
Cristina Mădălina Danciu Facultatea de Litere
Cristina-Alexandra Voiculeț Facultatea de Biologie
Cristina-Andreea Calotă Facultatea de Biologie
Cristina-Daniela Geapana Facultatea de Litere
Cristina-Delia Frunza Facultatea de Litere
Cristina-Eugenia Timiș Liceul Borșa (Maramureș)
Cristina-Gabriela Barbu Facultatea de Științe Politice
Cristina-Georgiana Voicu Școala Gimnazială Titu Maiorescu, Iași
Cristina-Mihaela Botîlcă Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Cristina-Monica Istrate Liceul Teoretic Ioan Slavici, Panciu (Vrancea)
Cristina-Renata Rădulescu Școala Gimnazială Nr. 29 Mihai Viteazul, Constanța (Constanța)
Daiana-Georgiana Oprea Facultatea de Biologie
Dalia-Andreea Lăcătuș Facultatea de Litere
Dana Maria Florescu Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Pitești
Dana-Mihaela Ioana Grădinița cu Program Prelungit Nr. 42 Ion Creangă, Craiova (Dolj)
Daniel Ștefan Mazilu Liceul Tehnologic Constantin Brâncuși, Craiova (Dolj)
Daniela Tanu Tiganasu Școala Gimnazială Nr. 1 Matca (Galați)
Daniela Lăbuș Școala Gimnazială Nr. 1, Toflea (Galați)
Daniela Grecu Liceul Matei Basarab, Craiova (Dolj)
Daniela Văduva Liceul Preda Buzescu, Berbești (Vrancea)
Daniela Andra Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu, Arad (Arad)
Daniela Grădinaru Seminarul Teologic Liceal Ortodox Sf. Gheorghe, Botoșani
Daniela Olar Școala Gimnazială Mihai Viteazu, Șelimbăr (Sibiu)
Daniela Turcu Liceul Tehnologic Edmond Nicolau Brăila
Daniela Covor Liceul Tehnologic Nr. 1, Fundulea
Daniela Covor Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea
Daniela Veran Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2, Caransebeș
Daniela Preda Școala Gimnazială Dumitru Hera, Bătești (Prahova)
Daniela Andreea Dobrescu Facultatea de Geografie
Daniela Dorina Teișanu Școala Gimnazială Costache Grigore Șuțu, Șuțești (Brăila)
Daniela Eugenia Dinu Școala Gimnazială Rusănești
Daniela Georgeta Coman Liceul de Arte Margareta Sterian, Buzău (Buzău)
Daniela Maria Arion Școala Gimnazială Mihai Vodă, Com. Mihai Viteazu (Cluj)
Daniela Nadia Taclit Colegiul Național Radu Greceanu, Slatina (Olt)
Daniela-Paraschiva Danka Școala Gimnazială, Roșia (Sibiu)
Daria Radu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Daria Tofan Facultatea de Litere
Daria Georgiana Tărăbuță Facultatea de Psihologie
Daria-Ana Rusu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Darius-Lucian Bortoae Școala Gimnazială, Hadâmbu (Iași)
Delia Neluța Socaciu Grădinița Pp Căsuța Fermecată, Gherla (Cluj)
Delora Gineta Roșu Școala Gimnazială, Topliceni (Buzău)
Denisa Igescu Facultatea de Litere
Denisa Apostu Facultatea de Drept
Denisa Fășie Colegiul Național Samuil Vulcan, Beiuș (Bihor)
Denisa Florina Erculescu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Denisa Gabriela Huzum Facultatea de Geografie
Denisa Violeta Dumitrescu Școala Gimnazială Carol I, Călărași
Denisa-Emanuela Ispas Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Denisa-Valentina Rizea Facultatea de Psihologie
Denise Layla Bahrin Școala Gimnazială Dimitrie Brândză, Viișoara (Botoșani)
Despina Pîcă Școala Gimnazială Nr. 1, Pildești (Neamț)
Diana Cercel Facultatea de Litere
Diana Toader Facultatea de Litere
Diana Cotețiu Şcoala Gimnazială I.al. Brătescu-Voineşti, Târgovişte (Dâmboviţa)
Diana Cristea Liceul Teologic Penticostal, Arad (Arad)
Diana Alvina Toma Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Diana Ioana Stăncuț Facultatea de Chimie
Diana Marilena Apostol Facultatea de Litere
Diana- Gheorghiţa Dragomir Facultatea de Litere
Diana-Alexandra Burghiu Facultatea de Litere
Diana-Cristina Voinea Facultatea de Litere
Diana-Elena Dănăilă Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Diana-Mădălina Găboreanu Facultatea de Biologie
Diana-Maria Pitica Facultatea de Biologie
Diana-Mihaela Barbu Facultatea de Litere
Diandra Maria Gheorghe Facultatea de Chimie
Dida-Cristina Isaia Școala Gimnazială Nr. 20 Traian, Galați (Galaţi)
Doina Ioniţă Colegiul Național Calistrat Hogaș, Tecuci (Galați)
Doina Andrei Liceul Tehnologic Special pentru Copii cu Deficiențe Auditive Buzău
Doina Cristea Școala Gimnazială Vasile Cristoforeanu Râmnicu Sărat (Buzău)
Doina Furcea Școala Gimnazială Tiberiu Morariu, Salva (Bistrița-Năsăud)
Doina Buligai-Vrânceanu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 31, Brașov
Doinița Bălășoiu Colegiul Ștefan Odobleja, Craiova (Dolj)
Doinița Bălășoiu Colegiul „Ștefan Odobleja” Craiova
Doralina-Elena Leonte Facultatea de Litere
Doriana Raluca Cuciula Școala Gimnazială Nr. 1, Beznea (Bihor)
Dorina Cojocaru Liceul Teoretic Sfânta Maria, Galați (Galați)
Dorina Stănescu Liceul Teoretic Grigore Tocilescu, Mizil
Dorina Vasilache Școala Gimnazială Nr. 1, Matca
Dorinel Ispas Colegiul Național Horea, Cloșca și Crișan, Alba Iulia (Alba)
Dragoș Mocanu Golea Facultatea de Teologie Ortodoxă
Dumitrel-Daniel Șandru Facultatea de Geografie
Dumitrița Postolache Liceul Tehnologic Mihai Viteazu, Vulcan (Hunedoara)
Ecaterina Rastroșan Instituția de Educație Timpurie Incluzivă „Guguță”, Mun. Ungheni (R. Moldova)
Ecaterina Galoiu C. Ș .E. I. Elena Doamna Focșani - Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Focșani (Vrancea)
Ecaterina Alunița Bîlea Liceul Tehnologic Regele Mihai I, Curtea de Argeș
Elena Sîrbu Facultatea de Litere
Elena Rusu Liceul Teoretic Emil Racoviță, Baia Mare (Maramureș)
Elena Andrei Colegiul Economic, Buzău (Buzău)
Elena Boghe Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Elena Balaban Facultatea de Științe Politice
Elena Trache Liceul Teoretic Lucian Blaga, Constanța (Constanța)
Elena Humă Liceul Economic Alexandru Ioan Cuza, Piatra Neamț
Elena Jitariu Școala Gimnazială Ioan Murariu, Cristinești (Botoșani)
Elena Driu Facultatea de Psihologie
Elena Voicu Facultatea de Psihologie
Elena - Alina Filipoiu Facultatea de Geografie
Elena Adriana Barbu Facultatea de Geografie
Elena Andreea Burlacu Facultatea de Biologie
Elena Andreia Ursache Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Elena Cornelia Stoica Facultatea de Litere
Elena Daniela Popovici Școala Gimnazială Avram Iancu, Unirea (Alba)
Elena Daniela Oprea Școala Gimnazială Rareș Vodă, Ploiești (Prahova)
Elena Emilia Stanciu Facultatea de Litere
Elena Georgeta Bolea Grădinița cu Program Prelungit Nr. 11 Căsuța Bucuriei, Brașov
Elena Loredana Iosif Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Elena Luminița Hodrea Liceul Economic Alexandru Ioan Cuza, Piatra Neamț
Elena Monica Nițu Cjrae Argeș
Elena Rada Manolache Școala Gimnazială Nr. 25, Timișoara (Timiș)
Elena Sextilia Solonaru Colegiul Alexandru Cel Bun, Gura Humorului
Elena-Adriana Șodolescu Facultatea de Litere
Elena-Alexandra Orășanu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Elena-Alexandra Vidrașcu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Elena-Alexandra Ciocioman Facultatea de Litere
Elena-Andra Gociu Facultatea de Litere
Elena-Andreea Tomescu Liceul de Arte Margareta Sterian, Buzău
Elena-Andreea-Alexandra Crăciun Facultatea de Litere
Elena-Cristina Chivu Facultatea de Litere
Elena-Cristina Pisu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Elena-Diana Stan Școala Gimnazială, Borlești (Neamț)
Elena-Gabriela Dinu Facultatea de Litere
Elena-Iuliana Iordache Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Elena-Madalina Alexandru Facultatea de Litere
Elena-Mădălina Ibriş Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Elena-Nicoleta Milea Facultatea de Litere
Elena-Silvia Stanciu Facultatea de Filosofie
Elena-Teodora Trașcă Facultatea de Biologie
Elenys-Mihaela Mușat Școala Gimnazială, Ruginești (Vrancea)
Elisabeta Turcu Grădinița cu Program Prelungit Veseliei, Năvodari
Elisabeta Edit Naghi Școala Gimnazială Apold (Mureș)
Eliza-Ioana Husar Facultatea de Litere
Elvira Dinu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Emanuela Ghinea Școala Gimnazială Radu Cel Mare, Găești (Dâmbovița)
Emanuela Ioana Avram Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Lacrima, Unirea (Bistrița-Năsăud)
Emel Cadâr Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Maria Montessori, Constanța
Emilia Avram Facultatea de Geografie
Emilia Dăncilă Casa Corpului Didactic Alexandru Gavra, Arad (Arad)
Eugenia Corina Ignat Liceul Tehnologic Petru Poni, Iași
Eugenia Maria Mocanu Colegiul Economic Delta Dunării, Tulcea
Evelina-Ioana Dedu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Eylul-Sabo-Andrada Yunusoglu Facultatea de Litere
Felicia Hagiu Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Flavia Elena Silvana Vendetti Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Flavia-Andreea Savin Facultatea de Litere
Floare Vaida Colegiul Național George Coșbuc, Năsăud
Flora-Teona Andriescu Facultatea de Litere
Florentina Stoian Școala Gimnazială Nr. 10 Petre Țuțea, Galați (Galați)
Florentina Nicula Școala Gimnazială Nr. 117, București
Florentina Gaiu Școala Gimnazială Nr. 22, Galați
Florentina Șerban (Gheorghe) Facultatea de Psihologie
Florentina Alina Marin Facultatea de Litere
Florentina Nicoleta Mitroi Școala Gimnazială Dimitrie Grecescu, Drobeta-Turnu Severin
Florentina Teodora Toreanu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Florentina-Gabriela Constantin Facultatea de Litere
Florentina-Ionela Cîlțea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Florentina-Roxana Trîncan Facultatea de Psihologie
Florina Goge Școala Gimnazială Augustin Buzura, Copalnic-Mânăștur (Maramureș)
Florina Hermina Simedre Liceul Teoretic, Videle (Teleorman)
Florina Laura Afrăsinei Facultatea de Geografie
Florina-Adelina Nita Facultatea de Litere
Florina-Mihaela Dodi Școala Gimnazială Anastasie Panu, Huși (Vaslui)
Florinela Carmen Penuș Facultatea de Litere
Floris Daniela Șandru Facultatea de Litere
Gabriel Ciochină Facultatea de Geografie
Gabriela Constantinescu Facultatea de Litere
Gabriela Spiridon Școala Gimnazială Mareșal Alexandru Averescu, Adjud (Vrancea)
Gabriela Spiridon Școala Gimnazială Mareșal Alexandru Averescu, Adjud
Gabriela Șandru Școala Gimnazială Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș
Gabriela Guzgan Școala Gimnazială Episcop Iacov Antonovici, Bârlad (Vaslui)
Gabriela Mielu Facultatea de Biologie
Gabriela Andrei Facultatea de Psihologie
Gabriela Dobraniș Școala Gimnazială, Ungureni (Bacău)
Gabriela Gîsă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 232, București
Gabriela Alexandra Chiriță Facultatea de Litere
Gabriela Alexandra Decu Facultatea de Teologie Ortodoxă
Gabriela Alina Voicu Școala Gimnazială Pia Brătianu, București
Gabriela Cristina Chiriță Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Gabriela Cristina Pelmus Facultatea de Geografie
Gabriela Florina Rusu Grădinița cu Program Normal Nr. 1, Șimand (Arad)
Gabriela Ortensia Tila Școala Gimnazială Nr. 1, Roata de Jos (Giurgiu)
Gabriela Violeta Tănăsescu Liceul Teoretic Traian, Constanța
Gabriela-Cristina Pelmus Facultatea de Geografie
Gabriela-Otilia Ilie Colegiul Național Pedagogic D.P. Perpessicius, Brăila
Gabriela-Sabina Balan Facultatea de Litere
Gabriela-Violeta Tănăsescu Liceul Teoretic Traian, Constanța
Geanina Burlacu Liceul Pedagogic Nicolae Iorga, Botoșani (Botoșani)
Geanina-Valentina Lupu Liceul Tehnologic, Tudor Vladimirescu (Galați)
Genoveva Chirilă Școala Gimnazială, Pufești (Vrancea
Genoveva Elena Perju Liceul Tehnologic Mihai Busuioc, Pașcani (Iași)
George Ionuț Badea Facultatea de Limbi Străine
George-Marius Mirea Facultatea de Biologie
Georgiana Tudor Facultatea de Litere
Georgiana Coman Colegiul Național Ion Luca Caragiale, Ploiești (Prahova)
Georgiana Nițu-Sandulovici Grădinița Nr. 268 (București)
Georgiana Gheorghe Facultatea de Psihologie
Georgiana - Valentina Gherăsoiu Facultatea de Litere
Georgiana Cătălina Mihalcea Facultatea de Litere
Georgiana Florentina Bălan Facultatea de Litere
Georgiana Marilena Popa Facultatea de Litere
Georgiana Mihaela Petreuș Colegiul Național Vasile Lucaciu, Baia Mare
Georgiana-Crina Radu Facultatea de Geografie
Georgiana-Cristina Ionașcu Facultatea de Litere
Georgiana-Marilena Popa Facultatea de Litere
Georgiana-Miruna Cozma Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Georgica Badea Școala Gimnazială Nr. 1, Mogoșoaia
Gheorghe Soare Facultatea de Teologie Ortodoxă
Gheorghe Olaru Școala Militară de Maiștri Militari și Subofițeri A Forțelor Aeriene Traian Vuia, Boboc (Buzău)
Ghiulnar Bechir Liceul Teoretic Callatis, Mangalia
Gianina Claudia Constantinescu Școala Gimnazială Carmen Sylva, Iași
Gina Negruț Colegiul Național de Agricultură și Economie, Tecuci
Gina Alina Olariu Școala Gimnazială, Poieni (Iași)
Gina Lili Hriscu Școala Gimnazială Ion Simionescu, Iași (Iaşi)
Giorgiana Ioan Școala Gimnazială, Romanu (Brăila)
Grety-Irina Moroi Școala Gimnazială Mihai Drăgan, Bacău
Grigore Oana-Floriana Facultatea de Litere
Hlușcu Ionela Școala Gimnazială Nr. 7, Botoșani
Iacob Voichițoniu Colegiul Tehnic Energetic (București)
Ileana Dobre Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Ileana Trincă Colegiul Național Elena Cuza, Craiova
Ileana Lucica Bîrlea Liceul Tehnologic, Ocna Șugatag (Maramureș)
Ilie Cristian Moldoveanu Facultatea de Administrație și Afaceri
Ilie-Iulian Drugan Facultatea de Psihologie
Ilinca Maria Stoian Facultatea de Geografie
Ines Cristea Colegiul Național Ioniță Asan, Caracal (Olt)
Ioan Octavian Matei Facultatea de Psihologie
Ioan-Dumitru Bîrsan Școala Gimnazială, Batoș (Mureș)
Ioana Roman Facultatea de Litere
Ioana Alexa Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ioana Brebenel Facultatea de Biologie
Ioana Scholler Facultatea de Psihologie
Ioana Belu Facultatea de Biologie
Ioana Bănucu Facultatea de Chimie
Ioana Mîcu Facultatea de Chimie
Ioana Andreea Popescu Facultatea de Litere
Ioana Claudia Constantin Facultatea de Litere
Ioana Codrina Anghel Liceul Teologic Ortodox Sf. C-Tin Brâncoveanu, Făgăraș (Brașov)
Ioana Codruța Coman Școala Gimnazială Dragoș Vodă, Moisei (Maramureș)
Ioana Corina Costache Liceul Tehnologic Dimitrie Bolintineanu, Bolintin-Vale (Giurgiu)
Ioana Georgiana Niță Facultatea de Psihologie
Ioana Mirela Dobre Facultatea de Sociologie și Asistență Socială
Ioana Simina Cuculea Facultatea de Litere
Ioana-Alexandra Fălcescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ioana-Alexandra Petrescu Facultatea de Psihologie
Ioana-Cezara Rotar Facultatea de Psihologie
Ioana-Codruța Tudoriu Facultatea de Litere
Ioana-Cosmina Puiu Facultatea de Litere
Ioana-Sabrina Buhociu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ioana-Simona Ghiță Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Iolanda Sztrelenczuk Liceul Tehnologic de Transporturi Auto, Baia Sprie (Maramureș)
Ionela Bașotă Colegiul Național Liviu Rebreanu, Bistrița (Bistrița-Năsăud)
Ionela Hlușcu Școala Gimnazială Nr. 7, Botoșani
Ionela Cranta Școala Gimnazială Nr. 2, Caracal (Olt)
Ionela Carmen Munteanu Școala Gimnazială Ion Murgeanu, Zorleni (Vaslui)
Ionela Diana Nițu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ionela Sorina Stoican Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ionela-Alina Cumpanasu Facultatea de Litere
Ionelia Lăduncă Școala Gimnazială Vasile Iftimescu, Valea Sării (Vrancea)
Ionelia Dobrotă Școala Gimnazială Nicolae Titulescu, Călărași
Ionica Axene Școala Gimnazială General Dumitru Dămăceanu, Cosmești (Galați)
Ionica-Ramona Neacșu Școala Gimnazială C.D. Aricescu, Câmpulung
Ionuța Sonia Chivu Școala Gimnazială, Vulcana Pandele
Irene Șerban Facultatea de Psihologie
Irina Nuțu Facultatea de Litere
Irina Florea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Irina Siminiceanu Colegiul Național A.T. Laurian, Botoșani (Botoșani)
Irina Tomoiagă Școala Gimnazială Nr. 1, Moisei (Maramureș)
Irina Riegler Facultatea de Geografie
Irina Dumitrașcu Școala Gimnazială Mihail Sadoveanu, Vaslui
Irina Alexandra Deaconu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Irina Elena Latis Prisacaru Facultatea de Teologie Ortodoxă
Irina Mădălina Chiriac Școala Gimnazială Nr. 92 (București)
Irina Maria Albu Școala Gimnazială Nicolae Drăgan, Galda de Jos (Alba)
Irina-Elena Chiorbeacă Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Irina-Elena Panariu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Isabela Giorgi Colegiul Economic Virgil Madgearu, Târgu-Jiu (Gorj)
Isabela Florentina Niculcea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Isabela Luminița Mititelu Liceul Ștefan Procopiu, Vaslui
Iulia Udescu Facultatea de Limbi Străine
Iulia Șolcă Școala Gimnazială George Tutoveanu, Bârlad (Vaslui)
Iulia Adelina Dinu Facultatea de Biologie
Iulia Andreea Florea Facultatea de Chimie
Iulia Florina Ciobotea (Boboia) Facultatea de Teologie Ortodoxă
Iulia Gyongyi Luțaru Colegiul Tehnic General Gheorghe Magheru, Tg.Jiu (Gorj)
Iulia Gyongyi Luțaru Colegiul Tehnic General Gheorghe Magheru, Tg-Jiu (Gorj)
Iulia Maria Ghita Facultatea de Litere
Iulia-Adriana Rășică Facultatea de Psihologie
Iulia-Alexandra Preda Facultatea de Biologie
Iulia-Andreea Lupu Facultatea de Drept
Iulia-Elena Mihai Facultatea de Litere
Iulia-Hanora Iorga Facultatea de Litere
Iulia-Maria Constantin Facultatea de Chimie
Iulian Dochița Facultatea de Geografie
Iuliana Galeș Liceul Teoretic Dositei Obradovici, Timișoara
Iuliana Vilau Facultatea de Psihologie
Iuliana Elena Manolache Facultatea de Geografie
Iuliana Parasca Boje Școala Gimnazială Nr. 3, Negrești-Oaș (Satu-Mare)
Iuliana-Andreea Tudose Facultatea de Litere
Iuliana-Valentina Belciuganu Facultatea de Biologie
Iustina-Mihaela Duță Facultatea de Științe Politice
Izabela Toader Școala Gimnazială Vulcana Pandele, Școala Gimnazială „Ion Mareș” Vulcana Băi, Școala Gimnazială „Buică Ionescu” Glodeni (Dâmbovița)
Jenica Alina Filimon Colegiul Național de Agricultură și Economie, Tecuci
Jenica Mihaela Ioana Grădinița cu Program Normal, Stoina (Gorj)
Jenica-Mihaela Ioana Grădinița cu Program Normal, Stoina (Gorj)
Juliánna Silló Școala Gimnazială Cserei Mihály, Racu (Harghita)
Karina Popescu Facultatea de Psihologie
Larisa Elena Mitu Facultatea de Litere
Larisa Mihaela Fășie Liceul Tehnologic Aurel Rainu, Fieni (Dâmbovița)
Larisa-Florentina Nicolaie Facultatea de Litere
Larisa-Maria Luca Facultatea de Litere
Laura Vernică Facultatea de Litere
Laura Balint Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Arad
Laura Georgiana Balica Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Laura Marieta Stan Grădinița Voinicel, Toplița (Harghita)
Laura-Ana Chiroban Liceul Tehnologic Nr. 1, Gâlgău (Sălaj)
Laura-Andreea Stoica Facultatea de Litere
Laura-Cristina Brezeanu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Laura-Diana Brutaru Școala Gimnazială Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu, Buzău (Buzău)
Laura-Elena Drăghiciu Facultatea de Litere
Laura-Ioana Iancu Facultatea de Psihologie
Laura-Ionela Cimbrică Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Laurențiu-Cosmin Pop Facultatea de Biologie
Lavinia Pîndaru Facultatea de Geografie
Lavinia Ispas Liceul cu Program Sportiv, Alba Iulia (Alba)
Lavinia Mureșan Colegiul Național Petru Rareș, Beclean (Bistrița-Năsăud)
Lavinia Carmen Mîțiu Grădinița cu Program Prelungit Floare de Colț, Brad (Hunedoara)
Lavinia Gabriela Stoica Facultatea de Litere
Lavinia-Cristina Culea Colegiul Tehnic de Arhitectură și Lucrări Publice I.N. Socolescu (București)
Leach Ramona Grădinița cu Program Prelungit Floare de Colț, Brad (Hunedoara)
Lenuța Paicu Școala Gimnazială Ciprian Porumbescu (Suceava)
Lenuța Andrei Școala Gimnazială Decebal, Craiova
Lenuța Bărbosu Școala Gimnazială Gheorghe Cioată, Todirești (Vaslui
Lidia Both Palatul Copiilor, Arad
Lidia Korsinszki Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Lidia-Maria Vlad Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Liliana Iosif Facultatea de Litere
Liliana Țepeș-Greuruș Școala Gimnazială Nr. 1, Bicazu Ardelean (Neamț)
Liliana Adriana Ciubotaru Școala Gimnazială Miron Costin, Galați (Galați)
Liliana-Cornelia Boițiu Școala Gimnazială Nr. 21 Vicențiu Babeș, Timișoara (Timiş)
Liliana-Cristina Sandu Colegiul Economic Octav Onicescu, Botoșani
Livia Lucan-Arjoca Facultatea de Psihologie
Livia Marilena Gherghel Liceul Teoretic, Ghelari
Livia-Oana Bugaenco Școala Profesională, Bordușani (Ialomița)
Liviana-Michelle Strâmbeanu Facultatea de Științe Politice
Loredana Lazăr Liceul Tehnologic Voievodul Gelu, Zalău (Sălaj)
Loredana Ruba Școala Gimnazială Grigore Moisil, Satu Mare (Satu Mare)
Loredana Alexa Școala Gimnazială Bogdan-Vodă, Câmpulung Moldovenesc
Loredana Daniela Geangu Facultatea de Geografie
Loredana Marilena Boțoc Liceul Teoretic Șerban Vodă, Slănic
Lorena-Marina Dumitrașcu Facultatea de Biologie
Luana Breazu Facultatea de Geografie
Lucia Ciubotaru (Bohariuc) Facultatea de Litere
Lucia Răileanu Școala Militară de Maiștri Militari și Subofițeri A Forțelor Aeriene Traian Vuia, Boboc (Buzău)
Luciana Pantazescu Școala Gimnazială Romanu, Brăila (Brăila)
Luiza Nicoleta Drăgulin Școala Gimnazială I.L. Caragiale, Brăila
Luiza-Maria Petcu Facultatea de Psihologie
Luminița David Școala Gimnazială Nanu Muscel, Câmpulung (Argeș)
Luminița Cristian Colegiul Național Pedagogic, Buzău
Luminița Bobeș Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Luminița Bobeș Școala Gimnazialaă Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Luminița Tomuța Școala Gimnazială Nr. 7 Sfânta Maria, Timișoara (Timiș)
Luminița Tomuța Școala Gimnazială Nr. 7 Sfânta Maria, Timișoara
Luminița Elena Radu Școala Gimnazială Nr. 25, Sibiu (Sibiu)
Luminița-Mihaela Balan Școala Gimnazială Avram Iancu, Baia Mare (Maramureș)
Luminița-Mihaela Belgun Liceul Tehnologic, Turceni (Gorj)
Luminița-Nicoleta Sima Facultatea de Drept
Mădălina Bădescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Mădălina Medeleanu Facultatea de Chimie
Mădălina Alexandru Colegiul Tehnic Edmond Nicolau, Focșani (Vrancea)
Mădălina Andreea Ivan Facultatea de Biologie
Madalina Georgiana Osnaga Facultatea de Litere
Mădălina-Andreea Grosoiu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Mădălina-Ionela Ciu Facultatea de Psihologie
Mădălina-Maria Popa Facultatea de Biologie
Mădălina-Ștefania Păruș Facultatea de Litere
Madena Popa Facultatea de Litere
Magda Cojocaru Școala Gimnazială Nr. 279, București
Mălina Mateaș Facultatea de Litere
Manuela Panait Facultatea de Limbi Străine
Manuela-Elena Melinte Liceul Alexandru Cel Bun, Botoșani
Mara Alexandra Iosif Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Margareta Adela Anța Colegiul Național ”Octavian Goga” Marghita
Maria Parasca Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria Aron Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria Tudosescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria Trăistaru Liceul Tehnologic,, Petre Ionescu Muscel’’ Domnești
Maria Trăistaru Liceul Tehnologic Petre Ionescu Muscel, Domnești (Argeș)
Maria Ujoc Școala Gimnazială Nr. 1, Roșia (Bihor)
Maria Georoceanu Facultatea de Geografie
Maria Țâru Facultatea de Geografie
Maria Ciubotaru Școala Gimnazială Alecu Russo, Iași
Maria Bumbănac Facultatea de Psihologie
Maria Ionescu Facultatea de Psihologie
Maria Pletea Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Maria Mocanu Facultatea de Biologie
Maria - Francesca Pîrvănescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria Alexandra Nica Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria Anneliese Mirea Facultatea de Geografie
Maria Corina Alexa-Chiroiu Școala Superioară Comercială N. Kretzulescu (București)
Maria Cristina Ghețu Facultatea de Chimie
Maria Diana Iovescu Facultatea de Litere
Maria Roxana Miculaiciuc Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria Teodora Rădoi Facultatea de Biologie
Maria Teodora Tudoran Facultatea de Psihologie
Maria Valentina Andrei Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria Viorica Jolopciuc Școala Gimnazială George Coșbuc, Sighetu Marmației
Maria-Adela Georgescu Colegiul Economic, Râmnicu Vâlcea (Vâlcea)
Maria-Adelina Buzoianu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Maria-Camelia Vrublevschii Facultatea de Litere
Maria-Cristina Orțan Facultatea de Geografie
Maria-Liliana Iuga Școala Gimnazială Henryk Sienkiewicz, Solonețu Nou (Suceava)
Maria-Magdalena Budeanu Colegiul Economic, Râmnicu Vâlcea (Vâlcea)
Maria-Raluca Sîrbu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 242 (București)
Maria-Teodora Maftei Facultatea de Psihologie
Maria-Teodora Savu Facultatea de Chimie
Maria-Victoria Dobre Facultatea de Psihologie
Maria-Violeta Bălă Grădinița cu Program Prelungit Ion Creangă, Slatina (Olt)
Mariana Cozma Școala Gimnazială Gheorghe Nicolau, Români (Neamț)
Mariana Morărașu Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Iași
Mariana Bîrsan Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio, Craiova (Dolj)
Mariana Moga Școala Gimnazială Tristan Tzara, Moinești (Bacău)
Mariana Constantin Facultatea de Psihologie
Mariana Daniela Vulpe Școala Gimnazială Nr. 1, Matca (Galați)
Mariana Florica Anton Colegiul Național Vasile Alecsandri, Galați
Mariana Liliana Savu Facultatea de Litere
Mariana-Alexandra Ghiță Facultatea de Litere
Marilena Pavelescu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște
Marilena Croitoru Liceul Teoretic Decebal, Constanța
Marilena Ramona Mocanu Facultatea de Teologie Ortodoxă
Marina Cristea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Marina Adelina Mirică Facultatea de Litere
Marinela Hudișteanu Liceul Tehnologic, Bucecea (Botoșani)
Marinela Pantea Liceul Teoretic Jean Monnet (București)
Marinela Viorica Farcaș Liceul Tehnologic Constantin Bursan, Hunedoara
Mărioara Măricuț Liceul Tehnologic Florian Porcius, Rodna (Bistriţa-Năsăud)
Marioara Dragomir Școala Gimnaziala Făcăeni (Ialomița)
Marius Cornici Colegiul Economic al Banatului Montan, Reșița (Caraș-Severin)
Marius Valentin Dimulescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Melania Apostol Facultatea de Litere
Melania Crețu Liceul Tehnologic 1 Mai, Ploiești (Prahova)
Melania Ioana Agiu Facultatea de Litere
Melisa Elena Preda Facultatea de Litere
Mihaela Agapie Facultatea de Litere
Mihaela Bîrgăoanu Facultatea de Litere
Mihaela Frunză Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Mihaela Staicu Facultatea de Litere
Mihaela Manea Școala Gimnazială Nr. 24, Galați (Galați)
Mihaela Diaconu Liceul de Arte Margareta Sterian, Buzău (Buzău)
Mihaela Cornea Școala Gimnazială Nr. 30, Brașov
Mihaela Groza Liceul Teoretic I.C. Brătianu, Hațeg (Hunedoara)
Mihaela Gogu Școala Gimnazială Nicolae Stoleru, Baia (Suceava)
Mihaela Sîrbu Școala Gimnazială Anastasie Panu, Huși (Vaslui)
Mihaela Mikloș Școala Gimnazială Nr. 7, Petroșani
Mihaela Banu Școala Gimnazială, Corocăiești (Suceava)
Mihaela Ivan Școala Gimnazială Constantin Brâncuși, București
Mihaela Adriana Moraru Facultatea de Geografie
Mihaela Cătălina Iovite Școala Gimnazială Ștefan Cel Mare și Sfânt, Dobrovăț (Iași)
Mihaela Cătălina Tărcăoanu Colegiul Național Calistrat Hogaș, Piatra Neamț (Neamț)
Mihaela Cătălina Bugeac Școala Gimnazială Nr. 1, Roata de Jos (Giurgiu)
Mihaela Cecilia Chiriță Școala Gimnazială D.D. Pătrășcanu, Tomești (Iași)
Mihaela Elena Rogozea Școala Gimnazială Viorel Cucu Paltin, Arpașu de Jos
Mihaela Gena Dumitraș Școala Gimnazială Simion Florea Marian, Ilișești (Suceava)
Mihaela Laura Gula Colegiul Tehnic Alexandru Ioan Cuza, Suceava
Mihaela Ștefania Filip Facultatea de Litere
Mihaela-Alina Chiribău-Albu Colegiul Național de Artă Octav Băncilă, Iași
Mihaela-Camelia Florea Liceul Tehnologic Domnul Tudor, Drobeta Turnu Severin (Mehedinți)
Mihaela-Isabela Trandafir Școala Gimnazială Sfântul Andrei, Mangalia
Mihaela-Iuliana Focșa Școala Gimnazială Episcop Iacov Antonovici, Bârlad (Vaslui)
Mihaela-Octavia Șerban Facultatea de Științe Politice
Mihaela-Roxana Munteanu Facultatea de Litere
Mihaela-Roxana Stoiceanu Facultatea de Litere
Mihai-Liviu Costin Școala Gimnazială, Stejaru (Teleorman)
Mihnea Ștefan Costache Facultatea de Geografie
Minerva Ignat Colegiul Tehnic de Aeronautică Henri Coandă (București)
Minodora Răileanu Școala Gimnazială Cornel Regman, Daneș (Mureș)
Mioara Dobos Colegiul Național Ion Luca Caragiale, Ploiești (Prahova)
Mirela Paţilea Facultatea de Litere
Mirela Roșioru Școala Gimnazială Nr. 29 Mihai Viteazul, Constanța
Mirela Rusu Liceul Tehnologic Decebal, Drobeta Turnu Severin
Mirela Fighiuc Liceul Teoretic Emil Racoviță, Vaslui
Mirela Dumitru-Savin Colegiul Național Militar Alexandru Ioan Cuza, Constanța
Mirela- Elena Călin Facultatea de Litere
Mirela-Elena Călin Facultatea de Litere
Miruna Bordea Facultatea de Litere
Miruna Achim Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Miruna Azoiței Facultatea de Psihologie
Miruna Gabriela Anin Facultatea de Psihologie
Miruna Georgiana Petcu Facultatea de Litere
Miruna Mihaela Stanciu Facultatea de Litere
Miruna-Casiana Dumitrașcu Facultatea de Psihologie
Miruna-Elena Pascu Facultatea de Litere
Mona Georgescu Facultatea de Chimie
Monica Nadiu Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1, Sântana (Arad)
Monica Stoica Școala Gimnazială Andrei Mureșanu, Ploiești (Prahova)
Monica Felherț Liceul Tehnologic Nr. 1, Salonta (Bihor)
Monica Sârbu Școala Gimnazială Ghimbav/ Grădinița cu P.P., Ghimbav (Brașov)
Monica Ceucă-Diaconescu Colegiul Ștefan Odobleja, Craiova (Dolj)
Monica Corina Baciu Școala Gimnazială, Mirceștii Noi (Vrancea)
Monica Georgiana Danciu Purcaru Facultatea de Litere
Monica-Gabriela Paraschiv Facultatea de Geografie
Monica-Georgiana Lazăr Facultatea de Psihologie
Monica-Maria Oancea Facultatea de Biologie
Monika Szasz Grădinița cu Program Prelungit Rândunica, Tg. Mureș
Nadina Nicolov Facultatea de Litere
Nelu-Ion Tuica Facultatea de Teologie Ortodoxă
Nica-Rozalia Oros Grădinița cu Program Prelungit Căsuța Fermecată, Gherla (Cluj)
Nicolae Stoica Facultatea de Litere
Nicolae Daniel Andreiu Facultatea de Chimie
Nicolae Gabriel Sasu Facultatea de Științe Politice
Nicolae-Alexandru Boteanu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Nicoleta Radulescu Facultatea de Litere
Nicoleta Velicea Colegiul de Servicii in Turism, Cluj-Napoca (Cluj)
Nicoleta Popescu Școala Gimnaziala Nicolae Titulescu, Călărași
Nicoleta Stanciu Colegiul Național de Agricultură și Economie, Tecuci
Nicoleta Gîdea Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Alexandria (Teleorman)
Nicoleta Cobianu-Șontac Școala Gimnazială Mihai Viteazul Târgoviște; Școala Gimnazială Pietrari (Dâmbovița)
Nicoleta Stoian Școala Gimnazială Nr. 1, Frumușani (Călărași)
Nicoleta Rădulescu Grădinița Alexandrina Simionescu Ghica, Târgoviște
Nicoleta Filip Facultatea de Sociologie și Asistență Socială
Nicoleta Camelia Bucurică Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Ploiești
Nicoleta Livia Barbu Grădinița cu Program Prelungit Eden, Craiova
Nicoleta Marilena Militaru Liceul de Arte Ionel Perlea, Slobozia (Ialomița)
Nicoleta Roxana Giuclea Facultatea de Litere
Nicoleta Veronica Șerban Liceul Teoretic Nicolae Titulescu, Slatina (Olt)
Nicoleta-Loredana Porojan Școala Gimnazială Vulcana Pandele (Dâmbovița)
Nicoleta-Mariana Bălan Școala Gimnazială Vulcana Pandele (Dâmbovița)
Nicoleta-Marinela Marian Liceul Special pentru Deficienți de Vedere, Buzău (Buzău)
Nicu Alexandru Gîlea Facultatea de Geografie
Nona Pârvulescu Facultatea de Psihologie
Nonuleta-Luminița Tudosă Colegiul de Industrie Alimentară Elena Doamna, Galați
Oana Bold Școala Gimnazială George Emil Palade, Buzău
Oana Bold Școala George Emil Palade, Buzău
Oana Corina Mocanu Facultatea de Litere
Oana Diana Dîrmină Facultatea de Litere
Oana Maria Stănescu Școala Gimnazială Alexandru Odobescu, Chiajna
Oana-Adriana Petcuță Facultatea de Chimie
Oana-Maria Preda Grădinița cu Program Prelungit Sf. Mucenic Mina, Ploiești (Prahova)
Oana-Maria Ungureanu Școala Gimnazială Emil Brăescu, Măgura (Bacău)
Olga Baicev Facultatea de Litere
Olga Maria Ciucă Grădinița Nr. 111, București
Olga-Maria Ciucă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 111, București
Olga-Maria Ciucă Grădinița cu Program Prelungit Nr. 73, București
Olguța Ghiță Școala Gimnazială Specială Nr. 10
Olimpia Ciucă Liceul Teoretic Gustav Gundisch, Cisnădie (Sibiu)
Olimpius Istrate Universitatea Din București, Fpse
Olimpius Istrate / Adriana Georgiana Mihalache Facultatea de Litere
Olimpius Istrate / Andreea Fodor Facultatea de Chimie
Olimpius Istrate / Ramona Burcă Facultatea de Geografie
Olimpius Istrate / Daniela Elena Zanfir Facultatea de Litere
Olivia Holdon Colegiul Național Mihai Eminescu, Buzău
Otilia Georgescu Colegiul Tehnic de Poștă și Telecomunicații Gheorghe Airinei (București)
Ovidiu Naftan Facultatea de Geografie
Ovidiu-Florentin Filip Facultatea de Psihologie
Ozana Cozma Grădinița cu Program Normal Zubeyde Hanim, Constanța
Pál Ágota Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Patricia Popa-Mihai Facultatea de Chimie
Patricia Elena Andor Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Paul Adrian Tărăbuță Facultatea de Chimie
Paula Duduță Facultatea de Biologie
Paula Lăcrămioara Sandu Colegiul Național de Agricultură și Economie, Tecuci
Paulina Dologa Școala Gimnazială, Tureac (Bistrița-Năsăud)
Pavel-Rafael Negru Liceul Teoretic Eftimie Murgu, Bozovici (Caraș-Severin)
Petronela Damian Palatul Copiilor, Iași
Petru-Costin Căpraru Facultatea de Biologie
Raluca Buligescu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Raluca Rumega Facultatea de Litere
Raluca Daniela Mihai Facultatea de Psihologie
Raluca Silvia Ciochină Facultatea de Litere
Raluca- Cristina Plesoiu Facultatea de Litere
Raluca-Andreea Țâmpu Facultatea de Geografie
Raluca-Georgiana Mihai Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Raluca-Isabela Hăulică Facultatea de Litere
Raluca-Maria Ghindaoanu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Raluca-Maria Bulgariu Facultatea de Geografie
Ramona Ana Maria Mazilu Liceul Energetic, Craiova (Dolj)
Ramona Elena Dună Școala Gimnazială Nr. 1, Mangalia
Ramona Florina Bănuțescu Liceul Tehnologic Dimitrie Dima, Pitești (Argeș)
Ramona-Gabriela Niculcea Facultatea de Psihologie
Ramona-Laura Bencze Colegiul Național Mihai Eminescu, Baia Mare (Maramureș)
Rebeca-Georgeta Gheorghe Facultatea de Biologie
Rebecca-Maria Niculae Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Remus Ghiuzeli Facultatea de Psihologie
Renata Inovan Bertók Școala Gimnazială Bălcescu-Petőfi, Satu Mare
Robert-Constantin Macriș Facultatea de Geografie
Robert-Cristinel Voicu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Rodica Șargu Liceul Tehnologic Ion Bănescu, Mangalia
Rodica Rîpan Școala Gimnazială Iraclie Porumbescu, Frătăuții-Noi (Suceava)
Rodica Răcăşanu Colegiul Național Ion Luca Caragiale, Moreni (Dâmbovița)
Rodica Olinici Școala Gimnazială Dan Barbilian, Galați
Rodica Mădălina Cernescu Colegiul Tehnic Mecanic Grivița, București
Rodica-Claudia Maioru Facultatea de Psihologie
Rodica-Maria Negrea Colegiul Național Tudor Vladimirescu, Tg-Jiu
Rodica-Ștefania Stancu Școala Luca (București)
Roxana Niculae Colegiul Tehnic de Arhitectură și Lucrări Publice Ioan N. Socolescu, București
Roxana Cîrcotă Liceul Tehnologic General de Marină Nicolae Dumitrescu Maican, Galați (Galaţi)
Roxana Dobre Școala Gimnazială, Bălcești (Gorj)
Roxana Bianca Ciuvică Facultatea de Geografie
Roxana Ionela Ciobanu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Roxana Isabela Mitan Palatul Copiilor, Constanța
Roxana Oana Clepe Școala Gimnazială Iosif Moldovan, Arad (Arad)
Roxana-Claudia Birtea Facultatea de Psihologie
Roxana-Elena Stan Facultatea de Limbi Străine
Roxana-Mihaela Sima Colegiul Tehnic Ion Holban, Iași (Iași)
Roxana-Nicoleta Stan Grădinița cu Program Prelungit Ion Creangă, Baia Mare (Maramureș)
Sabina-Cristina Bulhac Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Sabina-Ștefania Bordeiașu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Sandra-Ioana Banu Facultatea de Psihologie
Sata Annamária Școala Gimnaziala Petőfi Sándor, Cristuru Secuiesc (Harghita)
Sergiu Duma Colegiul Național Moise Nicoară, Arad
Silvia Nicolescu Cmbrae - Colegiul Național Emil Racoviță (București)
Silvia Adelina Nica Facultatea de Litere
Silvia Ioana Corduneanu Facultatea de Biologie
Silvia-Raluca Cucu Facultatea de Biologie
Silviu Stelică Roșioru Școala Gimnazială Costache Grigore Şuţu, Șuțești
Simina Irimia Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Simona Cojocea Facultatea de Drept
Simona Popescu Școala Gimnazială Nr. 3 Voluntari, Ilfov
Simona Muscariu Școala Gimnazială Mihai Viteazul, Târgoviște (Dâmbovița)
Simona Miron Școala Gimnazială, Vaduri (Neamț)
Simona Adriana Petrică Facultatea de Geografie
Simona Elena Ene Liceul cu Program Sportiv, Slatina (Olt)
Simona Larisa Dima Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Simona Rodica Abrudan Școala Gimnazială Specială, Huedin
Simona Roxana Coman Școala Gimnazială Șerban Cioculescu, Găești (Dâmbovița)
Simona Valentina Mînzicu Liceul Teoretic Șerban Vodă, Slănic (Prahova)
Simona-Elena Vălimăreanu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Simona-Georgiana Frîncu Facultatea de Litere
Simona-Ioana Zamfir Facultatea de Litere
Simona-Ștefana Păsărică Facultatea de Geografie
Simonica Sonia Neagoe Școala Gimnazială Bălilești (Argeș)
Sînziana-Emilia Cocan Școala Gimnazială Nr. 1 Gheorghe Crăciun, Zărnești (Brașov)
Sophia Cristiana Cioflan Facultatea de Litere
Sorana Marian Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Sorin Valentin Popa Școala Gimnazială Specială Nr. 4 (București)
Sorina Gabriela Morlova Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Sorina- Elena Cobuleanu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Ștefan Poka Colegiul Național Gheorghe Șincai, Cluj-Napoca (Cluj)
Ștefan-Bogdan Stoica Facultatea de Geografie
Ștefania Vasile Facultatea de Geografie
Ștefania Bârlodeanu Facultatea de Chimie
Ștefania Manea Colegiul Național Mihai Eminescu, Petroșani (Hunedoara)
Ștefania Afloroaei Facultatea de Litere
Ștefania Cristiana Călin Facultatea de Litere
Ștefania Florentina Mocliuc Școala Gimnazială Nr. 22 Dimitrie Cantemir, Galați (Galați)
Ștefania-Bianca Văduva Facultatea de Psihologie
Stela Predescu Școala Gimnazială Singidava, Cugir
Stelian Mihălceanu, Olimpius Istrate Facultatea de Psihologie
Sumeyra Celik (Kekec) Facultatea de Chimie
Tamara-Veronica Japalela Liceul Tehnologic Gh. Ruset Roznovanu, Roznov (Neamț)
Tania Ilie Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Tantica Monica Marinica Facultatea de Geografie
Tatiana Nedelea Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Tatiana Silveșan Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Beclean (Bistrița-Năsăud)
Tatiana Iacob Școala Gimnazială, Hărău (Hunedoara)
Teodor Cotuțiu Liceul Tehnologic Ion Căian Românul, Căianu Mic (Bistriţa-Năsăud)
Teodor Epure Școala Gimnazială Adrian Porumboiu, Muntenii de Jos (Vaslui)
Teodora Ilie Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Teodora Ioana Gruia Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Teodora-Adriana Fulga Facultatea de Litere
Teodora-Andreea Dumitrache Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Teodora-Catalina Enciu Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Teodora-Elena Ignat Facultatea de Psihologie
Teodora-Mihaela Radu Facultatea de Limbi Străine
Teodora-Mihaela Gheorghiceanu Facultatea de Psihologie
Teodora-Ramona Popescu Liceul de Arte Constantin Brăiloiu, Târgu-Jiu
Teodora-Ștefania Cobianu Facultatea de Litere
Theodora Grinescu Facultatea de Litere
Theodora Băutu Facultatea de Biologie
Theodora Chindea Facultatea de Biologie
Theodora-Maria Anghelescu Facultatea de Drept
Theodora-Simona Ionescu Facultatea de Litere
Timea Sandor Școala Gimnazială, Cehal (Satu-Mare)
Timea-Ioana Curtean Facultatea de Biologie
Tomița Cristina Boboc Școala Gimnazială George Poboran, Slatina (Olt)
Tudorița Lazaschevici Școala Gimnazială Mareșal Alexandru Averescu, Adjud (Vrancea)
Valentin Grama Liceul Teoretic Dante Alighieri/ Școala Gimnazială Nicolae Labiș, București
Valentin Grama Liceul Teoretic Dante Alighieri / Școala Gimnazială Nicolae Labiș, București
Valentina-Alexandra Bădăluță Facultatea de Biologie
Valeria Jalenco Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Valerica Găzdaru Liceul Tehnologic Înălțarea Domnului, Slobozia (Ialomița)
Vali Ailenei Școala Gimnazială Nr. 1, Poiana (Galați)
Vasile Afusoaie Școala Gimnazială Nicolae Iorga, Dersca (Botoșani)
Vasilica Traiana Ghiță Colegiul Național Iosif Vulcan, Oradea (Bihor)
Vasilica-Alina Soricu Facultatea de Litere
Vasilica-Nelia Nicula Colegiul Național Petru Rareș, Beclean (Bistriţa-Năsăud)
Vasilica-Nelia Nicula Colegiul Național Petru-Rareș, Beclean (Bistrița-Năsăud)
Veche Ionela-Tatiana Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Veronica Dobrișor Facultatea de Psihologie
Veronica-Ioana Cojocaru Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Veturia Seserman Școala Gimnazială Grigore Silaşi, Beclean (Bistrița-Năsăud)
Victoria Postica Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Violeta-Natalia Matei Liceul cu Program Sportiv Petrache Trișcu, Craiova (Dolj)
Virginia Pestrițu Liceul Tehnologic Victor Slăvescu, Rucăr (Argeș)
Virginia-Adriana Grigore Facultatea de Litere
Vlad Grigore Facultatea de Limbi și Literaturi Străine
Voichița Nicoleta Ciorăneanu Școala Gimnazială Szentivany Mihaly, Gălești (Mureș)